Treść opublikowana przez Magicbattle
-
tylko do przodu - wszystkie biegi podświetlone. Jak wyłączyć ten tryb
moze tylko bledy blokuja skrzynie. albo gdzies kabelek jest upierniczony badz tez bezpiecznik. zajrzyj tam sprawdz bledy i dopiero sie martw. jak ci skrzynia padla zakladaj manuala
-
Ku przestrodze koledzy- tyczy sie tych co maja problemy elektryczne i nie tylko
no dostepu nie ma bo trzeba sciagac ramiona wycieraczek co jest bardzo trudne jak nigdy nie byly zdejmowane i sciagacz nawet najmniejszych rozmiarow wchodzi bardzo ciezko zeby zdjac lewe ramie ale daje rade. podszybie z pod wycieraczek schodzi bardzo ciezko latwo jest to polamac najlepiej zagotowac goracej wody i dolac plynu do naczyc i polewac po szybie i wyginac w dol ta oslone zeby tam dostalo sie troche wody wtedy powinno poscic proponuje zaczac od strony pasazera. mi udalo sie zdjac ale potem zalozylem i patrze kurde obudowy od kompa nie zalozylem. i sciagam znowu i zlamalem rog tej osnony a przed chwila zdejmowalem. wiec radze pozniej przed zalozeniem posmarowac ja czyms jakims smarem odpornym na wode zeby przy nastepnym razie bylo wygodnie to sciagnac bez szarpania. jestem rozczarowany wogole budowa b6 gdzie sie nie dotknac zawsze jakis problem sie stwarza. w b5 odkrecenie obudowy bylo banalne bo w listwie plastikowej o ktorej tu mowie jest otwprek z zazlepka na srobke i bez problemu wychodzi a tu nawet zablokuje ja ten plastik wiec i tak nie da sie wyciagnac.
-
Padnięty łańcuch czy turbo ? FILM
poloz palce tam gdzie jest lancuch bedziesz czul wibracje czy dotyka o dekiel.
-
Odkryte chromy ciekawostka.
tak pozniej poszla na to konkretna polerka bo pod farba jest surowe aluminium
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a soczewka czasem ci nie drga? albo zarowka zle zamocowana?
-
Jak wymienić odmę (rurę odpowietrzającą) w 1.8T?
nie trzeba zrzucac kolektora. odkrecamy rure przepustnicy przepustnice mozna wyjac bagnet i jego plastik wspornik metalowy trzymajacy alternator zbiorniczek wyrownawczy gdzies na bok odchylic i wpprawne rece sobie poradza ja zminialem w swoim aeb 20 min i po robocie
-
Coś obciera, szura i cyka po stronie kierowcy przod...Skąd???
czy zacisk nie dotyka tarczy?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to ile wkoncu bedzie tych audiczek bo zaraz nikogo nie bedzie
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
daj kolegom niech ci zrobia VT w roznych kolorach i wtedy dobierzesz kolor. grafit moim skromnym zdaniem odpada ma znajomy i wygladaja jak brudne. jaki masz kolor samochodu?
-
Dziwna metalowa rurka zamiast plastikowego zaworka??
dzieki za odpowiedz kolego przyda sie. zobacze jak sie bedzie spisywac ta rurka metalowa to moze zostanie.
-
Stag4 na listwie magic i reduktorze ACR do AHL [ 1,6 benz 101 koni ] TO PRZESADA ?
co masz na mysle ze przesada? ze dobre graty? nie bedziesz musial sie martwic za jakis czas ze cos nie tak i listwa do wymiany jak by ci wsadzili valteki czerwone. graty dobre tylko czy gazownik dobrze to ogarnie bo z tym to ciezko
-
Montaż ori scyzoryka
czyli masz modol komfortu, jaki masz kluczyk z przyciskami do otwierania i zamykania smaochodu czy nie?? daj foto zestawu co chesz kupic i foto swojego kluczyka. jesli masz w kluczyku dwa przyciski co widze po roczniku ze raczej nie ale jesli i w scyzoryku tez jest dwa przyciski to powinno wszystko podejsc ladnie z elektronika do otwierania, ogolnie wszystko zalozysz tylko kwestia centralnego bo jesli masz inaczej niz pisalem to musisz miec centralke jeszcze pompke centralnego znaczy sie.
