Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otomsono

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otomsono

  1. Gładziutkie ale czuć że takie gumowe, jak np. przyciski od szyb w b6
  2. Puszka starczy na wszystkie dekory po 2-3warstwy, mówie tu o samych listwach bez popiołek... tak, jakby ktoś posypał brokatem. Myślę że fajnie by to wyglądało jakby tym metalikiem na czarnego dipa prysnąć...
  3. A oto moje poczynania z plastidipem. Zakupiłem puszkę od Vario z zamiarem pomalowania dekorów, miał być kolor srebrny, . 3 warstwy, ori kolor dekorów to swing, efekt poniżej: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  4. otomsono odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam tak i nie dotykam się przełącznika świateł
  5. Vario miałbym prośbę, dowiedziałbyś się ile taka puszka z wysyłką i dałbyś znać...
  6. Chętnie kupiłbym puszeczkę plasti w kolorze srebrnym, gdzie to można dorwać ?
  7. A czy jest może plastidip w kolorze srebrnym ?
  8. Dokładnie, kolega z forum wygrał sprawę po blisko roku sądzenia się z policją (2lata od kolizji). Niestety poszła za tym kasa...
  9. Rozumiem że zapasowego nie masz szkoda że "zgwałciłeś" zamek, szybciej i chyba najtaniej byłoby wybić szybkę
  10. Miejsca są zaznaczone ale w górnej części zderzaka, w dolej się nie dopatrzyłem...
  11. w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo ) 41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679 Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19" Dobrze wiedzieć Ładna nora, nigdy bym tam nie zajechał
  12. otomsono odpowiedział(a) na Kshyhu87 temat w Audi A4 B6
    A ze starej przepływki nie da się odczytać ?
  13. Znajomy, można powiedzieć handlarz, do tej pory jeździł zaprzęgiem sharan+laweta. Co prawda zajechał skrzynię i silnik ale ilość samochodów które przywiózł jest ogromna... ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- z tego co pamietam to przebieg szarka doszedł do 400tysięcy
  14. Należy nie zapominać o najważniejszym- viaToll
  15. U mnie niebawem też się zbliża wymiana, przyłączam się do pytania...
  16. Części szukaj u ludzi z forum w dziale ogłoszeń...
  17. Ważne żeby się na tym znał i miał odpowiednie narzędzia. Ostatnio był temat jak znajomy machanik włożył wahacz z b5 do b6
  18. Graty z zakupu. Te dekory są oklejone folią czy to ori ?
  19. Wszysrko jest na forum, uzyj szukajki ...
  20. jak nie ma dpf'a to tylko się cieszyc może jest wycięty i usunięty programowo ...?
  21. Woda? Chiałeś chyba napisać para? Lampa to nie akwarium, takie rzeczy są... niedopuszczalne
  22. Shell 5,48 -ON
  23. Ja również zakupiłem moduł sd-2 od Kogiel, montaż przeprowadziłem w sobotę, wszystko śmiga jak należy. Posiadam wersję bez potencjometru ale światła świecą odpowiednio, napewno nikogo nie oślepią, powiedziałbym, że nawet mniej jak 30% swojej mocy. U siebie wpiąłem to tak: MCE 8E0 907 279 F (High) 1) Po pierwsze masa, zgodnie z instrukcją... Z tym chyba nie ma problemów 2)Kabelek brązowy połączony z–Gniazdo C (32-pin):Pin 3 - Zasilanie lewego światła postojowego (WY) [szaro/czarny] LUB Pin 5 – Zasilanie prawe światła postojowego (WY) [szaro/czerwony] 3)Kabelki niebieskie- Gniazdo B (23-pin): Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty] i Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny] 4)Na końcu zasilanie układu. Kabelek czerwony, przez bezpiecznik 5A należy wpiąć do bezpiecznika nr 37 z naszej "puszki" w samochodzie.
  24. Dlaczego grupa vag nie montuje centry albo bosch'a na "pierwszy montaż" ? Jaka marka aku wygrywa testy ADAC ? Jaki aku wytrzymał mi 8 lat (innym podobnie)? Myślę, że odpowiedź na te pytania zakończy OT.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.