Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jeszcze jakbysmy CB-radia mieli ... co Ty szkopek-telefony mamy... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:56_________________________________________________ale powiem,ze myslalem nad CB zaraz zobacze na ebaya[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________http://motors.shop.ebay.co.uk/items/Cars-Motorcycles-Vehicles__cb-radio_W0QQQ5ftrkparmsZ65Q253A12Q257C66Q253A2Q257C39Q253A1Q257C72Q253A1683QQ_sacatZ9800QQ_sopZ2QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14
  2. dawaj c5,chetnie zobacze c5 :naughty: jak seria-to nie bedzie najmocniejsza :naughty: szkopek na pewno zostanie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________ kontroluj ostatnie strony,bo pierwsze sa jeszcze z pierwszego spota,pierwszy watek jest informacyjny i zawsze przed spotem bedzie zmieniona jego tresc,przewaznie jest generalne info-gdzie ,kiedy i o ktorej godzinie
  3. jest latwy do odnalezienia masz tutaj fotki z mojego AVJ,ale polozenie czujnikow jest takie samo-w zielonym gniezdzie wtyczka-znajdziesz na pewno,na zdjeciach ,zaznaczone strzalkami...
  4. hotelik jest- Albinek chyba dwie strony wczesniej podal cene za nocleg
  5. i tu sie z Toba zgodze Michal,szkoda,ze na "naszym" Forum,ale takich rzeczy nie mozna uniknac,bo kazdy sie moze zarejestrowac,wszystko bedie cacy,a po jakims czasie wywali numer...trzeba byc po prostu ostroznym... Co O jakim bezpieczeństwie piszesz w kontekście allegro, Michale??? ja kupuje duzo rzeczy na ebayu i wszystko jest ubezpieczone-w razie wajchy,ze strony sprzedawcy,lub zniszczenia podczas transportu[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________chodzi mi o platnosc przez PAYPAL
  6. na parkingu,przed hotelem...
  7. no to widze,ze juz nas siedmiu do spota jest-coraz wiecej,coraz wiecej... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________marzeniem moim jest,zebysmy spotykali sie wieksza grupa niz 15 autek -ale powolutku-na bierzaco monitoruje dzial "newbie" i wyaylam kazdemu z UK wizytowke...efekty sa jak widac-oby tak dalej Panowie...
  8. zagadaj do Szkopka-Artur tez bedzie jechal ,wiec mozecie sie dogadac,a jesli chodzi o dojazd-Albinek i Lysaglaca mieszkaja w Bradford-to bliziutko do Leeds,gdzie jest ten Hotelik,wiec na pewno Ktos by Ci droge pokazal
  9. sciagnalem to,ale u mnie nie bangla,nawet otworzyc nie da rady,po jakies trzy p[liki sa uszkodzone...
  10. ostatnim razem byly i bylo calkiem przyjemnie,wiec tym razem tez niech beda...
  11. jesli sa spaliny i benzyna-jest tez olej,moze nie byc go tak duzo,jak ja widzialem,ale bedzie zawsze....
  12. no to fajnie,adres masz na pierwszej stronie watku
  13. zakladajac nowy alarm mozesz wykozystac istniejaca instalacje,podjedz do kogos ,kto sie zna -3 -4 godzinki i masz nowy alarm w aucie... syrena w B5 jest w lewym,tylnym nadkolu,jesli ori,to ceentralka jest razem z pompka w prawym tylnym nadkolu
  14. to gdzie ty mieszkasz,ze masz caly czas ulewne deszcze?
  15. w podpisie mam linka do spota ,bedzie 11 lipca w Leeds-wiec nie daleko bedziesz mial-podjedz,zobaczymy co to jest,podepniemy moje przetwornice i zobaczymy,co to da
  16. Marcin,a gdzie w UK mieszkasz?
  17. jak sie kreci razem z paskiem-to ok,gorzej jesli mozesz nia krecic a pasek stoi w miejscu-wtedy wiadomo,ze wirnik pompy sie urwal
  18. a ten IC to tylko plany,czy juz go zakladasz?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________a z czego to wydlubales?
  19. i chcesz mi wmowic,ze twoje auto bedzie szybsze od mojego :decayed: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:47_________________________________________________ja mysle,ze bedzie dobry-60 kuni wiecej- :gwizdanie:
  20. Na razie mam na 24 i jest ok.Komunikat o spalonej żarówce wcale mi nie przeszkadza, bo nic nie pipka, tylko kontrolka jest na wyświetlaczu kompa. I tak zawsze ją miałem, od postojówek LED tez mi sie komunikat wyswietlal o zarowce spalonej,ale po zmianie kodowania -jak reka odjal
  21. zmierz powierzchnie starego i tego "nowego" i jesli bedzie wieksza-na pewno bedzie wydajniejszy... a czy wystarczy? Artur,a w ile celujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.