-
Wymiana rozrządu
zadnej filozofi nie ma tylko troche pomyslec cos przeczytac jak sie nie jest pewnym no i jakies narzedzia trzeba miec. ja w adr zmienialem to trwalo jakies 4 godziny a czesci od naszego kolegi z forum wyszly cos kolo pieciu stow z wysylka wszystko gorna polka nie chinole. najwazniejsze to dobrze poznaczyc wszystko i pasek założyć a reszta to pikus. nie raz wymienialem rozrzad i w audi mogl bym to robic z zamknietymi oczami ale tylko przy 4 cyl. przy V-ce raczej juz wiecej pierdologi ale da sie ogarnac. nadmieniam nie konczylem zadnej szkoly mechanicznej chodz chcialem ale wtedy krecila mnie jakos elektronika teraz troche zaluje. liczy sie mysl i wyobraznia techniczna
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
ale to z tylu ? chodzi ci o to jak reczny sie zaciagnie i potem wziada i wysiada to jest takie skrzypienie?
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
fajne autko jeszcze troche trzeba wyrezac ale idziesz ku dobremu. a, jakie miales objawy i jak usunoles problem skrzypiacych hamulców
-
Wycieraczka tył, nie wiem co jej jest?
to nie wyglada na to jak by nie mial sily. slychac przeciez ze przeskakuje gdzies na trybach
-
przerobienie lamp z anglików
mowisz o soczewce? przelone sie odwraca
-
proszę o analizę logów, pada cewka?
wiesz jak sprawdzic czy cewka pada. na jalowym biegu rozumiem ze tez poszarpuje silnikiem? jesli tak to: wez szczypce i sciskaj po kolei 1 waz od gazu co daje na kolektor jesli samochod zacznie sie dlawic to znaczy ze wpozo i tak po kolei jesli załóżmy na drugim ci nie reaguje na scisniecie to podmien sobie cewke z pierwszym jesli na pierwszym po scisnieciu wezyka nie reaguje to wiesz ktora to cewka. ja dalem za zamiennik piec dych i smiga jak glupi teraz plynne przelaczanie z beny na gaz i wogole jakis zrywniejszy sie zrobil
-
oprawka postojówki która wchodzi razem z żarówką do klosza
<br /><br />
-
oklejanie maski STICKERBOMB
nawet na maluchu nie lezy takie cos. temat do zamknięcia
-
Za niska zawiecha
i co wniósł twoj post? nabijanke sobie robisz. :facepalm: kolega pyta sie co mozna zrobic. najpierw musisz wiedziec co tam masz. sprawdz wlepke w bagazniku albo ksiazce jaki rodzaj zawieszenia powinien byc albo 1BA co w twoim przypaku na samochodzie nie jest załozone 1BE -20mm i to mi wyglada na taka zawieche albo 1BV. jaki masz kolor sprezyn kolego powiedz i czy sa na nich jakies kropki róznych kolorow. na rownej powieszchni mozesz zmierzyc samochod od blotnika centralnie na srodku do ziemi bedzie wiadomo ile poszedl w dol. co do podniesienia. widac ze masz juz sportowe amory po firmie i pewnie sa mega twarde ze konforu z jazdy nie ma zadnego. wiec i sprezyny masz zalozone obnizajace skosne pewnie do tego bo kielich w amorach jest pod pewnym kontem. wiec jesli chcesz podniesc smaochod to niestetyprzod trzeba rozpinac gorne wachacze do tego sciagacze sprezyn no i tyl ale to juz trudno nie powinno byc. ja zmienialem w b6 co sprawa jest trudniejsza z tylu. ogolnie zawieche jesli chcesz zeby bylo troszke nizej niz seria to proponuje ci 1BE na forum mozna czasem kupic w super stanie do max 500zl komplet a to co masz spokojnie popchniesz za wiecej. tylko przed wymiana zrob zdjecia dokladniejsze jak samochod nisko stoi to jest wazne dla kupujacych
-
Błąd działania koputera pokładowego
zacznij od podlaczenia vaga moze da ci podpowiedz chodz wapie. trzeba sprawdzic kable od manetki moze wie wypiela
-
oklejanie maski STICKERBOMB
nie lezy kolego. zapomnij o takim modzie i nie psuj autka.
-
Co to za zegary?
nie no widac ze tarcze sa od czegos innego bo cyfry od zegarka analogowego maja dziwna czcionke ktos sie bawil
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
wiec tak u jedengo jest tak u drugiego inaczej wszystko zalezy od stanu amorku po przy dislowskim zawieszeniu bena powinna wyzej stac ale to sie jakos ostatnio widze nie sprawdza samochody stoja jednakowo