Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
to jeszcze kontrolka od ABSu ci sie swieci?a co do tej kontrolki,to pomylilem sie wykrzyknik czerwony (reczny jest z literka P),oznacza problem ogolny z chamulcami,nie koniecznie klocki,a jesli jeszcze swieci sie kontrolka od ABSu,to tam bym szukal przyczyn a nie w klockach klocki,to ostatnie ogniwo,ta czerwona kontrolka pewnie jest po srodku,pomiedzy zegarami...
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
tak,niektore posty mozna bedzie umiescic w strefie smiechu
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
no ale w b5 byly tylko czujki na klockach,chyba za czegos jescze nie wiem...
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
zobaczysz,ze nie jestes jedyny ,na pewno kilka osob tez nie umie tanczyc,zanim twoja wybranka porwie cie do tanca ,zaznacz,ze nie umiesz tanczyc,a jak ona bedzie wyrozumiala,to dasz jej sie przejechac audi a tak na serio nie przejmuj sie takimi blachostkami,wszystkiego najlepszego-oby''po'' bylo lepsze,niz ''przed''
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
to jest napewno od klockow,dziala to na zasadzie przerwania obiegu napiecia,jak klocek jest nowy,to przewod''zatopiony'' w klocek jest nieuszkodzony,jesli klocek sie zuzyje i zetrze,to w pewnym momencie zostaje przerwany obieg i sygnal,co powoduje zapalenie sie lampki,ale jesli nie masz czujnikow,to trzeba by wszystko sprawdzic po kolei,od kontrolki poczawszy i isc w kierunku kola,gdzies te przewody sa na pewno,bo czujniki sa w ''bogatszych''wersjach,wiec instalacja jest,pewnie gdzies tam sie cos odlaczylo i teraz mryga i pika na odleglosc niewiele zrobimy,to jest tylko sugestia,moze jakis spec znajdzie instalacje i gdzie sie rozlaczylo[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 23:52 _________________________________________________popatrz moze jeszcze na tylnych kolach,moze tam cos jest nie tak,bo ta kontrolka jest tez od recznego
-
[ALL] Naprawa auta przy pomocy anglika ?
http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A4/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-12-4294966653-4294966997/search.action?&postcode=ne66+1bl&radius=1500&showMoreOptions=&page=1 tutaj masz linka, wiec jesli chcesz kupic anglika,to popatrz na ceny i policz ,czy kupno i sprowadzenie sie oplaci,a jesli przekladac bedziesz sam,to koszt robocizny ci odejdzie ,a satysfakcja w zamian
-
[B5 AFN] migajaca kontrolka
kontrolka od immobilisera,jesli miga ,to pewnie auto odpalasz,ale po chwili gasnie-nie laczy dobrze na stykach w stacyjce,ale jak to zrobic to śp.Tomek spedyt to opisal,poszukaj,sa tez zdjecia a podpiecie vaga niwiele pomoze,bo jesli jest cos na stykach,to po wykasowaniu bledu,ale jesli nic z tym nie zrobisz-bedzie powracac ja czasem tez tak mam,ale nie bardzo mam jak to rozkrecic,wiec jak kontrolka zamiga,przekrecam kilka razy stacyjke ,az przestaje migac,tyle co moge ci powiedziec o tej kontrolce
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
dodanie 01 powoduje uruchomienie czujnika klockow,ale nie wszystkie modele taki czujnik maja, dodanie 02 powoduje uruchomienie czujnika niezapietych pasow,ja to mam ,ale tylko kontrolka miga na czerwono,przy uruchomianiu silnika,a po chwili gasnie,mimo ze pasy sa niezapiete-wkodowalem to jakos na poczatku zabawy z vagiem i tak juz zostalo wszystkie kontrolki sa w zegarach,ale jesli nie ma opcji dodatkowych-sa bezuzyteczne,zapalenie sie kontrolki,chociaz nie ma czujnika-opstawialbym na jakies zwarcie, lukasz2223 najprosciej sprawdzic,czy masz czujnik jest tak:zdejmij kolo i przyjrzyj sie klockom,czy maja jakies kabelki,a tak na marginesie-zrob tak,jak grzanek ci pisze-zdjecie jak ta kontrolka sie zapala ,czy piszczy przy okazji,jaki kolor kontrolki ,no i jaki symbol jest na kontrolce [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 20:17 _________________________________________________kaj82 nie ma za co-ciesze sie ze godziny,jakie spedzilem z kompem w aucie i na necie,nie poszly na marne,bo ktos skorzystal z mojej wiedzy
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
mozna,pierwsze dwie cyfry odpowiadaja za dodatki,takie jak ,czujnik klockow,niezapietych pasow,czy czujnik poziomu plynu w spryskiwaczach
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
