Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Pompa, sprzęgła A4 B5 2000R.
No ale na zdjęciach które wrzuciłeś masz taką jakby redukcję i jak ją odkręcisz to będziesz miał tak, żeby wkręcić przewód w wysprzęglik a z drugiej strony nic nie robisz bo przewodu nie wymieniasz przecież tylko okręcasz tą redukcję co wchodzi w wysprzęglik:wink:
-
Pompa, sprzęgła A4 B5 2000R.
Ja tak u siebie miałem, tylko ja miałem aluminiowy wysprzęglik (przewód wkręcany) i on mi się rozwalił a że w domu miałem ten plastikowy (jak na zdjęciu) to wymieniłem na taki bo mi samochód był potrzebny i ostatnio po wymianie sprzęgła okazało się, że też mi cieknie to nie zastanawiałem się, nie chciałem tego w żaden sposób uszczelniać bo stwierdziłem że to może być chwilowe rozwiązanie i kupiłem wysprzęglik na wkręcany przewód i problemu nie ma, jednak co skręcone to skręcone:wink:
-
Kompletne sprzęgło
A tego to Ci nie powiem, za krótko jeżdże na tym, żeby coś takiego powiedzieć
-
Kompletne sprzęgło
Możesz śmiało zakładać sprzęgło z 80 B4 1Z, sam do siebie ostatnio takie założyłem i wszystko pasowało, zakładałem kompletne sprzęgło sachsa o nr 3000 386 001. Kupiłem na alledro, odebrałem osobiście bo miałem niedaleko i kosztowało 389zł
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
U siebie masz składane? W avancie są fotele składane, ale też da radę włożyć jeśli u siebie nie masz składanych, jest w warsztacie temat o tym:wink:
-
1,9 TDI 1Z 90 KM jakie wtryski założyć ?
Tam jest wszystko opisane etapami, zależnie ile chcesz włożyć w to $$ i ile możesz z tego wyciągnąć Śmiało możesz włożyć turbo i potem na program, głupotą byłoby zrobić program, później złożyć większe turbulum, na korektę musiałbyś jechać po włożeniu turbulum:wink: Czyli wkładaj turbo i jedź na program:wink:
-
alternator nie załącza od razu
Ja miałem u siebie też coś takiego, po wymianie rolki alternatora na taką ze sprzęgiełkiem działo się to samo, wymieniłem regulator, i dalej tak było w końcu na jakiś czas odpuściłem sobie temat i po jakimś tygodniu czy dwóch problem sam znikł, teraz ładowanie jest normalne od początku, od odpalenia:wink:
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
No widziałem ten ten z paleniem kapcia, chodzi mi o ten drugi z przyspieszaniem:wink:
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Ale gdzie ten filmik? Żadnego nie widać, ani tego poprzedniego ani nowego:kwasny:
-
Przewód wysprzęglik-pompa sprzęgła
Witam Ostatnio ("na szczęście") praktycznie pod domem sprzęgło wpadło mi w podłogę i tak zostało, otworzyłem maskę, skrzynia dookoła wysprzęglika była zalana płynem, wymieniłem na drugi wysprzęlik, lecz okazało się, że to nie jego wina, tylko pękniętego przewodu który idzie od wysprzęglika do środka do budy do pedałów, wie ktoś może gdzie można taki przewód dostać i czy ciężko go wymienić? Mile widziany byłby także nr tego przewodu:wink: ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 21:31 ---------- Dowiedziałem się już paru rzeczy, tego przewodu nie ma w zamiennikach, jest tylko ori (360zł). Orientuje się ktoś, czy ten gumowy przewód możnaby zamienić hamulcowym? Tak, żeby wyciąć ten gumowy i zamiast niego pozarabiać końcówki i wstawić metalowy, nie będzie miało to wpływu na wysprzęglik? Jakby ktoś potrzebował to przewód ma nr 8D1721465. Obecnie stoje w miejscu a samochód mi potrzebny na już, używek wolałbym nie kupować bo nie wiadomo co się kupi:kwasny:
-
Kable Zaplonowe 1.9 TDI
A te przewody w ogóle da się wymienić? Z tego co oglądałem u siebie to one wchodzą gdzieś w instalację i gdzieś właśnie czytałem że one nie są wymienne, chyba że ktoś odetnie sobie i przylutuje:wink:
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Mam pytanie, czy do B5 1Z podejdzie sprzęgło od 80-tki B4 1Z?
