Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Robert prawie 400 euro na 3 miechy:facepalm: 1600 rocznie plus moje opłaty w Polsce w 2k się mieszczę rocznie:facepalm:trochę przesada:kwasny:Chyba zmienie kraj:grin:
  2. Damian nie załamuj się:wink:u mnie przy zdjętej misce też był "lużny",ułamałem przy okazji delikatnie osłonę plastikową Kolektory namoczyć w benzynie na noc i rano trochę się pobawić w błotku:grin: inni wypalają ale bym nie ryzykował Świece sprawdź czy mają napięcie,u siebie miałem tak że świece dobre a prąd do nich nie dochodził
  3. Robert ale nie podjąłbyś się modowania?? Z wydechem to chyba w czarny mat swoją końcówkę zrobię bo faktycznie może tyłek kopcić ---------- Post dopisany 07-04-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 14:33 ---------- Moja audiczka chyba pod młotek idzie:facepalm: celnicy łapanki robią,masakra:facepalm: moje pytanie ile mogę krzyczeć za swoje pudło??
  4. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Kolego rogerwro,w jakim stanie masz przelewy??pęcherzyki powietrza masz non stop widoczne czy tylko po odstaniu auta np.całą noc a po odpaleniu i ich nie widać??nie bagatelizuj tego problemu bo jak kolega pisał wyżej koszty mogą być odczuwalne:kwasny: I zrób dynamiczne logi,pożycz od kogoś lapka Filtr powietrza się wymienia,jak masz nasadke torx(nie pamiętam numeru:kwasny:) z dziurką w środku żeby odkręcić przepływkę to ją bez dotykowo przeczyść(ja czyściłem spray-em do hamulcy:grin: jakimś antystatycznym preparatem)ale logi dynamiczne jaśniej by tu coś pokazały:wink:
  5. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Drogi kolego ksimazaki,czy ten problem z dymieniem pokazał się po zimie i w wilgotne dni??ile km robisz tym autem od punktu a do b??czy obroty silnika gwałtowne spadają po tych 10 sec?? Jak możesz to wrzuć zdjęcie dekli na forum,jeśli to jest faktycznie olej to moim zdanie uszczelki puszczają i dekle do wymiany:kwasny: ale foto by wyjaśniło sprawe:wink:
  6. Myślę że jak tam się zapytasz to ktoś się zgodzi http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/spociki-warszawskie-wtorki-g-19-00-ch-promenada-najwyzszy-zadaszony-poziom-13/index3218.html#post4188395
  7. Turbo możesz sprawdzić przy odpalonym silniku zdjąć przewód podciśnienia i zobaczyć jak gruszka reaguje(idzie płynnie czy ją przycina). Co do reszty to możemy na sprzęgle kończyć wywody co tam się dzieje:kwasny:.Weż auto zagadaj z kimś z forum lub kto ma kabel z programem i szybkie logi,zajmie to około 10min przy dobrej ręce:wink: a będzie kawa na ławie a nie gołąb na dachu:grin:
  8. Kogo myślisz jeszcze do tego grona zaliczyć??
  9. No nie ma go obecnie na forum a Prezesa stresuje w weekend:kwasny: napiera na mnie ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.mam nadzieje że nie masz jakiś żaluzji że dałem Twoją kandydaturę na moda??
  10. Tak własnie myślałem nad końcówką ale cały remus:wink:brzmi lepiej:decayed: Szkoda Artur że tak szybko odpadasz z modowania:grin:przydałby się patron nad 2.5 który posiada tą jednostkę parę ładnych lat:wink: inne działy mają takowych i jakoś to działa:naughty:
  11. No ja dałem ciała z tym:facepalm:tak to jest jak się siedzi zagramanicą i ktoś odbiera paczki:kwasny:czekam finału na aucie powinno się prezentowac na bogato:decayed: ---------- Post dopisany at 04:41 ---------- Poprzedni post napisany at 04:39 ---------- kulturka Pane była....lampka wina i godzinne rozmowy o ludzkiej egzystencji Oj tam Robert,trzeba się gdzieś spotkać i z Tobą :drinks:Artur Ty tu juz nie bajeruj o żywotach:grin:mało czasu a dużo się działo(łącznie z aferą polarową:kwasny:ale Darek załatwił to pogodą) i tylko moją lewą głowicę(od przodu) skarcił:decayed:bo dzwoni:whistling:choć jako jedyny z posiadaczy 2.5 obczaił na żywo jak to u mnie wygląda:wink: Ps.Chce dać wasze kandydatury na modów w dziale 2.5 diesel co wy dwaj na to?? ---------- Post dopisany at 05:59 ---------- Poprzedni post napisany at 04:41 ---------- Co myślićie o tym wydechu do 2.5 Na forum do kupienia http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/a4-b5-lusterka-srebrna-satyna-ala-rs4-wydech-remus-tylne-slupki-sedan-amorki-1ba-323270/ tylko nie wiem w jakim do końca stanie i czy zakup wart ceny i zachodu,krzyczy 150 a było 300,200 teraz 150.Poczekać na 100??