wchodzisz w istrument cluster 17,potem kodowanie 07,bedzie piec cyfr,pierwsze dwie odpowiadaja za czujnik klockow,odczytaj wartosc np jesli jest 01,to zmien na 00,po prostu odejmij 1,pisze np,bo nie pamietam jaka jest wartosc
-
[ALL B5] Centralny zamek + prędkościomierz
juz sama obecnosc pompki wskazuje na centralny zamek,pompka odpowiada za centralny i alarm [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 19:59 _________________________________________________a jesli masz pompke,to masz cos popsute,moze tak,jak pisze dark-luty na plytce
-
[ALL] Problem z podłączeniem wzmacniacza
akurat chcialem wzmacniacz pod schowkiem,ale ze wzgledu na to,ze polaczylem bezposrednio do kabla od wzmaka,teraz mam u siebie pod kiera,bo na taki manewr styklo kabli,a wlasciwie z boku kolo nogi,nie przeszkadza mi to,a wzmacniacz jest slabej jakosci ,moze kiedys kupie lepszy,jak wyzej-dyskoteki w aucie robic nie bede,ten gwizd to moze od alternatora idzie,bo to tak jak obroty wzrastaja,to i gwizd sie wzmaga,nie jest to jakies uciazliwe,ale slychac dzieki jeszcze raz,dobrej lekcji mi udzieliles
-
[ALL B5] Programowanie kluczyka
uzywajac vaga-poszukaj na forum,albo wloz klucz do zamka i jednoczesnie zamykaj i nacisnij przycisk zamykania,otwoz i przycisk otwierania,powinno pomoc
-
[ALL] Problem z podłączeniem wzmacniacza
dobry pomysl-nie pomyslalem o tym,a to takie proste dziekimoze jutro znajde chwile i dam znac co i jak[br]Dopisany: 31 Maj 2008, 23:25 _________________________________________________no wiec bylem dzis w aucie i podlaczylem,nota bene pomysl z poprowadzeniem kabli obok linki od maski,byl strzalem w dyche,podlaczylem,kontrolka zapalala sie i gasla razem z radiem,tylko gdy sie bralem za podlaczenie glosnikow,zapomnialem zaizolowac kabel remote i dotknal radia,spiecie i radio nie gra wieczorem koles ma przyjechac ,to podlacze jego radio,ale cos mi sie zdaje,ze mam po radiu,oby tylko... co by nie bylo,to dzieki za wskazowki,bo wzmak zapalal sie i gasl razem z radiem-sukces polowiczny-trudno,moze nastepne radio bedzie lepsze...k...wa lubilem je... [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 19:12 _________________________________________________a wiec bylem i sprawdzilem radio na innym aucie-dziala,ale u mnie jest tak;moge wlozyc i odzyskac plyte,a radio tylko mrugnie podczas podpiecia kabli,w innym aucie dziala normalnie,bezpiecznik sie zjaral,ale wymienilem-nie wiem co jest z tym radiem,a raczej z autem,bo radyjko gra gdzie indziej prosba do moderatorow-jesli post nie na temat ,to prosze przeniesc gdzies indziej,ale to sie stalo podczas zwarcia,przy montarzu,wiec chyba bedzie lepiej,jak zostanie,tylko moze zmienic temat postu,albo co? kiedys taz tak mialem,nie gralo radio,ale plyte moglem wlozyc i odzyskac,problemem byl styk na kablach,ale dzis polaczylem wszystko tak,jak bylo w oryginale ze sklepu i nic ...pomozcie,bo bez muzyki w aucie kota mozna dostac [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 23:05 _________________________________________________nie wytrzymalem i poszedlem jesszcze dzis wieczorem do auta i sprobowalem podlaczyc radio (zolty i czerwony przewod) do + ,ale do kabla ,ktory mial byc wczesniej wykozystany do wzmacniacza i radio gra,probowalem + do zoltego ,a + po stacyjce do czerwonego i nic,wiec ,albo sa na tych kablach bezpieczniki,ale ja ich nie widzialem przez otwor gdzie jest radio,albo przewody sie zjaraly calkowicie problem radia rozwiazalem,moze jutro jak znajde chwile,napisze co ze wzmakiem,bo mam nowe przewody do glosnikow,troche czasu zajmie ich ulozenie,ale wpierw wszystko sprawdze i poizoluje,zeby nie bylo niespodzianek :gwizdanie: teraz niepewnosc,czy wzmok nie zjaral sie,oby nie... [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 00:53 _________________________________________________to juz koniec,po pierwsze to dzieki adamevowzmacniacz dziala,radio tez,polaczylem wszystko i chula,az milo rewelacja ten wzmak nie jest,ale dyskoteki w aucie nie bede robic jedynym minusem jest to,ze jak wlacze radio podczas jazdy to w glosnikach slysze jakby gwizd rosnacy wraz z obrotami silnika,ale co tam,sprzet nie jest najwyzszej jakosci,to czego od niego wymagac, jak dam na full to muzyka zaglusza wszystko nauczylem sie jak to robic i to jest najwazniejsze-dzieki raz jescze mozna zamykac...
