Treść opublikowana przez Łukasz13
-
1.8T BEX (254KM/368NM) + LPG - Losowe szarpanie, błędy w sterowniku silnika
Jak ktos wczesniej zauważył to co jest na wykresie wogóle nie pokrywa się z tym co jest w logach, auto jest totalnie zalane paliwem od momentu jak turbo wstanie, dla potwierdzenia wstaw 002+031, problem jest tutaj raczej softu a dokładnie ktos to spierdolił, na pb jako tako jedzie, na lpg podejrzewam ze szarpie bo nie może przepalić nadmiaru paliwa..
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
dokładnie
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu.
-
1.8 T BEX - Brak mocy, Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Witaj, zacznij od ustawienia prawidłowo rozrządu bo masz prawdopodobnie przestawiony o zabek na pasku, reszta nie wygląda żle.
-
Wtryskiwacze 430cc (Fmic) do BFB (Czy podejdą)
Tak
-
A4 b7 2.0TFSI BGB Problem z p0016
Kanał 093.
-
Logi , statyczne , dynamiczne , szarpie 1.8t BFB
Ok, dlatego miałes problem o którym pisałeś, dobry soft i wieksze wtryski powinny rozwiązać wszystkie problemy.
-
Logi , statyczne , dynamiczne , szarpie 1.8t BFB
Jesli to ten sam tuner co robił tego softa z którego wrzucałęs logi to az taki optymistyczny z tą wiedzą jego bym nie był, widać jak pięknie afr zrobiony w tym programie, do 5 tyś ubogawo w paliwo jak na zadany boost a od 5 tys sytuacja odwrotna...
-
1.8t bex, prosba o analize
Podmien n75.
-
1.8t bex, prosba o analize
Zrób 115 z odpieta wtyczka n75, prawdopodobnie n75 do wymiany.
-
Druga Sonda Lambda 1.8t
Za pomoca vagcom nie, ale kablem kkl da rade zrzucić soft do wyłaczenia sondy.
-
1.8T AEB Analiza Logów
Auto jest po programie, brakuje doładowania, dolot jest szczelny? zawór dv sprawny? trzeba najpierw zrobić diagnostyke pod maską, bo z logów w tym aucie za wiele się nie dowiesz.
-
Prośba o analizę logów audi a4 b6 1.8t
Zrób rzeczy które wiesz że są nie tak np. przeplywka i dopiero zastanawiaj się nad cofaniem zapłonu, pompę paliwa sprawdzisz mierząc cisnienie na listwie pod obciążeniem, rozumiem że paliwo 98?
-
Prośba o analizę logów audi a4 b6 1.8t
Najlepiej jakbys wrócił do serii i dopiero to diagnozował, przepływka trup, pompa paliwa tez do sprawdzenia.
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
Zmień mechanika i zrób logi jak nalezy, co ma wynikać z tego pokazu slajdów?
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
https://a4-klub.pl/topic/437320-jakie-logi-statyczne-i-dynamiczne-dla-silników-18t-27-bit/
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
to nie są logi, tam nic nie ma.
-
Słaby wynik na hamowni
Co w tym aucie jest konkretnie oprócz wtrysków 320? głowica jest org z bfb?
-
Wtryski cayenne 4.5t
Kup 430 CC z końcówką 012 sa produkowane w Chinach ale w fabryce Boscha, cena ok 140 zł szt, z aliekspress to bym se odpuścił.
-
Diagnostyka silnika
Przepływ za mały, turbo tez dość marnie wstaje. Sprawdz szczelność dolotu, daj nową przepływkę i sprawdz stan kata i żeliwa turbiny.
-
Słaby wynik na hamowni
Przecież to normalne, bedziesz jezdził po 5 hamowniach i na kazdej bedzie inny wynik, witaj w Pl. Auto jedzie lepiej od serii? próbowałęś zmierzyć jakies czasy przyspieszeń przed i po i porównać z autami o podobnej mocy?
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Ja nie pytałem jakie jest cisnienie pod obciązeniem, czy problem występuje pod obciązeniem?
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
czyli nie wiesz. nie rozumiem tego pytania, tak wyłaczają albo nie wyłanczają...
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Rozumiem ze obserwowałes cisnienie paliwa przed odpaleniem i w trakcie kiedy problem występuje?
-
1.8T po zmianie głowicy kręci do 5 tyś obrotów
zrób jeszcze 002+033 i 115 +118 z tych logów co zrobiłes nic nie wynika, oprócz tego ze przepływka pokazuje mniej niz w seryjnym bexie.