Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacieWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No nie wiem czy tak łatwo można ją spasować...Ktoś na forum pisał kiedyś , że można spasować ... a czy łatwo to już nie wiem.Sprawdzalem orientacyjnie odrazu przyznam się na szybko na alledrogo to ponad 2 tysie kompletny zderzak wow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne. Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. U mnie jest czarna , i idzie gdzieś w okolice zawiasu maski i w dół. Oczywiście od aku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-se-4001-karcher-plyn-do-dywan-1l-i5541684220.html Panowie ten odkurzacz warto kupic oczywiście do własnego użytkowania nie przemysłowego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Witam:) Podepne się pod temat , u mnie szyba kierowcy nieraz sie nie domyka z kluczyka i zdarzyło się też pare razy , że zamykając przyciskiem potrafiła się cofnąć trochę i zatrzymać? Pomoże jak nasmaruje prowadnice od mechanizmu podnoszenia szyby? Czy dalej szukać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Kolego to nie pasek rozrządu , tylko pasek od wspomagania , alternatora itp jakiś dziwny ten pasek na tym zdjęciu co tu pokazałeś , powinien być szeroki jak rolka od altka. Wymień go na prawidłowy i powinno być ok Ps: sprawdź sobie pasek rozrządu bo po tym co widzę to niezły mechanik był ze taki pasek na ww osprzęt założył Aaa już widzę , że zsunął się i porwało go trochę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Hej Jaka cena zaworu EGR do audi a4 b7 1.9 TDI 2005 rok Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja u siebie lekko kombinerkami ścisnąłem miejsce w które wchodzi regulacja od wysokości i od 4 miesięcy jest ok a roboty to ok 3 minuty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Proszę bardzo:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ja mam taką http://www.obi.pl/decom/product/Stanley_Wiertarko-wkrętarka_z_udarem_FMC620LB-QW_akumulatorowa_18_V/6086904 Ale ta cena to porażka w PL ja kupiłem za 135€ 3 lata temu a teraz kosztuje 85€ http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/7114360/Trail/searchtext%3ESTANLEY.htm Te ceny w Polsce to jakieś chore:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Kolego a zapoznałeś się z treścią pierwszego posta? Zawiasy znajdziesz w dziale sprzedam. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Przykleić możesz na taśmę dwustronna , u mnie odkleiła się podczas odkurzania;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Yyy żeby była jasność, ja mówię o tych nakrętkach, więc to nie torx jak coś Długa przedłużaka i odkrecisz spokojnie:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kosz na dwa din (nie do końca jestem pewien czy nie można wyrzeźbić z jeden din)i kostki niech mnie ktoś poprawi jak się mylę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Witam czy olej do kompresora można dolać samemu? Po włączeniu klimatyzacji czuć jak by "tarcie" pod nogami i lekko słychać w kabinie ale jak sprawdzam pod maską to nie ma różnicy na włączonej jak i wyłączonej. Jakoś rok temu wymieniłem sprzegiełko kompresora klimatyzacji no i w ostatnim miesiącu dwa razy byłem na nabiciu klimy w pierwszym garażu gość powiedział mi ze nie mam gazu i jest gdzieś wyciek:/w drugim że jest wszystko ok sprawdzał szczelność wymienił filterek wielkości długopisu nabił od nowa , zaraz po tym zabiegu nie czułem tego tarcia aż do ostatniego piątku , klima chłodzi dobrze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok pisz na pw ile miedzi za to chcesz;)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niby tylko do 16V ale sprawdź jak długi powinien być u Ciebie. Ten ma 16,2cm Mocowanie na 4 bolce? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do BKE też pasuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Mi też lało w tym miejscu co piszesz a winna była źle wklejona szyba w rogu na górze;( doszedłem do tego dopiero po zdemontowanou osłony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Irlandzka pomysłowość Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.