-
Brak podświetlania wnętrza
Ja mam u siebie taki sam problem, szukałem nawet tych kabli, są to bodajże kable od masy (kilka brązowych kabli) i pod nogami pasażera ich nie znalazłem, znalazłem je pod tylną kanapą, obejrzałem je, wyglądały ładnie, nic nie było zaśniedziałe ani nic. Wojtek, mógłbyś powiedzieć gdzie dokładnie będą te kable? Może ja oglądałem jakieś inne, myśląc że to te:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- Zapomniałem dodać, że jedyną różnicą jest to, że ja mam pompkę na 2 kostki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
soul, złap łańcuchem za dwa koła a nie za jedno:grin:
-
Co to za kabelki z licznika? Nie kręci przebiegu, nie świecą świece żarowe
A swoją drogą, to z tą osobną żarówką od świec żarowych to było tak ori zrobione czy "mądry polak tu był"? Wygląda bardziej jak ori, ale czemu ta kontrolka nie może być jak reszta puszczona w zasilającej kostce licznika?
-
Co to za kabelki z licznika? Nie kręci przebiegu, nie świecą świece żarowe
tak jak mówisz, żarówke mam w zegarach a te kabelki niepodpięte, czyli mam podpiąć te kabelki do żarówki w zegarach?? a co z km??? Co z km to nie wiem:kwasny: Te kabelki zakończone są oprawką do żarówki, porównaj sobie to co masz u siebie z jakąś inną żarówką z zegarów, musisz tylko wsadzić sobie tam żarówkę w tą oprawkę i będzie Ci świecić
-
Co to za kabelki z licznika? Nie kręci przebiegu, nie świecą świece żarowe
Te kabelki które trzymasz na pierwszych zdjęciach dwóch zdjęciach są od kontrolki świec żarowych, tam musi być żarówka, masz tam żarówkę włożoną? Czy żarówkę masz po prostu w zegarach wsadzoną i nie jest podpięta do tych kabelków? A ta druga kostka to popieram użytkownika kaju:decayed:
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
Sara miałaś u siebie CPC, tak? Jakieś odczuwalne różnice na skrzyni AFN?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Jest na wlepce na 100%
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
Alfi podeślesz mi tego pdfa na [email protected]?
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Bo te końcówki do wkręcenia w pompę będą miały gwint M12/1 a te co są przy serwie? M10/1? Zmierzę sobie na dniach długość przewodów i zamówię razem z końcówkami, jak przyjdzie to może dev wskaże mi cenne wskazówki do wygięcia przewodów, żeby ich nie załamać
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Przemek ale to masz zamiar zrobić tak, żeby te kupione kawałki przewodów podłączyć pod te swoje stare co masz? Bo myślałem żeby kupić od nich dłuższe przewody i sobie je dogiąć, tak żeby nic nie łączyć, będzie wyglądało bardziej jak ori:wink:
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Są ładnie schematy wrzucone ale niżej też jest łopatologiczny opis Przemka co i jak podłączyć: podajemy na pin 50 w sterowniku przez bezpiecznik staly plus (zacisk 30) ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 27 do pompy pin 16 ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 4 do pompy pin 15 ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 55 do pompy pin 21 ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 3 do pompy pin 2 przekladamy pin 36 na pin 9 Także nie wiem czego tu nie rozumiesz:decayed:
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
Przepraszam bardzo za to niedopaczenie:decayed:
-
Po włączeniu świateł drogowych gasną mijania. Jak to naprawić?
Ja u siebie robiłem taki zabieg ale to już jakiś czas temu było, pamiętam tylko tyle że trzeba przełożyć żółty przewód przy włączniku świateł, nie pamiętam gdzie dokładnie ale sprawdź to [Audi A4] światła mijania i długie palące się jednocześnie ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Damian, byłeś pierwszy:decayed: