Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
Jeśli ma dc to ok, ale jeśli fabrycznie nie miał ksenonów to tego znaczka nie będzie.
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
Coś nie do końca tak jak piszesz co ma tu do rzeczy soczewka? ważne jest to co masz napisane na kloszu możesz mieć lampe po lifcie, soczewkę ksenonową ale lampa była fabrycznie przystosowana pod żarówki i nie ma oznaczenia DC czy coś tam i jest to nielegalne.
-
Co to jest i jak działa?
To zdjecie wkleiłem z tymi strzałkami to tak działą w 1.8t u Ciebie nie ma turbiny więc nie ma nadciśnienia w dolocie, ważne żeby było przejście w strone kolektora i nie było nieszczelności przez które może zasysać lewe powietrze. Ta maź to normalne zimą na niedogrzanym silniku i jeżdzeniu krótkich dystansach.
-
Co to jest i jak działa?
Eżektor tu opisane jak powinno być przejście Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images50.fotosik.pl/703/356cca6453bdb03cmed.jpg
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Nie popadajmy w skrajności audi w 1.8t zalecało wymiane pierwszego paska po 180 tyś nie wiem czy potem to skrócono do 120 tyś czy nie, także wymiana co 60 tyś to troche przesada ale kto co lubi, może być pech i nowy pasek po tysiącu się zerwie. Kupiłem ostatnio samochód z paskiem od 1998r. czyli z fabryki nie wymienianym, fakt mały przebieg ale nie pękł ze starości.
-
prośba o pomoc w wymysleniu tematu pracy inżynierskiej
Dokładnie o samych nowinkach nie napiszesz 60 str możesz je najwyżej dorzucić jako dodatek do głównego tematu.
-
prośba o pomoc w wymysleniu tematu pracy inżynierskiej
Ja pisałem taką prace, tylko było to ogólnie o systemach bezpieczeństwa biernego i czynnego typu abs asr esp czyli żadne nowości i wszystko raczej oklepane ale taki miałem temat, mam nawet jeszcze książke w tej tematyce.
-
Przeladowanie... Inaczej
99% jest napięcie 0% nie ma napięcia.
-
zalozenie uzywanej instalacji
Pisze o samych dokumentach.
-
zalozenie uzywanej instalacji
Sam ostatnio montowałem używkę fakutura to koszt ok 300 zl na allegro nawet jest ogłoszenie, albo jakis gazownik w okolicy też w tej cenie powinien wystawić.
-
Kto nie wytrzymal
W weekend ma być temp. w dzień na miunsie:witch:
-
NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01
No w końcu jakiś zamiennik ale cena za duża, myśle że lepiej poczekać może przybędzie jakąs konkurencja to i cena spadnie.
-
Naprawa martwych lini FIS
Chyba sie da Aceef
-
Problemy z silnikiem
Spróbuj odpiąc wtyczke od przpływomierza i sie przejedz jesli nie bedzie szarpał to masz winowajce.
-
PILNE! Kontrolka oleju i błąd 16395.
Cos ok 1.5 bar na jałowych i od 3.5 do 4.5 przy 2 tyś manometr wkręcony zamiast czujnika cisnienia oleju.
-
sondy-wartości
Pompa sai włancza się tylko powyżej jakiejś tam temperatury, czyli jak jest ciepło albo silnik jest juz lekko zagrzany. Co do ssania powinno wlaczac sie normalnie niezależnie od sai.
-
PILNE! Kontrolka oleju i błąd 16395.
No niestety takie sprawdzanie to se można:bicz: trzeba sprawdzić manometrem na rozgrzanym silniku.
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
No ciekawy jestem czy za to 3100 dostaniesz porządnie zamontowane, drogie komponenty to nie wszystko bardziej liczy się ogarnięcie tego kto to montuje, wystarczy że wstawią zbiornik do jazdy na wstecznym, miedz 6mm i bedzie przerzucać na pb przy ostrym depnięciu:wink:
-
PILNE! Kontrolka oleju i błąd 16395.
Najpierw sprawdź ciśnienie oleju bo terkotanie to raczej skutek niskiego ciśnienia oleju a nie przyczyna, ale pewnie i tak miska do zdjęcia i sprawdzenie smoka i pompy.
-
sondy-wartości
Logi wyglądają ok sonda pracuje, loga robiłeś pewnie zaraz po kasowaniu błedów? bo widać zę na początku w gr. 032jest 0.0 dopiero potem wprowadzane są lekkie korekty. Powiem Ci tak jak sprawdzić czy lpg jest dobrze ustawione, kasujesz błędy korekty też się kasują ,jeździsz kilkanaście kilometrów tylko na pb, sprawdzasz korekty w gr 032 nie powinny za bardzo odbiegać od zera przy sprawnym silniku. Potem jeżdzisz na lpg sprawdzasz korekty powinny mniej więcej tak samo. Z doświadczenia wiem że trudno tak ustawić instalkę żeby były idealnie tak samo jak na pb ale w granicach +- 5 % może być.
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
No faktycznie 1 świeca troche ciemniejsza ale z czego to wynika trudno powiedzieć może lejący wtrysk albo padająca cewka powoduje wypadanie zapłonu i gorsze spalanie paliwa, zrób tego loga na wolnych z pracy sondy, daj odczyt z gr. 32, jeśli chcesz sprawdzić w jakim stanie są cewki i świece daj loga dynamicznego z gr.020 będzie widać czy mocno cofa zapłony. Musisz dać wiecej informacji jeśli mamy coś pomóc, ten sterownik ma spore mozliwości jeśli chodzi o diagnostyke.
-
Obawy po wymianie termostatu i płynu...
Nie ma co robić afery, jak ktoś chce niech sobie sciąga węże z nagrzewnicy ale nie jest to konieczne wystarczy robić z głową jeśli wszystko sprawne sam się odpowietrzy. Wystarczy nalać płynu mozna sobie pomóc ponacisciskając wąż idący do chłodnicy i po tym rozgrzać na postoju do otwarcia termostatu dla pewności mozna poczekać aż wentylator sie załączy i zakręcić korek. Jak ostygnie wystarczy uzupełnic płyn do normalnego poziomu i powinno byc dobrze.
-
Wyrzuca płyn-niech ktoś mądry się wypowie--------- ciag dalszy.
Podmień ten korek może nie trzyma, nie powinny się od razu robić miękkie dopiero jak ostygnie i zmniejszy swoją objętość.
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
Zrób loga z grupy 002 i 033 na rozgrzanym silniku na postoju na obr. jałowych, zobaczymy jak sonda pracuje, a i odczytaj jakie wartosci sa w gr.032 i 1 i 2 okienku ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- A tak wogóle to jesteś pewny że masz sprawny dwumas? bo pisałeś na początku że był 2 razy wymieniany, może Ci wsadzili jakiś zyebany, bo te szarpania przy dodawaniu i ujmowaniu gazu to na niego wskazują jeśli wszystko inne w porządku. I jeszcze te problemy z wbijaniem biegu na rozgrzanym to też wskazuje na problemy typu sprzęgło, dwumas.
-
Przeladowanie... Inaczej
Mogłeś zrobić po tej podmiance logi, tak wogóle to dobrze by było założyć sprawny n75 i sprawdzić jak się zachowuje, gdzieś czytałem że maca stosuje się przy autach po programie tzn. przy doładowaniu powyżej 1 bar.