Treść opublikowana przez JawoR36
-
Audi a4 b5 z przed lifta na po lifta lub s-line
To ja już wolę tego AFF, bo chociaż będzie mało palił i nie będzie się sypać Zresztą, tam można małym kosztem (ok 1000zł wsadzić AFN 110KM).
-
Strefa motocyklistów
Ja bym chętnie zmienił Raptorka na Huśkę SM 610.. ale jak ja sobie przypomnę te chore WORD'y to mnie w brzuchu skręca Robił ktoś ostatnio prawko na A? Jak to tam teraz wygląda? Trzeba było kurde robić razem z B, jak mi doradzali
-
Audi a4 b5 z przed lifta na po lifta lub s-line
Ogólnie przejście na lifta z przodem wraz z pomalowaniem wyniesie Cię ok 3tyś. Moim zdaniem nie ma co się kierować sentymentem do auta, tylko rozsądkiem i zmienić od razu furę na lifta. Zaraz się okaże, że 1.6 już Ci się znudziło, a w ogóle, to dużo pali i będziesz się rozglądał za czymś rozsądniejszym niż 1.6 (gorszych do tej budy nie ma).
-
Audi a4 b5 z przed lifta na po lifta lub s-line
Zderzak S4 to wydatek ok 1500-2000zł. Czyli jakieś 1/2 wartości przedlifta 1.6.
-
Audi a4 b5 z przed lifta na po lifta lub s-line
Czy warto? Kwestia gustu i chęci. Nie istnieje coś takie jak "S-Line" w modelu B5 i kropka. Części potrzebne Zderzak ok 450 kompletny Slizgi zderzaka 30-50/szt, potrzebne dwa. Maska ok 400 kompletna z grillem (maska mało istotna, założył bym sam grill za ok 50-100) Błotniki od 100-250zł / szt (mało istotne) Lampy ok 400zł / kpl z kostkami Ogólnie polecam założyć lampy + ew zderzak, reszta ma znaczenie kosmetyczne.
-
Strefa motocyklistów
Takie zabawki też się liczą do tematu? Zarejestrowany na kat B. 700cc.
-
Komfort podróżowania S4 B5 vs B5 1.8TQ
Nie mam doświadczeń z takową, ale na ori wydechu z katami jeździłem i było bardzo cicho, wręcz nudno jak na S4, prawie tak samo jak w zwykłym 1.8T. Natomiast jak wyrzuciłem kata w 1.8T + downpipe + środkowy wydech out to naprawdę w trasie było to uciążliwe, przynajmniej dla wszystkich innych prócz mnie
-
Komfort podróżowania S4 B5 vs B5 1.8TQ
Na ori wydechu S4 B5 jest za cicha jak dla mnie
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Wszystko kwestia kto, kiedy i ile czasu spędza w danym pomieszczeniu. Jak hobbistycznie to faktycznie nadmuch ma sens. Ja siedzę w swoim 200m2 i 5 metrów do stropu (którego brak, a potem jeszcze ok 3 metrów wys dachu) co dziennie, a nadal nie mam pomysłu jak to ogrzać. Całego pomieszczenia nie ma sensu, dach wymieniony, ale nie ocieplony, stropu brak, to jedynie jakieś punktowe ogrzewanie wchodzi w grę.. a z drugiej strony, zima się kończy..
-
a4 b6 zderzak tył od cabrio podejdzie do sedana ?
Wszystkim. Nie pasuje.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Nie lepiej zwykły używany piec ze sterownikiem, do tego trzy grzejniki w cenie złomu, rurki plastik puścić po ścianach, ścisnąć i po robocie? Cenowo wyjdzie na pewno taniej. Nie wiem jak z efektywnością, bo nie spotkałem się z ogrzewaniem "na powietrze". Na tą chwilę mam takie rozwiązanie w starej chacie do remontu, chata ok 100m2, zwykły najtańszy piec, do tego 8 grzejników i cała chata ogrzana, można mieszkać, a cenowo wyszło mnie 800 piec, ok 800zł grzejniki uzywki z demontażu, rury plastik akurat miałem (nawet nie wiem ile kosztuje) i do tego ok 500zł pierdół typu złączki, redukcje itp.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Ile łącznie Cię wyszedł ten piec i ile godzin przy tym siedziałeś?
-
a4 b6 zderzak tył od cabrio podejdzie do sedana ?
A jeździsz na pewno Audi, a nie Oplem? Bo z wyglądu "to też takie samo" jest, też ma kierownicę, 4 koła i fotele
-
Jak otworzyć drzwi bez kluczków?
Siema, mam pytanie. Jak można otworzyć drzwi w B6/B7 nie posiadając kluczyków? Kupiłem auto bez kluczyków i potrzebowałbym otworzyć drzwi. Mówię tutaj o otwarciu drzwi po wybiciu jednej z szyb (poprzedni właściciel sobie tak poradził). Zawsze podłączałem zasilanie pod kable od drzwi, jakieś zwarcie i puszczało, ale to zajmuje godziny prób, a wolałbym np dostać rozpiskę konkretnych kabli i np podać prąd bezpośrednio na zamek. Jakieś pomysły?
-
a4 b6 zderzak tył od cabrio podejdzie do sedana ?
Nie.
-
B6 DIVISION
Jedyna jakakolwiek szansa to nr 3 AF/AG, ale trzeba by się upewnić czy to czasem nie 2.5. Cała reszta z osobnym zbiornikiem nie podejdzie.
-
B6 DIVISION
Dziurka już tam jest, na zdjęciach też jej nie widziałem
-
B6 DIVISION
Mam takie Recaro, niestety materiał na prawym fotelu nie wygląda już za ciekawie, związku z tym są dwie opcje : 1. Wymienić na taki jaki był 2. Wymienić wszystkie elementy z alcantary na inny kolor / materiał. Jakieś propozycje co do koloru / materiału? Nie ukrywam, że fotele mają być typowo na handel więc np fikuśny róż lub skóra z węża odpada
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Z kluczami odpadam, ale zaciski wyślę
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Masz jakis nr katalogowy tego kompletu?
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Totalnie zapomniałem o wysyłce. Gadaliśmy na prywatnym numerze, a tam nie zaglądam celem szukania zamówień części Jutro wyślę. Ile kto komu miałby dopłacić? Masz jakiś nr katalogowy tych kluczy?
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Właśnie w tym momencie przypomniałem sobie o zaciskach dla Cb. Daj info za ile te klucze.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Na co dzień to ten samochód tylko miejsce pod domem zajmuje, bo praktycznie cały dzień na roboczo spędzam, w "roboczych" samochodach, tylko weekendy mi zostają na pojeżdżenie, więc trzeba korzystać
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Lubię bokiem [emoji4] A ze mnie nie stac na upalanie jakims RSem asfaltu to zadowalam się zimą i dieslem [emoji23]
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wyłączam ESP za każdym razem jak tylko pamiętam Szkoda, że ujstrojstwa nie można na stałe wyłączyć.