-
[ALL B5] Centralny zamek + prędkościomierz
jesli masz alarm oryginalny Audi,to wylaczysz go kluczykiem,otwierajac drzwi,inne gasna po jakims czasie,przewaznie po minucie juz tylko miga ,nie bede pisal jak ''rozbroic'' alarm,bo to publiczne forum-z wiadomych wzgledow no to zamknely sie wszystkie drzwi czy nie?i co maszna mysli ''ukryty''??? centralny albo jest,albo go nie ma,albo zamyka wszystko,albo nie-taka jest rola centralnego zamka,jesli zamkniesz auto od zewnatrz,to bez pilota,albo klucza golymi rekoma nie otworzysz auta
-
[ALL B5] Centralny zamek + prędkościomierz
sprawdzic centrala mozesz kluczykiem,po prostu zamknij auto,jesli zamkna sie wszystkie drzwi i bagaznik,to znaczy ze dziala alarm tak samo-zamknij z otwartym oknem ,a po jakichs 30-40 sekundach rusz kiera,albo sprobuj otworzyc auto od srodka klamka,jak zawyje-wiesz co i jak pilota-musisz miec Vaga,zeby to sprawdzic,a dalej,jak to zakodowac-szukaj na forum...bylo na pewno predkosciomierz-nie wiem
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
wlasnie dopadlem w rece winols'a ,mam tez lemmiwinksa,slyszalem,ze Alldata jest tez dobry,mam All data,ale do tego ostatniego potrzebuje bibliotek i niewiele osob je posiada,a chcieliby sie podzielic ,wiec jest programik bezuzyteczny-dla mnie dam znac jak sie czegos wiecej naucze...
-
Antyradary ?
a ja proponuje nawigacje tomtoma,ja mam taka i jestem zadowolony po pierwsze subskrypcja pokazuje gdzie sa stacjonarne radary,pomiary sredniej predkosci itp,pokazuje tez gdzie najczesciej ustawiaja sie miski,taka opcja jest dostepna tylko uzytkownikom tomtomow i mozna informacje,oraz nowe napotkane miejsca nanosic samemu,a potem z nich kozystac ,albo je komus udostepnic,jest tez opcja powiadomienia dzwiekowego o przekroczeniu ustawionej predkosci jedyna wada-nie ostrzeze przed zadna Vectra ,czy Skoda
-
[ALL] Problem z podłączeniem wzmacniacza
pewnie ,ze dam znac,ale wpierw poczekam na okablowanie,dzisiaj zamawiam,wiec jak przyjdzie,to sprawdze a tak poza tym ,to dzieki za wskazowki-takie posty lubie,jasno i na temat [br]Dopisany: 27 Maj 2008, 21:41 _________________________________________________mam juz kable,tylko teraz nie wiem jak je poprowadzic od aku do srodka,bo pod schowkiem chce miec wzmacniacz,czy jest jakis tunel,ktorym mozna poprowadzic kable?patrzylem dzis w okolicach licznika i tam nie bardzo jest miejsce na takie manewry,moze gdzies dolem,albo co?
-
[B5 AKN] VAG No response from car controller
a moze po prostu na gniezdzie nie laczy,skoro inne auto mozesz podpiac ,to musisz problemu szukac u siebie w aucie,a nie w laptopie,sprawdz kable i luty
-
[ALL B6] Jak "wyciągnąć" chip z kluczyka ?
zalej acetonem,podwazaj delikatnie,jak nie idzie,zalej jeszcze raz i podwazaj,do skutku,jak wyzej-uwazaj,zeby nie peklo
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dramat wojenny- Black hawk down-jeden z lepszych ,jakie widzialem theTears of the sun-z Bruce Willice dowodzi komandosami Wybawca-o legioniscie,ktory ratuje kobiete w ciazy w czasie wojny w serbii Za linia wroga-niezly Wrog u bram-o radzieckim snajperze wszystko troche stare,ale jak nie widziales ,to polecam
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
w komplecie mam fele,ktora ma opone z dziura,jak...nawet nie chce miec jej ,jako zapasoego....
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
nie chodzi o to .ze ci nie ufam- nie ufam rzecza ,nad ktorymi nie mozna miec kontroli,a taka fela nia jest,przy duzej predkosci przyczyna dalszych pekniec moze byc zwykla eksploatacja auta np.naprezenia jakie powstaja podczas ostrych chamowan,czy jak wspomniales podjazd na kraweznik,ale wyobraz sobie co moze sie zdazyc podczas przebicia opony na taj feldze-skutki moga byc na prawde nieprzyjemne
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
czyli mam rozumiec,ze kladziesz glowe za to co spawasz?