Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

STASIU227

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STASIU227

  1. mam zamiar kupić springi firmy HR albo WEITEC -35mm dużo sie traci na konforcie jazdy? czy jest to nieoczówalne?
  2. Calibra kocha takie mody i laski pod remizą twoje:banan:
  3. Witam jak bendziesz wymieniał to zalej go paliwem nie ma dużo roboty a masz pewność że sie nie bendzie zapowieczał bo z tym przekręceniem kluczyka to szczykawka do ręki i ogień
  4. ja miałem to samo wymieniłem korek i nic nie ubywa
  5. kolego nie pamietam
  6. Witam kolego ja tesz wymieniałem wąż od wspomagania i powiem tak odkreć stary i podjeć gdzieś gdzie wprasują ci końcówki do nowego węża i to cie bendzie kosztowało góra 50zł ja tyle zapłaciłem bo chcący kupić nowy wąż to w aso kosztuje 800zł bo sie pytałem a za używke gość mi powiedział 150zł. to lepiej sie opłaca kupić wąż i sprasować końcówki ja to robiłem w sklepie gdzie jest dorabianie węży do ciągników. to z mojej strony:hi:
  7. kolego sprawdz bo mi sie kiedyś kostka wypieła kolo zamka i nie świeciło
  8. STASIU227 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    ja mam w czarnym macie zadbane i nie wyglądaj jak golasy
  9. STASIU227 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    tesz mam zamiar kupić ten grill bo nie dam za grilla ponad 400zł.
  10. STASIU227 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    zostaw w czarnym macie ładie to wygląda
  11. ja założyłem optimal i 2tyg. i wyje nie polecam:thumbdown:
  12. STASIU227 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Kolego ja założyłem poliftowe VALEO i Xenony i pięknie to świeci:thumbup1:
  13. STASIU227 odpowiedział(a) na s4mtm temat w Audi A4 B5
    Kolego połysk:thumbup1:
  14. Witam ja miałem to samo tesz mi cieknoł olej z tej chłodniczki i płyn chłodniczy, mi to robił mechanik wiem żeby odkrecił kruciec wody przeczyścił i położył na silikonie i mi nie cieknie już płyn.A co do chłodniczki wiem że ją wykrecił i zmienił uszczelke i położł to też na silikonie wszystko ustało.a co do płynu to czeba spuścić bo jak odkrecisz kruciec to sie bendzie lało
  15. Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu. już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa: Fatalnie. musisz chyba zrobic nowe kodowanie kluczyka.... zrobiłem kodowanie kluczyka i wszystko wruciło do normy auto pali i jezdzi:radocha::radocha:tutaj wklejam jak co zrobić Podpiąłem vaga i w silniku wszedł błąd :17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem w immo wyszedł błąd: 1177 Moduł sterujący silnikiem nieprawidłowy - BŁĄD SPORADYCZNY Jak widać winną jest ecu. Tak więc postanowiłem zaprogramować immo vagiem: Włącz zapłon uruchom Vag-com (lub inny podobny program np. vwtool) wejdź w Immobilizer (adres 25) wybierz: Adaptacja (adres 10) Wybierz kanał 00 (dla przeprowadzenia adaptacji) Jeśli będzie się pytało o wartość to wpisz "0" Zatwierdź. Zakończ transmisję. Wyłącz zapłon i włącz ponownie. Lampka sygnalizacyjna immobilizera w liczniku powinna zgasnąć po 1 sekundzie. I teraz już jest dopasowane immo do ecu. Pozdrawiam mi pomogło
  16. Spróbuj je skasowac. Pojezdzij troszke i na drugi dzien sprawdz znowu. już wiem co sie stało montowałem tempomat i mi sie kable pomyliły i spaliłem ECU już mam nowy ino teraz tesz nie odpale auta bo mnie Immobilizer nie puszcza:beksa:
  17. mam takie błedy 00741-brake pedal monitoring 27-10-Implausible signal-Intermittent Nastepny bład to 00532Supply Voltage B+ 27-00-Implausible Signal. i Nastepnu błąd to 01117 Generator Terminal DF Load Signal 27-00-Implausible Signal. przepraszam że przepisywałem ale nie wiem jak je dodać na forum
  18. Popieram kolege wyżej castrol to ino zamki naoliwić przy szopie na dzewo:thumbdown:
  19. mam vag-a ino nie wiem w której grupie zrobić logi
  20. Nie rób tego
  21. Audi a4 b5 1Z 1995r. 333tyś. km śmiga jak nowy
  22. kolego kopci mi na niebiesko ale tylko rano jak go odpale a puzniej to już ani dymka nie puści.
  23. Witam mam do was pytanie, od jakiegoś czasu mam takie uczucie jak by mi sie turbina niezałaczała. Nie raz jest tak że turbina sie włacza czuć jak przyspiesza a nie raz jest tak jak by jej wogule nie bylo mam vag-a ino nie wiem jak to sprawdzić Audi A4 B5 1.9tdi silnik 1Z 90km. Chyba że to coś idnego
  24. to jak to sprawdzic?? Podać numer i będzie wspólnie szukać jej parametrów na internecie :-) Ok. sprawdze jutro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.