Treść opublikowana przez BartoszBB
-
Błedy w A4B7 po udezeniu
Co było źródłem problemu? Sam zmagam się z taka przypadłością...
-
Zmiana ekranu startowego RNS-e led
Up?
-
[B7 BRB] Nierówna praca silnika, szarpanie
Miałem, koszt nieduży warto spróbować. I nie chodzi tu tylko o pracę pompki ale również o działanie regulatora ciśnienia paliwa który się w niej znajduje. Temat dość często pomijany właśnie w przypadkach gdy niemalże wszystko co najważniejsze wymienimy...A problem pozostaje. Wiem że mogą pojawić się spekulacje że ajm nie miał pompki itp i jakoś działał ale jest jak jest ?
-
[B7 BRB] Nierówna praca silnika, szarpanie
Wymiana pompki paliwa w baku na pewną sztukę załatwi problem.
-
brak możliwośći połączenia się z navi
Odkop czasów... Czy ktoś rozwiązał problem? Sa pytania bez rozwiązania. Też mam problem połączenia z LEDEM.
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Samej puchy DPF nie radzę zostawiać z racji że jest głośna i działa jak tuba.
-
[2,0 TDI BPW] Brak mocy po czyszczeniu pompowtrysków
2600zł za regeneracje samych pompek?
-
Czujnik położenia wału korbowego G28
Zacznijmy od tego jaki silnik? Jeśli jest to 1.9 / 2.0 BPW wymieniałem taki czujnik w 25min w b7 na parkingu - dojście od góry - śruba bodajże na imbus / torxa - nie pamiętam zawsze ,,macałem''.
-
[B7 BPW] Urwany zawór! Wymiana silnika na jaki? To swap or not to swap? Zostawiać DPF?
Cześć, sam posiadająć AWXa w miejscu BPW mam problem z śmierdzącymi spalinami, tuner twierdzi że niby nic się z tym zrobić nie da - mówiąc 2.0 to to samo co 1.9 i tu nie ma zmian...yhy. Zrobiłeś coś z programem i rozwiązałeś problem śmierdzenia spalin?U mnie też kopcenia brak...
-
Problem po regeneracji turbiny
Niekoniecznie musi być to wina turbosprężarki a jednak problem z odmą. Sprawdź odpowietrzenie pokrywy zaworów - możliwe że zawór w pokrywie się zapchał lub uszkodził z tąd całe problemy... Są na ten temat informacje na forum ostatnio coraz częściej poruszane. Poszukaj i daj znać jak efekty.
-
Niesamowicie wciąga olej !!
Przedewszystkim czy auto kopci? Jak z wypalaniem DPF? Często się zapełnia? Jeśli nie ma wycieków najszybciej turbo mówi PAPA luzy do weryfikacji, do sprawdzenia po ściągnięciu węża od strony filtra powietrza - wyczujesz najbardziej istotny jest luz wzdłużny. Dodatkowo wymień olej, sam miałem przypadek wysokiego zużycia oleju marki Castrol... na innym zużycie znacznie mniejsze.
-
Uszczelka drzwi
Hej, Pozwole sobię odkopać by nie otwierać nowego tematu. Czy ktoś jest wstanie powiedzieć czy uszczelka drzwi różni się względem generacji budy B6 i B7 ? Wiem że budy są te same, i wszystko niby P&P lecz założyłem swego czasu uszczelke od Anglika z B6 do B7 i dopiero teraz zauważyłem że odstają mi drzwi i jakby prężą na uszczelce... u samego dołu. Czy może grubuość / twardość uszczelki przy doleganiu jest nieco inna?
-
Wahacze SKV
Jak najbardziej się z tobą zgodzę... sam taki samochód kupiłem. Lecz nie zamierzam już w niego wielce inwestować. A moje auto akurat nie tylko na druty było powiązane a bardziej na ,,trytytki'',klej do szyb + superglue... Popatrz... na odpowiedzi kolegów, na takiej opinii o częściach mi zależało. @langista;@kamil-vag - dziękuje za odpowiedzi.
-
Wahacze SKV
Panowie, co sądzicie na temat końcówek drążków kierowniczych firmy SKV? są mega tanie... moje się kończą i szukam czegoś nowego a nie chcę zmieniać za 10tys.km. ponownie...
-
[B6 AVF] Parametry pompowtryskiwaczy ?
Trzeci pompowtryskiwacz do sprawdzenia a w szczególności jego uszczelnienia oringi.
-
Usunięcie chłodniczki spalin w A4 B8 2.0TDI
Był po tym błąd na blacie?? Usunąłeś programowo EGR?
-
[TDI PD] Nie odpala po nocy, dłuższym postoju - powietrze na powrocie z pompy vacum.
Zrób , to co pioter radzi, bo rzeczywiście jest problem z pierwszą pompką - i od tego zacznij bo głównie to może powodować problemy.
-
[TDI PD] Nie odpala po nocy, dłuższym postoju - powietrze na powrocie z pompy vacum.
U mnie osobiście zaworek zwrotny nic nie dał , a przyczyną min. była pompka paliwa w baku chodziła,ciśnienie dawała ale nieodpowiednie i ogólnie jej sitko w baku było całe czarne i zabrudzone - syf.
-
B7 Avant AWX Quattro
Dokładnie, u mnie też niektóre widać niektóre nie , znaczek z minusem tak jakby ,,ograniczony dostęp'' chociażby na stronie 5 niektóre zdjęcia są niektóre nie.
-
B7 Avant AWX Quattro
Gdzie się podziały poprzednie zdjęcia!?
-
Skrzypiące plastiki w bagażniku A4 B6
Ogarnąłeś temat? Bo skrzypienie samochodu również doprowadza mnie do szału...
-
Usiadła dupka A4 B7 S-line turbo lpg Quatro.
Jak to jest z tymi kategoriami wagowymi? Czym wyższa wartość np.12? kategorii tym auto wyżej stoii i będzie twardsze?
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakie oznaczenie skrzyni że występowała z dyfrem EUB?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ciekawy jestem jak odczujesz spadek mocy po przesiadce z ośki na Q ? Jakieś inne dodatkowe mody planowane przy okazji? Oprócz Q i innego sprzęgła?
-
Prośba o odczytanie wykresu
Korekcje są ok pokaż jeszcze grupę 023. Jak wygląda synchronizacja rozrządu na ile ustawiona?