Treść opublikowana przez baszmak7
-
XADO 1 STAGE do silników-czy ktoś używał
nic nie zagęścciło to nie motodoktor,lałem to u siebie na pewno poprawia wyciszenie silnika pomiary kompresji też robiłem przed i po,przybyło 5ps i 8Nm czyli niewiele i taki stan się utrzymuje od 30tys kilometrów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
uspokójcie tego filozofa wyżej bo nudny jest
-
Rozrząd-szukam dobrego mechanika z kompem.
dobry pomysł
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale sie prostaczkow namnozyło na a4,ja ci TROLU nie ublizam wiec trzymj fason,kultury troche człowieku:facepalm:---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- A no chyba że tak Co przejdzie przez pończoche to zabierasz do swojej rakiety a to co nie kierujesz do rozlewni? kolego to na prawde dobry olej do tdi,cudów do takich wynalazków lepszych nie trzeba:whistling:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pracuje w orlenie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: i jestem od badania rynku olejowgo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dlatego ja smigam na agro 10w30 Olej Agro Stou 10W30, 5 l - [Orlen Oil] - Grene - sklep i przynajmiej wiem co leje i podób nie ma na bank
-
Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
wkładaj BRD dwumas jest taki sam ale sprzęgło BRD zdecydowanie mocniejsze niż AVF spokojnie wytrzyma 450Nm
-
Wachacze przod audi 1,9tdi B6
w Focie za 2tys.kupisz kpl.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
no właśnie skończ :facepalm: przecież Robur to twoja ksywa ze szkoły :decayed:
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
posłuchaj fachuro od siedmiu boleściu,gdybyś zrobił tyle tysięcy km na tirach co ja i kilka razy zamrzło by ci nasze wspamiałe paliwoto nie pisałbyś swoich chorych wypocin,indywidualnie to ci napisze:nie masz pojęcia o naszych paliwach a TROLL to cię zrobił na próbe i zapomniał dobić.powiem więcej żal mi cię człowieku,piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach-naszych wspaniałych:facepalm::facepalm:co za typ Rozbije ci to na schemat bo widzę że czytanie ze zrozumieniem to dzisiaj rzadka cecha. Cytuje: "nie masz pojęcia o naszych paliwach" - rozumiem że wnioskujesz to na podstawie swojego notesu kieszonkowego. Cytuje: "piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach" - czyli co? Jak do tej pory napisałem o dodatkach że "osobiście nie wieże że coś dają" dlaczego bo mam w domu 4 samochody z czego 3 diesle, nigdy nic nie lałem nigdy nie miałem problemów. Z tym że ja tankuje tylko Vervę lub BP Ultimate. BTW nawet nie chce mi się zmierzać w kierunku porównania zamarzania paliwa(a raczej wytrącania parafiny) w samochodzie ciężarowym a osobowym, powiem tylko tyle przez 3 lata pracowałem w dużej firmie budowlanej. Kwestia wielkości zbiornika, częstości tankowania a przede wszystkim jakości paliwa. Moja zdanie(czytaj osobiście) tyczy się samochodów osobowych, jak dobre paliwo lejesz, nie mieszkasz na Antarktydzie to nie ma potrzeby. Potraktujmy to jako dowód empiryczny, próba tylko do d..py ale się więcej osób wypowiada się zobaczy. Odnośnie paliwa napisałem "skoro do jedzenia pakują co się da to do paliwa na 100% leją co popadnie". Dowód na to drugie: Oskarżeni o sprzedaż 30 mln litrów fałszywego paliwa Akurat mieszkam w Małopolsce i jestem ciekaw do jakich stacji trafiło to paliwo, które uszkadza silniki wysokoprężne. Tego kurcze nie napisali. Kolego baszmak7 jak zrozumiesz różnice pomiędzy stwierdzeniem: "Piszesz bzdury, na niczym się nie znasz + inne epitety" a "Tu i tu piszesz bzdury bo to i to + argument" to zaliczysz skok ewolucyjny, jak dodasz do tego czytanie ze zrozumieniem to możemy sensownie porozmawiać! Jak na razie to:shock3: człowieku czytaj ze zrozumieniem,to że masz 3 diesle i nic się nie działo to wg twojej oceny oznacza że dodtki nic nie dają? nasza ropa przy -35C bez dodatków gęstnieje,jaka różnica czy paliwo jest w osobówce czy w ciężąrówce??? jeśli zamarza załóżmy przy -30C to dla ciebie ma znaczenie jakie to auto? gratuluje inteligencji,pogrążasz się w swoich "chorych" wywodach cyt.".. mam w domu 4 samochody z czego 3 diesle, nigdy nic nie lałem nigdy nie miałem problemów" :facepalm::facepalm:chłopie poczytaj co ty wy wypisujesz ja śmigam w firmie gdzie flota aut to 300sztuk i my kierowcy znamy nasze paliwa
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
jeśli u ciebie to jest kwestia wiary to gratuuje fachowej wiedzy :facepalm: gdzie tacy ludzie się rodzą?---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- :facepalm: i kup w polsce auto z silnikiem diesla....zajeżdzi a potem się martwi nowy nabywca... Wszedł wielki znawca na wątek, który tyczy opiniowania produktów, dla których udowodnić efektywność jest równie łatwo jak szamponu przeciw łysieniu i zjechał dwie czysto indywidualne wypowiedzi. Gdzie takie trole się rodzą no TYLKO W POLSCE... Jak nie widać różnicy to po co prosić o azyl polityczny na Ukrainie, z takimi trzeba po prostu żyć:facepalm: posłuchaj fachuro od siedmiu boleściu,gdybyś zrobił tyle tysięcy km na tirach co ja i kilka razy zamrzło by ci nasze wspamiałe paliwoto nie pisałbyś swoich chorych wypocin,indywidualnie to ci napisze:nie masz pojęcia o naszych paliwach a TROLL to cię zrobił na próbe i zapomniał dobić.powiem więcej żal mi cię człowieku,piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach-naszych wspaniałych:facepalm::facepalm:co za typ
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
jeśli u ciebie to jest kwestia wiary to gratuuje fachowej wiedzy :facepalm: gdzie tacy ludzie się rodzą?---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- :facepalm: i kup w polsce auto z silnikiem diesla....zajeżdzi a potem się martwi nowy nabywca...
