Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. to właśnie jako pierwsze usłyszałem dla mnie-to BOV w ogóle się nie otwiera-powinno być pożądne psyknięcie
  2. pewnie nie
  3. koleś na GT28 też miał podobny problem po programie-przeładowywało i w ogóle problemy były z ustawieniem softa na oczekiwania kierowcy problemem był N75-niby nie przepuszczał na serii, ale...po wymianie ustąpiło, kolejną rzeczą-były wężyki-za mała średnica-pod temperaturą się kurczyły
  4. podepnij vaga-będziemy wiedzieć więcej
  5. zagadaj na regionalnych -na pewno ktoś ma vaga i Ci to zrobi
  6. coś jeszcze jest potrzebne do takiego testu?
  7. jak masz na "0" to nie będzie działać w ogóle jak masz na środku przełącznik-będzie działać po wyjęciu klucza za stacyjki, aż do momentu przekręcenia klucza na zapłon, lub zamknięcia c.zamka jak masz na "1" będzie się świecić cały czas, po przekręceniu zapłonu i uruchomieniu silnika, aż do momentu zamknięcia c. zamka
  8. jako, ze robię przy tym proponuję do piwnic i korytarzy cementowe w stosunku 1:4 (cement/piasek) plus jakis środek do mieszania zapraw o działaniu wilgocio-odpornym -nie podam, konkretnej nazwy, bo mieszkam w UK, więc polski rynek nie jest mi znany, ale zasady tynkowania są wszędzie takie same będzie to wystarczająco trwałe, co do wewnętrznych tynków-proponował bym gipsowe- łatwo się robi i z późniejszą rekonstrukcją też nie ma problemów-pytanie jest- jak to wygląda cenowo i kto to będzie robił pamiętam jeszcze w Pl robiliśmy tynki z MP-75-całkiem wdzięczne to było do pracy na ścianie-ale to było sporo czasu temu, a i technologia ruszyła w przód więc może rynek polski oferuje coś jeszcze np to-tak na biegu znalazłemhttp://www.maraf.pl/tynki_gipsowe.html http://muratordom.pl/budowa/podlogi-i-schody/tynki-gipsowe-zalety-i-wady,114_311.html
  9. ja albo się wyrażam niejasno, albo Ty nie chcesz mnie słuchać-nie dasz rady Vag canem przypisać pilotów do B7- jeśli nie chcesz kupować kabla-podjedź na spota, umów się na spotkanie z kimś, kto ma i zakoduje Ci piloty Vagiem
  10. tak właśnie miałem-zacznij od termostatu, bo tańszy i zobaczysz, czy będzie poprawa
  11. u mnie tak było, jak pompa wody się rozleciała-wirnik się urwał i nie było dostatecznej recyrkulacji płynu
  12. ale po co wymieniać coś, co jest sprawne?
  13. może być i smok zapchany- w takim wypadku-tylko cena operacji ulegnie zmianie na niższe
  14. przecież On ma benzynę zamiast krwi... :gwizdanie:
  15. teraz, to już nie pamiętam, bo mam ten zestaw już dobrze ponad dwa lata-ale na pewno jest pod H11- 6000K mi sie przepaliły, bo podtopiło okolicę i jak jechałem w wodzie-to gdzieś zwarcie się zrobiło i palnik się spalił-kupiłem palniki 3000K i śmiga do dzisiaj nie szkodzi
  16. ja mam w B6 HIDy w mgłowych-teraz mam 3000K, a wcześniej miałem 6000K-żadnych błędów-no chyba, ze przetwornica padła, lub palnik-wtedy był, jak przy przepalonej żarówce
  17. dobrze-pomyślałem o Kpa
  18. chyba cos pomyliłeś Tomek 4 bary przy 2 tysiącach
  19. nic tym nie zrobisz w module komfortu- kup VCDSa
  20. kup VCDSa i działaj nie potrzebujesz pinu, żeby dopasować piloty do c.zamka a jak to robiłeś?
  21. DV do sprawdzenia, albo dziura za DV, albo się wypięła-potem skasuj wszystko i podepnij ponownie
  22. bierz B6 i szukaj silnika 2,7 BiT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.