Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Wystarczy trochę poszukać http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/ Co do świec to powyżej 7oC nie grzeją,świece mogą być dobre lub ich część.Może prąd do nich nie dochodzić(ja miałem taki przypadek)najlepiej pojechać do elektromechanika na sprawdzenie:wink:.Lub jak wolisz sam to miernik(świeca,acu) i sprawdź oporność na świecach:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
Dzięki Slawko i wszystkim obecnym,głównie organizatorowi(Sylwkowi) za spota:hi:foty jeszcze nie doszły ale z czasem coś wrzucę ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- Oto i one:decayed: ---------- Post dopisany 31-05-2014 at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 19:16 ---------- Audi - wiocha.pl absurd 1112179
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Zrób logi ciekaw jestem błędów i w jakim stanie motorownia po "terapi gazowania diesela".Bez tego można sie tylko domyślać co jest nie hallo:wink:
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Kąt faktycznie nie za bardzo:kwasny: powinien być około 2 (regulacja o 0 do 4),brakło regulacji na fasolkach?? to niestety trzeba zablokować rozrząd i go ustawić jak należy:wink:
-
Prośba o odczyt błędów i POMOC
Cześć Krzychu, 01375 To jest błąd poduszki silnika(sztywności silnika)sprawdz kable do poduszek,czy nie wylała któraś.Zobacz czy się silnik nie trzęsie nie naturalnie.Dlatego silnik nie będzie chodził jak potrzeba zabezpieczenie w ecu:wink: 17931 Miałeś wywalone poduchy??(wymienione??,skasuj błąd i nie powinien powrócić).
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Adam ale ktoś musi mądrze podejść do sprawy a nie wymieniać coś,później coś a mechanik kasuje jak za wyjęcie pasa przedniego razem z rozrządem za każdą usługę. Dlatego jak ktoś ma ochotę na ten motor to diagnoza i działanie:wink: doraźnie można mu później dolać uszlachetniacza do wtrysków:grin:
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Dziwne kwoty i robienie głowicy(znaczy uszczelki??) Rozrząd do wyrwania za 1.1k 4 Wałki wzmacniane 2.5k(z hydro kutym) płyny i filtry 350zł(olej,filtr olejowy i paliwowy) plus robocizna ??????zł Dobrze abyś miał jakiegoś znajomego mechanika co na widok 2.5TDI nie zrobi oczy w 5zł a później za swoją nie wiedzę będzie robił Ci auto za grubą kasę
-
Czyszczenie turbo bez wyciągania
Neo i nano technologia to mi się podoba:kox:
-
Czyszczenie turbo bez wyciągania
Ciekawe to,tylko jak to wygląda z podzespołami po drodze:kwasny:
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Jeśli nie czytałeś to tam jest dużo informacji na plus i minus http://a4-klub.pl/2-5-193/2-5-krazy-wokol-silnika-zla-opinia-274692/
-
Spadek mocy po wymianie rozrzadu
Michał nie martw się razem damy rade taniej:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
jade z browcami dla Ciebie:wink:
-
Spoty Holandia i okolice
Ja tez się pisze dzis na zlot Holandia - ogloszenia - Niedziela.NL
-
Spadek mocy po wymianie rozrzadu
To za plastik biorą tyle kasy?? drogo faktycznie:facepalm:
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
nie mów że źle doradziłem:decayed:
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Widzę że nie próżnujesz:wink:,wiedziałem że fele zmienisz na 19":decayed:
-
A4 b5 ciągnie powyzej 2,5 tyś obrotów
- A4 b5 ciągnie powyzej 2,5 tyś obrotów
Logi 003 dynamiczne i wszystko wyjdzie na jaw:wink: ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Możesz go przeczyścić bezdotykowo preperatami antystatycznymi,odtłuszczającymi.Ja akurat użyłem spray-u do tarcz hamulcowych i pomogło ale i tak z pewnością problem powróci:kwasny:- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Ładny patent:wink:(tez miałem problem ze znalezieniem,dostawca mowił ze maja tylko takie i chuu:facepalm:).Nóweczka jak Robert pisał- Spoty Holandia i okolice
Może to was zainteresuje http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/logo-metalowe-dostepne-42596/index24.html#post4265266- Spoty Holandia i okolice
- Spoty Holandia i okolice
Widzę że nie próżnujecie:naughty: ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- Sławek wybierasz się tam??- Spoty Holandia i okolice
Gratki,moja A3 zjechała do PL bo krzyknęli 750 euro za wszystko:grin: ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 02:41 ---------- :hi:To ktoś od nas z klubu?? Holandia - ogloszenia - Niedziela.NL- Wyciek paliwa przy wtryskiwaczach
Ile kosztowały uszczelki na dekle??- Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
,dlatego chciałem foty jak to wygląda:decayed: - A4 b5 ciągnie powyzej 2,5 tyś obrotów