Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Silver spokojnie wystarczy tej mocy. Wysłane za pomoca sputnika.
  2. Gdyby robila zwarcie to bezpiecznik by paliła. Wysłane za pomoca sputnika.
  3. Wrzucisz jakies logi po programie? Ciekaw jestem :-) Wysłane za pomoca sputnika.
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    3 elektrodowe nie sa najlepsze do 1.8t a szczególnie do lpg jak nie chcesz platynowych to moga byc zwykle ngk bkr6e Wysłane za pomoca sputnika.
  5. Twój kabel nie jest do diagnostyki, do diagnostyki potrzebujesz vag kkl np. INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY VAG KKL OBD2 AUDI SEAT VW (3809434627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. Łukasz13 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    Weź dedykowane pfr6q platynowe, drogie ok 30zł sztuka.
  7. Normalne na seryjnych gratach.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Cos mi sie zdaje nie ma u was zadnego zaworka zwrotnego, pompa zalancza sie na chwile od razu po przekreceniu kluczyka na zapłon i dobija cisnienie, domestos zrób loga dynamicznego z grupy 002+033 bedzie widac czy pompa niedomaga. Wysłane za pomoca sputnika.
  9. Tzn. ile pompuje tyle co w programie? 1 bar? Swoja drogą to troche hardcorowy ten program jak na tip. Chociaż nie wiem jak jest z awaryjnoscia tej skrzyni po programie. Wysłane za pomoca sputnika.
  10. Łukasz13 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    Jesli zgasimy rozgrzane auto to przez pare godzin rozgrzany rzadki olej ucieknie z napinacza i dlatego rano grzechocze zanim pompa nje napomuje go, jesli odpalimy na chwile zimne auto i napinacz napelni sie gestym zimnym olejem to nieważne ile bedzie stal nie zagrzechocze przy odpalaniu. Wysłane za pomoca sputnika.
  11. Według mnie takie nagrzewanie jest ok Wysłane za pomoca sputnika.
  12. No wlasnie o tym pisze, tak jest u mnie wyjazd z nieogrzewanego garazu po calonocnym postoju i jazda no stop bez zatrzymywan ok 90 z ogrzewaniem temp 90 lapie jak dojezdzam do pierwszego skrzyzowania czyli ok 6 km. Wysłane za pomoca sputnika.
  13. Chlopaki robcie wiarygodne testy, to ze jednemu nagrzea sie po trzech km a innemu po siedmiu, nie mozliwym jest zeby po 3 km po odpaleniu i ruszeniu i jezdzie np. 90 km/h caly czas nagrzał sie do 90 st, moze sie nagrzac ale jesli po drodze masz 5 razy swiatla i stoisz po drodze w korku. Przy normalnej jezdzie od razu po ruszeniu i jezdzie jednostajnej i wlaczonym ogrzewaniu nagrzeje sie do 90 po ok 6-7 km i nie wieze ze wczesniej. Wysłane za pomoca sputnika.
  14. Mialem taki zaworek to zwykła dv z trzema spręzynami o roznej twardosci chinczyk w miare dobrze wykonany, plus taki ze mozna go zregenerowac czyli wymienic oringi jak sie zuzyja. Wysłane za pomoca sputnika.
  15. Powinien byc blad ale jak nie ma, no coz musisz zrobic to co pisalem, auto bedzie jechalo skokowo bo turbo przeladowuje i ecu zamyka i otwiera caly czas przepustnice broniac sie przed przeladowaniem, zrob to bo nie jest to zdrowe dla silnika i turbiny Wysłane za pomoca sputnika.
  16. Nie ma sterowania turbina i przełądowuje musisz oblukać wężyki od n75, do gruszki czy nie jest dziurawy i n75 najlepiej wyjąc i sprawdzić czy któraś odnoga nie zatkała sie syfem.
  17. Łukasz13 odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Ale co nie chce zaskoczyc czy co? Masz lpg? Wysłane za pomoca sputnika.
  18. Łukasz13 odpowiedział(a) na imbusek temat w 1.8
    Teraz nie dam rady musialbym zajrzec w etke na kompie. Wysłane za pomoca sputnika.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na imbusek temat w 1.8
    A w twoim silniku sai powinien byc? Moze wywalony i zostawiony tylko elektrozawor pod kolektorem musisz zobaczyc jak otwiera i nie jest zaslepiony to bedzie ssal lewe powietrze i telepal Wysłane za pomoca sputnika.
  20. Narazie obserwuj temat nie co wyciagac pochopnych wnioskow. Wysłane za pomoca sputnika.
  21. Dzieki za tlumaczenie:-) Wysłane za pomoca sputnika.
  22. Łukasz13 odpowiedział(a) na imbusek temat w 1.8
    Najlepiej widac od dolu z kanału ale w okolicach tego od klimy. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- Aha ale piszesz o pompie czy kombizaworze bo ja o pompie:decayed:
  23. Łukasz13 odpowiedział(a) na grusznik86 temat w 1.8T
    Jak wywala tyko na gazie to znaczy że nie ustawiony, a to co dałes linka to do drugiej sondy za katem a ona z tym błedem nie ma nic wspólnego..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.