Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. A ja stawiam że jest na 99% problem ze sterowaniem turbina czyli n75 lub pochodne.
  2. wyjmij n75 i sprawdzy czy nie jest zabrudzony na forum wiele razy było pisane jak dziala bez napiecia da sie dmuchnąc przez dwa mniejsze krócce, po podaniu napoiecia powinno byc porzejscie na wszystkie trzy krocce, przy okazji sprawdzisz czy weżyki sa ok. Wysłane za pomoca sputnika.
  3. tak czułem a kiedy dokładnie w ten weekend? Wysłane za pomoca sputnika.
  4. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    no jak podmieniales i bylo tak samo to nie wiem 0,7 bar przy 6 tys to troche wiekszy przplyw powinien byc, ale mniejsza o to,, rozumiem ze gaz nie miesza w korektach i po skasowaniu tez szarpie? zloguj 002 jeszcze do tegoi Wysłane za pomoca sputnika.
  5. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Tak tylko sygeruje że może brakowac z 10 g na przepływce ale szarpaniem na zimnym może to nie mieć nić wspólnego. Zrób loga jak szarpie, zaraz po odpaleniu sonda nie koryguje.
  6. masz problem że sterowniem turbiny czyli zaworek n75 do sprawdzenia i węzyki od niego a czy jest program hmm bład romu może byc przez grzebanie w kompie.
  7. Łukasz13 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Zrób aktualne logi bo z tamtych juz widac że przepływka odchodziła to krainy wiecznej... pojeżdzij troche na pb i zobacz jak ustawi sie w 032.
  8. TAk ma być działą tylko w określonej temp.
  9. Wysterownie n75 jest w porządku wartości z przepływki też ok jak na 180 km.
  10. DV powinna byc wpięta tak jak na tym zdjęciu po lewej http://valinoti.files.wordpress.com/2010/04/media_httpi232photobu_bypwa-scaled1000.jpg , z logów wynika że wszystko jest niby dobrze jak piszesz twoja turbina bardzo szybko wstaje może dlatego nie czujesz tego. lekkie podbicie cisnienia po zdjęciu nogi z gazu może byc.
  11. Kup sobie manometr do 2 bar za pare zł kawałek węzyka i sprawdz jak ładuje turbina, będzie wiadomo czy przepływka dobrze wskazuje.
  12. Sprubuj psiknac czyms jakim smarem czy wd40 na pasek od klimy i od reszty i zobacz czy dzwiek sie zmienia Wysłane za pomoca sputnika.
  13. Dv sprawdzic najlepiej wyjmujac ja albo na szybko odepnij wezyk od n249 idacy do niej i sprubuj dmuchnoc nie powinno sie dac dmuchnac, po za tym logi sa wporzadku. Wysłane za pomoca sputnika.
  14. W pierwszym logu jest ok w drugim troche przeładowało delikatnie, nie jest źle standardowo szczelność można sprawdzić i dv czy nie uszkodzona, bład od drugiej sondy do usunięcia na chipie.
  15. Sprawdz ciśnienie paliwa bo chyba pompa pada.
  16. Widziałeś kiedyś napięcie 1v na pracującej sondzie w aucie?
  17. dobra nie wnikam czy ma mapa czy nie aczkolwiek aeb z usa mialy sai i druga sonde. Wysłane za pomoca sputnika.
  18. praca sondy to 0,2-0,8v przy bucie powinno byc na bogato czyli ok 0,8v Wysłane za pomoca sputnika.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Musisz sprawdzic jak ładuje turbina żeby było odniesienie do wartości przepływki albo wyjmij ją i zobaczy czy to nie jakis zamiennik który może zawyżać wskazania. Bez tego przez internet cięzko zdiagnozowac, w aeb nie ma czujnika doładowania jesli przepływka zawyża to ecu muyśli że jest przeładowanie i dlatego może wyrzucac bład, podepnij ten zwykły manometr jakoś i sprawdz jak ładuje.
  20. Ale z usa kolega napisał a to zmienia postac rzeczy.
  21. Masz cos z sonda albo okablowaniem bo napięcie 1.1 v chyba nie jest normalne w sondzie wąskopasmowej.
  22. JAk z usa to zobacz 002 + 033 +115 czy jest cos.
  23. Jak ktos sam ogarnia temat i ma kanal to zdjecie skrzyni i juz mozna zobaczyc luz na dwumasie u mechanika pewnie ze trzy stowy Wysłane za pomoca sputnika.
  24. 002+007, 025+013+002
  25. N75 i wężyki od n75 do sprawdzenia i szczelność gruszki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.