  12. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    Jak tam sprawa stoi??złożone auto??jak tam z Twoją hydro zagadką
  13. Jak uszczelki w cenie to w 150 max za usługę bym się zgodził
  14. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    Marlon jak Ci już wystarczy to po co brniesz dalej ten motor sie diagnozuje i leczy na podstawie logów bo inaczej fortune można zostawić u mechaników(mam to szczęście że mój mechanik nie każe mi płacić 300% za to że grzebie w warsztacie:grin:) Z własnego doświadczenia nie żałuje że blokady miałem przy każdym konkretnym grzebaniu w motorowni,na sztywno ustawione,pewna praca i pali od kopa(chyba że acu w zime powie umieram:grin:)dodam że ori też musiałem przyszlifować (nie wchodził do końca zestaw v6 v8) Co do wtrysków,wystarczy dziura w dolocie i korekcje masz w kosmosie.Dobrze trafiłeś że chłop nie wzioł ich do naprawy i nic nie zrobił i na koniec jeszcze raz:vaglogi:,oczywiście jak złożysz wszystko aby działało:grin:
  15. :grin:wyrezam nadkola:polew:mam na stanie takie 21''
  16. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    Jak dla mnie troche za mało:kwasny:, wrzuć filmik (co i jak brzęczy)również jak będziesz miał pod ręką logi to:vaglogi: aktualne dla porównania i wrzuć na forum. Jakieś błędy??Przepływka sprawdzana??sprzęgło nie ślizga??. Na blokadach rozrząd??jaki kąt miałeś po ustawieniu rozrządu?? Ps.Ogólnie szkoda że drugiego dekla nie zdjąłeś jak miałeś juz przewody zdjęte:kwasny: i co wymagasz od auta z 1998r??one posiada nie wiele niżej fabrycznie:grin:zamontuj robaka będzie kop,tylko czy motorownia wytrzyma:kwasny:wycieki itp:facepalm:
  17. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    Artur ja u siebie nawet nie biorę od kierowców,jedynie dystrybutor V-power shell:wink:
  18. Ja jestem za:wink:zdąże się odkuć po PL:grin: ale sierpień chyba OEM+2014:wink:
  19. Już oglądałeś moją lampę?? Śmiej się Kowi śmiej,jak dla mnie to było:shock3: teraz jest:stupid2::whip2: a ma być:toon:to tak w skrócie:grin: ---------- Post dopisany at 04:28 ---------- Poprzedni post napisany at 04:11 ---------- Mam problem z wyborem,na zimę już mam:grin:
  20. Wiem Grześku:facepalm:dałem ciała na maxa:bicz:,byłem wtedy w NL i teściu odbierał położył ją w kąt a ja po jakiś 4 tyg dopiero przyjechałem i też się zajarałem jedną lampą bo i kostki kupiłem a były w drugiej lampie:facepalm:.Jakoś się dogadamy mam nadzieje że da się ją naprawić,wierze w Ciebie,nie zdążyliśmy spokojnie usiąść spokojnie na BT,ale jeszcze będzie okazja Ciebie spić i pogadać na spokojnie:wink:. Reszta PW:wink:
  21. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    Podjadę kiedyś do Ciebie z bańką jadąc z NL,nadgonie trochę ale....
  22. Pane.......... toć ja od tego typa z foty ze 2 razy większy jestem
  23. Arturoo coś Ty z tą kozą żeś robił,mam nadzieje że nie popuściła w trakcie dojenia:grin: Co do akcji polarowej,kto to zrobił życzę chronicznej awaryjności:naughty:
  24. Zrobie dziś fote w pracy ile mam do wyboru aby wyciszyć kabine:polew:
  25. w większości mnie widać tylko Filmik spontaniczny nie odbieraj tego osobiście:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.