Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
w pamięcie sterownika centralnego,jest przypisany sygnał z pilota-"wypadnięcie" moze być spowodowane róznymi przyczynami-słaba bateria,kilkakrotne naciśnięcie jakiejś sekwencji przycisków na pilocie-trzeba vaga i przypisać do pamięci ponownie
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
podepnij vaga-ciężko zgadnąć
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
Panowie-może warto podjechać gdzieś na spotkanie regionalne-umówić się z kimś,kto ma vaga i będzie po problemie,kodowanie pilota-to czas około 10 minut,o ile problemem jest tylko wypadnięcie z pamięci-no tyle chyba znajdziecie
-
[B6 AWX] Jakie klocki BOSCH do tarcz 288 mm ?
FDB 1717,a FDB 1323-czym się różnią?
-
[B6 AWX] Jakie klocki BOSCH do tarcz 288 mm ?
no właśnie-czym się one różnią? FDB XXXX co oznaczają te numery?
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
w pompę? i co to ma dać? podniesię się jej wydajność? o opornikach to słyszałem,ze wpinają do czujnika temperatury
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
nie ma czegos takiego,jak oryginalny box-to jakiś opornik,czy rezystor-a gdzie to miałeś wpięte
-
[ALL B6] Ocena i opinia
ale co tam ma być majstrowane-w B6 nie było 2,0 uturbionego były 2,0-130 koni i 2,0 FSI 150 konne,a jeśli chodzi o 1,8T-to przeczesz Forum Koleżko-jest tego lektury na ładnych kilka wieczorów,mógł byc swap na jakis 2,0TFSi z B7-bo takie tam szły,ale w uk nikt nie bawi sie w swapy silników,na bloku silnika,z przodu masz wybity kod silnika,wlepka w bagażniku,koło koła zapasowego w sedanie ,pod kanapą w Avancie,no i w książce serwisowej na pierwszej stronie-też jest wlepa ,a jeśli ma tylną klapę z napisem 2,0 i brak wlepy w bagażniku-to może wskazywać,że dostał porządnie w d*pę i złożyli jeden z dwóch -spotkałem taki przypadek w UK-brak wlepki i spaw-wyglądał na profi robotę,ale otworzyłem swój bagażnik,porównaliśmy-i wszystko było jasne, za bardzo im sie nie chciało ukryć tego pozostawiając npis 2,0 ,do tego przekładaniec,ze spawaną ścianą-ja bym się temu bliżej przyjrzał
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
nie
-
[B6 AVF] Tylny stabilizator
ja mam stabilizator z RS4 i wymienne są zarówno gumy,jak i obejmy-nie słuchaj barana tu masz piękny wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=33458.0 po prostu podjedz do sklepu i zapytaj sie o nr gumki i obejmy do stabilizatora-normalny ma średnicę 16mm,S-line 18mm,S4-20mm,RS4-22mm-są wymienne-jak chcesz-to mam 16mm używki,razem ze stabilizatorem
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
ja bym brał k03s-jeśli tylko taka moc Cię interesuje,albo kup coś większego i poczekaj,potem uzbierasz pieniędzy i rezasz dalej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
Albo nr. seryjny radia jest przypisany i widziany przez któryś moduł. Dziś sbie zamówiłem panel do mojego Concerta II tak jest na pewno w B6,ale nie wiem,jak w B5
-
[ALL] Błąd 16395
jak sie nic nie dzieje,to wykasuj i zobacz,czy sie powtarza
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
i spokojny :gwizdanie: na poddaszu pełen looozik... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
spokojnie -seria BEX ma dwa boczne coolery, seryjnie takie turbo i wtryski-na ori gratach samym programem osobiście znam przypadek 212 koni-to minimum,a przy FMICu,TIPie i DP-pewnie wypluje więcej-jeśli tylko te granice Cię interesują-bierz K03s,jest porównywalna z K04-15,co do hybrydy-trzeba popytać tych,co na niej śmigają-rozjemca ma taką
-
[B5 ADR] Ile i gdzie są czujniki oleju
wcześniej nigdzie nie napisałeś,że chodzi o czujnik ciśnienia i z tąd moja odpowiedz
-
[B5 ADR] Ile i gdzie są czujniki oleju
na dole miski olejowej
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie wiem,czy dam radę wylądować na czas...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
delikatnych :gwizdanie: a spalanie-no cóż,coś za coś kolejny eksperyment z MBC i wtryskami [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 10:13_________________________________________________wtryski włożyłem,teraz potrzeba czasu,żeby to poustawiać-na razie patrzyłem na wynik z przepływki-141g/s
-
[B6 AYM] Momenty dokręcenia w Nm
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
...ale,że niby kto jest w podeszłym wieku? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jak nie ,jak tak- [ALL B5] Radio oraz Panel od Klimy przygasa
napięcie na właczonym silniku jest około 14V-nie wydaje mi sie,żeby to było przyczyną- RS4 B5 Sedan
no to rezajcie-chętnie się będę temu przyglądał- [B6 AVJ] Co jest z silnikiem
jeśli robisz krótkie odcinki drogi-to będą podobne objawy-jakby kremowa masa na bagnecie i korku oleju,ale jeśli silnik dobrze się nagrzeje-to uczelka-tylko przy uszczelce płyn powinien się zabarwić,jak kawa z mlekiem - Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI