Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. I znowu Ci Czorny dowód zabiorą.. I na co Ci to?
  2. Mógłbyś przytoczyć ten przepis, który zmuszałby osobę prywatną, pozbywającą się prywatnej własności (zwolnionej z podatku) poprzez odbiór osobisty do przyjęcia zwrotu? Taki obowiązek mają firmy lub sprzedawcy handlujący drogą internetową, ale zwykły zjadacz chleba? W żadnym przypadku nie bronię sprzedawcy, ciekawi mnie po prostu czy coś takiego istnieje, bo nie raz słyszałem o podobnych sytuacjach. nie ma takiego przepisu przecież. Widziały gały co brały. Jakby tak było to każdy by sobie coś kupował i na drugi dzień zwracał bo się rozmyślił. Sklep też nie ma obowiązku przyjąć zwrotu jeśli transakcja nie była zawarta na odległość. Sklepy to nie wypożyczalnie. Aczkolwiek w tym wypadku nastąpiło wprowadzenie kupującego w błąd poprzez stwierdzenie że felgi sa oryginalne i tutaj bym szukał jakiegoś rozwiązania Tylko będzie problem tego rodzaju, że sprzedawca (zwykły Kowalski) nie musi być biegłym w temacie sprzedawanego przedmiotu, a fakt, że zdjął je z RS6 nie potwierdzają tego, że są oryginałami. Moim zdaniem wina leży po obydwóch stronach, sprzedający nadciągnął obraz rzeczywisty oryginalności felg (być może z powodu nie wiedzy), ale to także kupujący zbytnio zaufał sprzedawcy i nie sprawdził czy to, co mówi sprzedawca jest, aby na pewno prawdą. Po to odbiera się osobiście felgi, żeby je obejrzeć i sprawdzić. Z uprzedzeń, nawet jak kupuje felgi zabieram je razem ze sprzedającym na wyważarkę, bo przestałem już dawno wierzyć w teksty typu "Panie, proste, nic nie biło, nypel". W opisie nie zauważyłem, niczego, co by nie było zgodne z prawdą, bo felgi jakby nie patrzeć pasują do RS6, a i ściągnięte też mogły być. Trzeba było pytać wprost o wybite miejsce produkcji felg od strony wewnętrznej koła, a także upewnić się, czy dane ET występowało w ogóle w oryginałach. Tak to jest jak się chce sprzedać podróby w cenie oryginału lub kupić oryginał w cenie podróby.
  3. Mógłbyś przytoczyć ten przepis, który zmuszałby osobę prywatną, pozbywającą się prywatnej własności (zwolnionej z podatku) poprzez odbiór osobisty do przyjęcia zwrotu? Taki obowiązek mają firmy lub sprzedawcy handlujący drogą internetową, ale zwykły zjadacz chleba? W żadnym przypadku nie bronię sprzedawcy, ciekawi mnie po prostu czy coś takiego istnieje, bo nie raz słyszałem o podobnych sytuacjach.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś czy fotele z B8 podejdą P&P do B6? Chodzi o Avanta. Czytałem, że podobno tak
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam żadnych fot, a już nie zrobię, bo je zwinąłem z tej B7 ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Mi tam bardzo mocno stykły
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W B7 robiły robotę to i w B6 zrobią
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do krawata w ogole one nie pasuja:bag: ją już po 3 bro:kox: Żartujesz, tak?
  8. Kolego, a czemu Ty masz kata pod autem, a nie jak AJL zaraz za sprężarką?
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi już na lato są 19/9,5J Turbo P. Teraz tylko jeszcze auto do tych felg A tak poważnie, co myślicie o "ozłoceniu" śrub skręcających koła? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Będzie to jakoś widac?
  10. Przód pasuje wymiennie, tył to zupełnie inna konstrukcja:wink: W B5 wiem, ale w B6? Czyli do Quattro szukać gwintu A) do Quattro do FWD Do ośki A) tylko z ośki
  11. To jest w ogóle jakaś różnica między FWD a Quattro? Rozglądam się za gwintem powoli, a tu jakieś komplikacje widzę
  12. Chcesz się z WieśWagenami dogadywać? Napisz im tam, żeby jakieś fajne d*py ze sobą wzieli dla "Naszych" Wiem ze to zart ale czasami mam wrazenie jakbym czytal 14latka... Czyli założenie osiągnięte ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- Chcesz się z WieśWagenami dogadywać? Napisz im tam, żeby jakieś fajne d*py ze sobą wzieli dla "Naszych" Wiem ze to zart ale czasami mam wrazenie jakbym czytal 14latka... powiedz to kajowemu trampkowi Legenda głosi, że wychowywały go wilki.. Może dlatego?
  13. Chcesz się z WieśWagenami dogadywać? Napisz im tam, żeby jakieś fajne d*py ze sobą wzieli dla "Naszych"
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Emejcz temat w 1.8T
    Co ma ciśnienie do stanu oleju? Co do tematu, pojeździj trochę, określ się ile Ci bierze oleju na np 10tyś czy 1tyś i wtedy będziemy się martwić. To jest 1.8Turbo, ma prawo wziąć olej.
  15. Ja kiedyś wszedłem na dach bloku, 4-piętrowego u siebie i stanąłem ok 0,5metra od krawędzi to srałem pod siebie, a jeszcze byłem asekurowany Ja bym na tym żurawiu posrał się po pachy i tyle by było. Tak właśnie sobie myślę, ok, oni tam sobie weszli i było fajnie, a tam są przecież ludzie, którzy tam dzień jak codzień pracują
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja będę zakładać dokładkę, ale do S-line, do ori nie bardzo
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym wyciągnął śrubokręt i powoli z zegarkiem w ręku zmieniał tablicę 15min ja też lubie pyszczyć przy kontroli, ale jak Ci się spieszy, to nie warto, bo Ci przepierdolą wzdłuż i wszerz całą fure Ja już dwa razy tak miałem, że się stawiałem.. Raz skończyło się na 100zł mandatu za niesprawne lampy (brak wstecznego i przeciwmgielnego w LED'ach), a chciał mi zabrać dowód i dać mandat za ściemę szyb "na oko", zamiast zmierzyć przyrządem do tego przeznaczonym (nie mieli), a za drugim razem trzepanie całego auta wraz z zawartością bagażnika, po tym jak szwagier, pasażer, nie chciał im dać dowodu osobistego
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym wyciągnął śrubokręt i powoli z zegarkiem w ręku zmieniał tablicę 15min
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu". ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- To będę musiał swoje przerobić a mozna zmienić na miejscu tablicę ?? Jeśli usterkę możesz naprawić w ciągu 15min mogą Ci naskoczyć
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu". ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- To będę musiał swoje przerobić
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli wystarczy przełożyć stelaże foteli na te z elektryką i już mamy jeżdżące fotele?
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czarna skóra + alcantara w środku szara Coś takiego http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/68/75/75/3968757521_2 ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- To do B5 za 900-1000zł się naleśniki sprzedają
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Materiałowe Sporty ale zdjęcie dałeś za***iste:grin: Panie, to nie moje Znajomy chce je za flaszkę oddać Dzięki za odp. Takie fotele grzane w ładnym stanie są z 500zk warte:whistling: Nie są grzane Ja tam tylko na skórach się znam, B6 to woda nieznana
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Materiałowe Sporty ale zdjęcie dałeś za***iste:grin: Panie, to nie moje Znajomy chce je za flaszkę oddać Dzięki za odp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.