Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. czyszczenie moze nic nie dac-kup nowy-kosztuje nieduzo,a sam go wymienisz
  2. kontrolka od immo u mnie jest nad bateria
  3. otworzysz sobie dwa okna i przywiazesz do kierownicy,jak bedziesz jechal zygzakiem-efekt-czysta szyba...
  4. plastikowy tez ma pastylke immo -zrob inny test-wyjmij tylko sam grot ze scyzoryka i odpal auto-jak po chwili zgasnie-masz immo
  5. porysowane fele,wgniot na klapie bagaznika,tylny zdezak ,tapicera zajechana-dalej wymieniac? ....za to silnik jak w F-15... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:47_________________________________________________na tym samym paliwie lataja...
  6. jak zobaczysz,jaki to pazdzioch-jebniesz na plecy...z tego tez powodu nie startuje w tego typu konkurencjach.. :naughty:
  7. ...jha do tego jeszcze slysze "scisz muzyke"... :gwizdanie:
  8. mozesz wkleic zdjecie tego rozerwania?
  9. ...co i jak duzo trzeba wziac,zeby miec taki rozpierdol w mozgu-dobry przyklad na to,jak oszpecic A6...
  10. ...liczysz,ze wygrasz flaszke?... :gwizdanie:
  11. gorace powietrze bedzie leciec bo to nie jest wina termostatu-wina lezy po stronie tego czujnika,o ktorym napisalem wyzej-wymien i bedzie pokazywac tak,jak powinno
  12. wykrec tez modol-tam,gdzie jest gniazdo wtyczki na przepustnicy i tez dobrze wyczysc
  13. filmik pokazuje ,jak zmienic kodowanie z europejskiego,na skandynawskie-w przypadku Darka na koncu jest xxxx3 i te ostatnio cyfre trzeba zmienic na "1",wtedy kierunki zgasna ,a pojawia sie postojowki
  14. wymien czujnik temperatury-jest na gorze bloku,nad wezami idacymi do klimy-nie pomylisz sie bo ma zielone gniazdo strzalka pokazane ,gdzie szukac,bedziesz go widziec-zdjecie jest z 1,8T,ale ten czujnik jest wszedzie tak samo-odpowiedzialny za pokazywanie temperatury na wskazniku-kosztuje jakies grosze-wymienisz sam
  15. ...jak bedzie padac -oceniamy srodek,silnik i bagaznik :naughty:
  16. Andrzej-jakies obciazniki sie zalatwi,mozna tez je powiazac razem i tez siebeda trzymac-zobaczymy na miejscu...
  17. mialem 1,6 i zamienilem-wszystko zalezy od Ciebie-jesli chcesz jezdzic do pracy i do sklepu po bulki-100 koni wystarczy,ale jak chcesz czasem kogos wyprzedzic-no to bedzie malo...duzo za malo...
  18. jezeli tak to masz sformulowane w papierach (+ extra opcje windscreen cover) to ok. trzeba dobrze przeczytac papiery, bo mozna sie naciac. wybierajac ubezpieczenie masz tylko trzy opcje- FC, Third party F&T + opcje i Third part only-wiec dostajac polise poczta-masz napisane,jaki rodzaj ubezpieczenia i co ono pokrywa-sam dobierasz opcje-jesli ich nie dobierzesz-nie bedziesz ich miec
  19. Jak się jest nabitym to wszystko wchodzi, nawet extra mocne smakują jak cygara Montecristo ja juz nawet najebany nie pale... ostatni papieros -przy piciu byl rok temu-rzucilem palenie jakies cztery lata temu,ale popalalem na imprezkach-teraz juz nawet nie chce mi sie probowac...ale nie powiem,ze juz nigdy nie zapale...tego nie ie nikt
  20. :polew: uruchomcie telefony
  21. przy czyms takim musisz miec comprehensive insurance (czyli full opcje, zakladam, ze taka masz). dowiedz sie najpierw w ubezpieczalni czy nie potaktuja Ci wymiany szyby jako claim i za rok zaplacisz skladke ubezpieczeniowa jak za zboze. ...nie musisz miec FC-wystarczy ze masz Third Party F&T +jako extra opcje "windscreen cover" -ja tak mam i nie jest to Claim-nie wplywa na znizki,jesli nie jest wynikiem wypadku-tylko przypadku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.