Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Jesteśmy w dziale odszkodowań, nie w dziale "jak naprawić błotnik". Wiem jak to się naprawia, nie szukam najprostszej drogi do naprawy, tylko odpowiedniej oceny uszkodzeń, a według mnie błotnik kwalifikuje się do wymiany. Mam zwyżki za wiek A za V8 płacę ok 3tyś.
  2. Ale ja się nie boję naprawy, tylko moim zdaniem element jest do wymiany, a nie do klepania. Rantu nie wyciągnie, bo jest wyprostowany. Blacharz oglądał i powiedział, że jedynie szpachla lub godziny z lupą i młoteczkiem o wadze piórkowej, a i tak będzie potrzebna szpachla. Nie po to się płaci 1,5k za OC by mi ktoś szpachlą i młotkiem chciał naprawić nigdy nie malowany błotnik, no nie? Ps. Info od naprawdę dobrego blacharza. Powiedział jedno znacznie, więcej zabawy i kasy pójdzie w odtwarzanie starego błotnika niż wstawienie drugiego.
  3. Witam, facet cofał, nie zauważył i przyłożył mi w bok. Uszkodzone drzwi, błotnik, przetarty tylny błotnik, wgnieciony próg. Rzeczoznawca mocno się zastanawiał czy drzwi się nie wyklepie (zapytałem czy jest poważny), a na błotnik stwierdził, że do naprawy. Mówię, że błotnik w oryginale, a ja nie chcę szpachli, a on na to, że blacharz to wyciągnie, nałoży szpachlę i będzie ok ? O ile próg faktycznie, mogę sobie klepnąć by poszycia nie wymieniać o tyle nie zgodzę się na szpachelek zamiast wymiany. Błotnik ma ok 10-15cm wyprostowany rant (przetłoczenie) na gładko i wyprowadzić to można tylko szpachlą, a dodatkowo zagięty w kilku płaszczyznach. Jak to rzeczoznawca powiedział "takie ładne auto, szkoda ciąć błotnika, doliczę panu parę godzin na klepanie błotnika" ? Śmiech na sali. Pisać mu, że od razu może wpisać go na wymianę czy czekać na wycenę i się pośmiać. A może faktycznie błotnik kwalifikuje się do naprawy chałupniczej, a ja wybrzydzam? :)
  4. Też mam 100km od Wro. Przekładka zakładana przez fachowca z doświadczeniem w profi warsztacie, z forum swoją droga.
  5. ok 4 tyś na gotowo z robotą
  6. Bez problemu.
  7. Kup 17tkę. Ori wypuszczali do 18tej 17tkę.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na pepiś temat w Audi A4 B5
    Kup ori Valeo po lifcie i pomaluj środki, nie świruj z tą remizową wiochą.
  9. Plastik pociągnij do góry. Boczki drzwi, dwie śrubki po bokach u góry + dwie pod rączką. Pod rączką jest zaślepka, przesuwasz ją w dół i ukazują się dwie śrubki. Następnie boczek wysuwasz do góry
  10. 50zl glosnik u mnie i po temacie
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Daj foto tego co tam masz
  12. https://allegro.pl/milwaukee-m18-fhiwf12-klucz-udarowy-1358nm-2x5-0ah-i7308419057.html Tylko i wyłącznie. Żadne Srato, Yato i inne tego typu. W tej chwili posiadam dwa na firmie.
  13. Od razu mówiłem, że poduszki. Łapy raczej nie bo by było gorzej je czuć.
  14. A nie łatwiej poczekać, aż samochód dopłynie, wyślij lampy do przeróbki i z głowy.
  15. Poduszki pod silnikiem i skrzynią do wyjęcia i sprawdzenia
  16. Bardzo mądry blacharz.
  17. Z utylizacją ma to nie wiele wspólnego, nazwałbym to po prostu złomowaniem. Utylizacja polega na odzysku części zamiennych, a tym samym usunięciem z pojazdu substancji toksyczynych, olejów, elementów nie nadających się do ponownego przetworzenia / montażu itd. Dlatego też stacje utylizacji pojazdów nie zajmują się wrzuceniem auta pogniecionego do kontenera tylko w bezpieczny sposób dla środowiska usunięciem z pojazdu elementów, które stanowią zagrożenie, a następnie przetworzenie reszty w jak najlepszy sposób czy to wykorzystując części zamienne czy też wyodrębniając z samochodu np stopy aluminium, miedzi itp do ponownego wykorzystania. Ps. Większość nagrań pochodzi z USA gdzie to w taki sposób traktuje się pojazdy ludzi zajmujących się np handlem narkotyków czy innych nielegalnych źródeł. Tutaj macie utylizację
  18. To zdejmij izolacje z kabla. A nie chcesz czasem wymienić 2 went i modułu na raz? Bedę mieć coś takiego
  19. Wentylatory podłączasz na krótko plus i minus, będą chodzić. Jakie masz oznaczenie modułu?
  20. Jeśli dobrze pamiętam wejdzie bokiem, ale trzeba róg wystawić za okno i jechać z otwartym oknem. W avancie klienci potrafili też maskę położyć na relingach i przyfoliować ją przez otwarte drzwi do dachu i bez problemu dojeżdżali do domów setki km.
  21. Ani Recaro, ani czarny sufit nie powoduje, że masz środek "S4"
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Abunee temat w Audi A4 B5
    Jeżeli przy projekcie 400-500KM jest dla Ciebie problemem zrzucić silnik by wymienić turbawki w 2.7Biturbo to przerwij ten mokry sen i się obudź. Przy takich mocach idzie taki hajs w auto, że problem wyciągania silnika by wymienić turbawki to pryszcz.
  23. Nie szukaj części pojedynczo, szkoda kasy i czasu. Jedynie komplet. Jak chcesz komplet to się odezwij do mnie.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też bym chciał mieć takie "problemy". Mi po zatankowaniu pokazuje między 230 do 330km na pełnym baku.. ? Pomiędzy połówkami oparcia masz plastikową zaślepkę. Zdejmujesz i pod nią jest śruba, odkręcasz, zdejmujesz mocowanie i wysuwasz połówki w bok.
  25. A blaszki są dobre w zaciskach? Te które trzymają klocki w swoim miejscu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.