Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Sonda OFF
Oba pliki są identyczne.
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Sprzegło słabo rozłancza silnik...
-
Sonda OFF
Chcesz wyłączyć sondę czy tylko powiadomienie o błędzie katalizatora?, jeśli sonda sprawna to wyłączyć bit diagnostyki kata i po bólu, check już nie będzie świecił.
-
1.8t BFB logi do oceny
Jest ok, nie martw się gdyby fazator nie działał napewno ecu nie wstydziło by Cię o tym poinformować w postaci błedu.
-
Zamulony 1.8T BEX - prośba o ocenę logów
Zacznij od podmiany przepływki na sprawną, druga sprawa lpg do regulacji, po tym reszta parametrów powinna się poprawić. Turbo ok.
-
[1.8T BFB] Logi- prośba o ocenę.
Masz problem z doładowaniem, turbina seryjna?
-
[1.8T BFB] Logi- prośba o ocenę.
Na 98 nie powinno być cofek na serii, możliwe że silnik nie jest już w najlepszym stanie, zmierz kompresje , turbo ok.
-
1.8t BFB logi do oceny
W logach jest wszystko ok, nie wiem czego oczekujesz od 160 km, na filmie wydaje się że jedzie normalnie jak na serię, nie wiem może zmierz czas do 100kmh, tylko może zmieniaj biegi pod odcinka...
-
[1.8T BFB] Logi- prośba o ocenę.
NA tą chwile nie wiadomo na ile problem cofania zapłonu to kwestia softu od abt, czy ogólny problem z silnikiem, dlatego najelpiej byłoby wrzucić serię, jak chcesz zrobie CI kompa z seria na podmiane.
-
1.8t BFB logi do oceny
Jest ok tak ma być.
-
Dziwny dzwięk po przekręceniu kluczyka
Pompa paliwa.
-
1.8t BFB logi do oceny
Przecież w tych logach co wstawiłeś fazator działa poprawnie, reszta logów też jest ok, moze jedz na inna hamownie, albo sprawdz inaczej, nagraj filmik jak się to zbiera czy cos.
-
Rozsadzilo cewkę
Bezpiecznki w puszcze z ecu? Błedy?
-
korekta nastawnika
Wygląda że jest ok.
-
Witam mam problem z moim Audi może ktoś coś wie na ten temat
Dwa ostatnie błedy to najczęsciej uszkodzony zaworek jednokierunkowy w trójniku odmy.
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Najlepiej w miejsce org zaworu dv...
-
Dziwny dźwięk nawet na wyłączonym silniku
Pewnie chodzi o pompe sai, sklelił sie przekaźnik od niej i działa na stałe, przekaźnik jest w puszce z ecu.
-
FMIC a programowanie
Nie trzeba programować, i nie będzie laga, zmień tunera.
-
1.8T Przerywa przy przyspieszaniu, brak bledow
Wymien pompe paliwa i auto zacznie jezdzić.
-
jakie logi mam wykonać 1,8t AWT
Podłączasz manometr pod zasilanie listwy wtryskowej i mierzysz ciśnienie podczas jazdy, choć nie jest to takie proste, z logów wynika że brakuje paliwa więc uderzylbym od razu w wymianę wkładu pompy paliwa.
-
jakie logi mam wykonać 1,8t AWT
Jesli pierwszy log na pb to tak jak pisałem pompa paliwa, jak chcesz sie upewnic na 100% zmierz ciśnienie paliwa pod obciążeniem.
-
1.8T Przerywa przy przyspieszaniu, brak bledow
Zrób jeszcze 002+033, na pierwszy rzut oka to pompa paliwa umarła.
-
Prośba o sprawdzenie logów 2.0 ALT
Nie wiem z tych logów niewiele wynika, gaz nie był wciskany do konca, bład pojawia się od razu po skasowaniu?, narazie odłącz lpg i sprawdzaj tylko pb.
-
Prośba o sprawdzenie logów 2.0 ALT
Napisz co za błąd sondy, logi zrób na pb po skasowaniu błędów, z gazem w podłodze, 002+033+032.
-
jakie logi mam wykonać 1,8t AWT
Nie wiem określ się które logi na pb bo tak to bez sensu, kasuj błędy przed każdym logiem. Na koniec możesz zrobić 002+033 na LPG.