Treść opublikowana przez Shaqr
-
Felgi 19", a zawieszenie. Jazda po ładnym mieście.
Ogólnie im większa felga tym bardziej po d*pie dostaje całe zawieszenie, ja właśnie uciekam z 19 na 17 lub 16 nawet. Niektórzy piszą ze 19 na 1BE to koza:)
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Wiec wychodzi na blache, tylko gdzie dostać prostą
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Poduszka nie może być krzywa wiec albo blaszka albo kiera, połóż kierownice na równej powierzchni i zobacz jak leży, według mnie blaszka pogieta.
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Może to ta starsza trójramienna kierownica, albo brakuje Ci w niej jakiegoś stelaża?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kojażycie takie 'ocieplacze' na aku? Widziałem to kiedyś w golfie u wujka, co o tym sądzicie?
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Koledzy jaki olej do skrzyni manualnej polecacie?
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
Ile ustaienie geometri kosztuje Panowie?
-
Regulacja geometrii tylnych kol
Są tam takie dziwne śróby (mimośrody chyba) po jednej na strone koło amortyzatora, dokładniej nie umiem opisać Trudno je ruszyć, dużo osób obcina i daje nowe.
-
Pióra wycieraczek
Ok, dzieki pakotomasz
-
Zbyt Duże spalanie
Misiek80 spalanie się coś zmieniło czy nie było widać różnicy?
-
Problem z fotelem kierowcy
Tak na przyszłość: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bfb-tylna-oslona-siedzenia-ciegno-pompowania-nowatorska-naprawa-59165/#post3423631
-
Ktory material wybrac ???
To nie dla mnie, ale ładnie Ci wyszło:)
-
Pukające amortyzatory tył.
A może to lewarek w bagaju albo jakiś inny klamot?
-
Strefa motocyklistów
Cześć, wita was posiadacz Yzf 750
-
RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?
Koledzy napiszcie mi czy jest jakaś przejściówka z fabrycznej kostki od RNS-E na chince do kabla sygnałowego. Mam na podłączenia 4 kanałowego helixa na przód i monobloka hifonicsa. Myślałem że sygnał na hifonicsa moge wziąśc z kostki od fabrycznego wzmaka ale nie wiem czy to coś da bo nie gra mi tył i subwoofer. Albo fabryczny wzmak uwalony albo nawi wypuszcza sygnał na cabrio?
-
co sądzicie o takiej zabudowie ?
Jak na 25cm to coś z powerbass'a
-
Pomoc w wyborze głośników
Których nie wybierzesz i tak bedziesz zadowolony, a jeszcze bardziej bedziesz jak podłączysz je pod jakiś stary wzmacniacz sony, alpine, kenwood
-
skrzynia basowa czy glosniki w polke
Półke zostaw w spokoju bo później bedziesz żałować.
-
Zbyt Duże spalanie
U mnie przy jezdzie do pracy 15km (wsie, troche miasta) w jedną strone wychodzi teraz około 6,5l Zauważyłem trudności z dobiciem temperatury do 90 stopni, do 80 idzie szybko a poźniej lipa.
-
Pióra wycieraczek
Są jeszcze jakieś inne wycieraczki do b6? Chcem coś zakupić po zimie, ale nie za drogie bo jest ryzyko kradzieży:(
-
[B6 BFB] Tylna osłona siedzenia oraz cięgno od pompowania-nowatorska naprawa
U mnie połamane dolne plastiki od tylnej zaślepki i ten nieszczęsny drut, obawiam się że nikt fotela nie bedzie rozbebeszał dla takich pierdół tylko cały sprzeda.
-
Różne opony na osiach
Jeśli nie masz quattro to nic sie nie powinno stać, a tą różnice miedzy przodem a tyłem cieżko bedzie dostrzec
-
felgi 19
Jak coś Panowie to mam ładne 19-stki na sprzedaż. Pzdr
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
I u mnie w fisie zagościło chwilowe spalanie itp:) Opis bardzo mi pomógł i ludzie na forum kulturka. Po zamianie manetki i przekodowaniu pojawił sie u mnie błąd 01826 ale wystarczyło sie przejechać i znikł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolejny świeżak na forum, na dodatek bez auta. Miałem 3 lata civica Vgen w sedanie, troche dłubałem w silnik (mpfi, filtry, tłumiki, rozpórki itp.) Jednak postanowiłem zmienic na cos lepszego, nowszego i wygodniejszego wiec honda sprzedana juz pare tygodni temu, a kase odkładam juz prawie rok i zamierzam kupic audi a4 b6 1.9 130ps. Z japonskich sprzetów została mi jeszcze yzf 750r z 94r wiec 2 koła też nie są mi obce:) Nie maluje paznokci, nie boje sie ubrudzić, jestem normalnym gosciem wiec przyjmijcie mnie po ludzku