Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty
  2. no śmiga , jak wściekłe choć Tuner powiedział, ze na taką moc-przydał by się większy...
  3. a co słyszałeś?
  4. robiliśmy BEXa na 280 i styka mu spokojnie tu masz fotki, jak to wygląda
  5. byłem w aucie i w elektryce nie znalazłem takiej opcji-chyba coś pomieszałem-jeśli kogoś wprowadziłem w błąd przepraszam:whistling:
  6. Kolego rozwiń swoją myśl bo powiem szczerze że nie wiem jak to jest możliwe. Do MCE B6 przychodzi kabel tylko od jednej lampy przeciwmgielnej, chociaż druga lampa też ma doprowadzony kabel ale po włożeniu żarówki nie działa. Obydwa światła przeciwmgielne działają w w B7 dopiero. Do autora wątku. Na początek wykręć lewą lampę i tam będzie miejsce na żarówkę od przeciwmgielnych, włóż ją i sprawdź czy świeci oraz czy błąd zniknie. Jeśli się naprawi to wystarczy w lampie wyłamać zaślepkę i po problemie. wieczorem podejdę do auta i sprawdzę, czy czasem czegoś nie pomyliłem
  7. potwierdzenie tego dziś we Wiadomościach sportowych na Polsacie było
  8. różnią się tylko softem i małymi zmianami w osprzęcie silnika, np w BFB zawór regulujący podciśnienie w komorze zaworów, jest w innym miejscu niż w AVJ, turbiny takie same, wtryski też, sondy są dwie w każdym B6 1,8T
  9. słaby akumulator też generuje wykrzyknik na blacie
  10. zmień kodowanie na LHD i się zmieni:whistling:
  11. siliconowe na rurkach do IC
  12. tak-tylko V6 i V8 mają inne
  13. będziesz musiał poluzować złączki i dopiero wtedy zakładać zderzak-trochę roboty jest, ale lepsze to, niż wkurzanie się, ze znów coś nie pasuje
  14. jest dwumas i jeśli masz tylko program-seryjne nowe Ci wystarczy mój AVJ jest zrobiony na 180+ i nowe sprzęgło LUKa daje rade
  15. haloooo- jest tu kto?
  16. może wsiądzie w tym sezonie do bolidu...
  17. zakładałem taki do BEXa i był mały problem ze zderzakiem, bo dosyć spory jest IC, ale dało radę bez cięcia belki
  18. mieć to na pewno ma, bo w B6 zmienia się tylko kodowanie i świeci po drugiej stronie
  19. będzie dobry
  20. do jakiego auta?
  21. Chyba chodzi o ten gwint jak sie nie mylę: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?211153-ALL-B6-B7-Nowe-zawieszenie-gwintowane-Raceland tak jest dokładnie co do TATechnix -ma zwolenników-przeciwników też, ale większość, to Ci, którzy nigdy go nie używali- moje zdanie na temat nowego i taniego gwintu znasz-jeśli ktoś daje gwarancję-ja bym brał, bo przecież i tak to musi spełniać jakieś normy, żeby zostało w ogóle wyprodukowane, a mało znane firmy-jakoś muszą zbudować reputację na rynku masz tu linka -poczytaj troszkę i zagadaj z Mapetem http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?178702-Najwi%EAkszy-wyb%F3r-zawiesze%F1-sportowych-w-PL!-TA-MTS-KW-Eibach-H-amp-R-Weitec-SPAX-FK
  22. na każdym się da jeździć, ja w Audi mam Raceland'a i daje radę, a w Touranie mam JOM Blueline'a i mnie wk***ia, bo za twardo, jak do takiego auta i przede wszystkim za nisko- oba w granicach 1000 zł, ale Tourana już kupiłem z takim-więc będę to zmieniał na Seryjne zawieszenie, a na Raceland'a mam gwarancję, wiec jak się posypie-reklamuję i mam nowe:naughty:
  23. S-line da Ci "tylko" a może i "aż" -20mm, zakładając, ze "trafisz" swoją kategorię wagową używka-to używka-nigdy nie wiesz, w jakim stanie jest na prawdę-lepiej poczekać i nazbierać na jakiś gwint i jeśli nie jeździsz dużo-to masz na lata, bo jeśli jeździsz dużo i kupisz używane amorki, czy używany gwint-możesz zapłacić dwa razy- moja opinia jest taka-lepiej kupić tani gwint z gwarancją producenta, niż używkę po niewiadomych kilometrach bez gwarancji
  24. najwidoczniej, bo moja wypowiedz była skierowana do autora wątku, który wpisując temat-sam może napisać o jakie auto chodzi, tym samym ułatwiając odpowiedzi , bez względu na to, czy na "starym" forum była taka opcja, czy nie-zakładając nowy temat, można dalej to robić samemu...po tym Ty napisałeś tego posta więc nie ma związku Twoja wypowiedz z moim postem:eusathink:poza tym temat był poruszany kilkakrotnie, sam brałem udział w dwóch, więc jeśli szukasz alternatywy-to szukaj żarówek ledowych o długości takiej, jaką masz w aucie-nie pamiętam dokładnie czy to będzie 35mm, czy 45mm-sprawdź i szukaj na aukcjach allegro, ebay

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.