-
VFIZ on Audi B6/B7
nikt się nie napala ja mam zamówiony
- VFIZ on Audi B6/B7
-
Mandat zimową porą
:facepalm: możemy trafie kiedyś na ciebie w sumie obym trafił i zweryfikuje twoje umiejętności najlepszy driverze z busa w polsce
-
Mandat zimową porą
czekałeś na parkingu żeby cię dobił?...ja zawsze zjeżdżam na parking jak mnie ktoś zaprasza i było już kilka spraw o pobicie ale nie o tym temat a propo wyhamowywania ciężarówki,świadczy to tylko o tym że nie masz oleju we łbie i nie zawsze najechanie komuś na dupe to wina najeżdżającego ja zawsze nagrywam trase i miałem przyjemność w sądzie wygrać z delikwentem sprintera po okazaniu nagrania
-
Mandat zimową porą
największe niedojdy płaczą że TIR nie zjechał mu podczas wyprzedzania,powiem tak: -nie masz pojęcia nie wyprzedzaj -nie mas czym też nie błaźnij się ciężarówka nie zawsze ma możliwość zjechania żeby punto i jemu podobne mogły kaleczyć przed nim
-
Mandat zimową porą
świry na tory..... i nie będzie debili ze skuleńców na drogach
-
Mandat zimową porą
będziesz lądował na dachu psychiatryka bo niebawem tam się szybko znajdziesz tiry zamulają a ty swoim puntem ile średnio w zimie jedziesz jak jest szklanka? 30-40km/h driver się znalazł i nas będzie uczył fachu
-
Mandat zimową porą
obowiązkowe tak ale dla ŚWIRÓW...jak czytam takie mądrośći to mam mdłości ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- ps:znasz wage zestawu ciągnika+naczepa czy masz może 7 lat???
-
Truckerzy
panowie a jak u was z wypłatmi,to co zarabiacie "macie" też w papierach? pytam o lokalny rynek pracy bo na zachodzie się z tym nie spotkałem..
-
VFIZ on Audi B6/B7
Mariusz pamiętaj o mnie
-
golf 3 variant tdi + gtb
gtb1756vk
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
dokładnie tak,założy chińskie gówno byle zimowe i będzie gorzej niż na letnich markowych ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- durne przepisy,podobnie jazda na światłach w pierwszym roku po wprowadzeniu było więcej wypadków niż bez świateł,ale o tym się nie mówi
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
nie moge,czyli jak ktoś wyjeżdża raz na tydzień do kościoła autem to ma mieć zimówki to chory przepis chorego rządu w chorym kraju,ludzie nie chodzi o żadne polepszenie bezpieczeństwa,kasa-trzeba kupować nowe gumy,kiedyś nie było zimówek i się jezdziło po za tym jak za kółkiem siedzi debil to zimówki z kolcami nawet nie pomogą do wypadków w zimie przede wszystkim dochodzi przez takich fachowców jak ty,zimowa guma co ci daje na lodzie??? ludzie nie podniecajcie się tym przepisem,lepsza jest nowa letnia guma niż stara łysa zimowa ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- i to jest smutne info dla ciebie ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- nie moge,czyli jak ktoś wyjeżdża raz na tydzień do kościoła autem to ma mieć zimówki to chory przepis chorego rządu w chorym kraju,ludzie nie chodzi o żadne polepszenie bezpieczeństwa,kasa-trzeba kupować nowe gumy,kiedyś nie było zimówek i się jezdziło po za tym jak za kółkiem siedzi debil to zimówki z kolcami nawet nie pomogą Powinien być nakaz ale rozsądny, np. w Niemczech można jeździć na oponach letnich ale jeśli dojdzie do kolizji, której przyczyna może wiązać się z niewłaściwym ogumieniem to zostają z tego wyciągnięte konsekwencje. Cieszę się, że jest chociaż zwolnienie z kar przy dodatnich temperaturach, jeśli jest błoto pośniegowe, śnieg, czy oblodzenie to TAK- jadąc raz w tygodniu do kościoła każdy powinien mieć zimówki. I nie ma co się wymądrzać przewidywaniem i doświadczeniem- jeśli zza zaparkowanego auta wybiegnie dziecko to jadąc 30 km/h na letnich nic nie da się zrobić...a jadąc w słoneczny dzień 90km/h w chwili wybięgnięcia czegokolwiek na jezdnie co zrobisz??? jakimi kategoriami ty myślisz?? wyhamujesz jeśli nie będzie opcji ominięcia??