Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Czyli trza kupić tą pierwszą za 10k zł i produkcja ruszy strasznie zarobiony być musisz jak za szybę dałbyś tyle Dla forum oddam 1/10 serca jak nie więcej,chce aby B5 było wyposażone jak trzeba(dyskryminacja won).V6lManiacs oczywiście prawa zastrzeżone musi działać dla potomnych
  2. Czyli trza kupić tą pierwszą za 10k zł i produkcja ruszy
  3. ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 04:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 20:57 ---------- Temat umarł tak jak krakali:(
  4. Stuk stuk ECU czy FIS?? taki mały sarkazm
  5. Gumy dobre bo mają szeroki rant(extra load??) na 8.5J ta 215 tak samo dobrze siedzi?? teraz tylko uważać na krawężniki
  6. Felgi ładne ,dobrze siedzą gumy do tych "J"??
  7. Tu było ostatnio poruszane http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-181/zrobic-miec-200hp-150hp-292139/
  8. Ja poszukałbym w logach,z pewnością posiadasz stare logi porównaj i nie będzie wróżenia z fusów.Dodatkowo sprawdziłbym czy czegoś nie podmienił,ja już się nauczyłem robić foto przed oddaniem auta do "obcych mechaników"ze zdziwieniem się na mnie patrzył ale to i tak była ostatnia wizyta(robie to we własnym zakresie)
  9. Dodam tylko dla Naszego spokoju,podchodzimy do auta pod różnym kątem(auto równo stoi nie przytarte itp[łatwiej wtedy ocenić kiedy się cosik stało]),ja na przykład mieszkam w jednokierunkowej ulicy(wąskiej,może mam łatwiej) sprawdzam czy mi lusterka nie urwało(to taka moja mała fobia:polew:)
  10. Powiem szczerze że to jest tylko z tyłu założone(przecisnąłem się przez ABS[dobre szczypce,dwie osoby i kabelek przechodzi]odwrócę ramię jak piszesz,co do przodu nie zdążyłem(zimmering do wymiany na czujniku itd,instalacja doprowadzona)ogólnie brak czasu,praca zawołała .Kuż...a nawet lamp nie mam na aucie:(.Teraz jadę do Polski na weekend 18/01 po Żonę (uprosiła) heh.Co do gratów pewnie przydałoby się .Zderzak S-line mi potrzeba najlepiej ze spryskami pod FMCI:wink:. ---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ---------- radość ?? przytocz słowa Twojej połowicy ??? Ma radość,Żony nerwica -"ileś Ty już kasy w to auto wpier....lił,ja to już dawno bym tego grata sprzedała!!! i kupiła coś młodszego".Choć teraz już widzi że ciężko po woli znależć takie drugie i ciepełko tam gdzie Kobiety lubią
  11. Roboczo godz. nie zlicze.Radość w grzebanu w aucie bezcenne
  12. Własnymi rękami coś się robi to ma wyższą cene(budujesz chatę na ile ją wycenisz a ile ma wartości rynkowej??)trzymać i rezać pod siebie nowsze (książka serwisowa trzyma) ---------- Post dopisany 09-01-2014 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 02:02 ---------- Parę zdjęć z nie dokończonej pracy(lampy i samopoziom) i montaż grzanych stołków
  13. To znajomy jakiś nieśmiały skoro musi ktoś za niego wydawać opinie na temat jego auta Prawie rok jeżdżę 2.5 v6 180koni I przy silniku to robiłem tylko gruszke od turbo i wymiana jednego icka bo dzióra była Więc co za brednie wypisujecie Każde auto kosztuje 2.5 może więcej ale coś za coś Znajomy nie ma konta na forum... Mowie jak bylo, nic z palca nie wyssalem i bredni nie wypisuje. Jednostka fajna ale kosztowna. Dodam ze obecnie silnik ogarniety i juz chodzi z owu ladnie Znajomy ma audi kolo 6 lat, a Ty okolo roku. Wedlug mnie silnik fajny jak jest wszystko ok, a najwiekszymi wrogami sa poprzedni wlasciciele i polscy mechanicy, ktorzy potrafia powiedziec ze to nieudany silnik niz naprawic. Lekcewaza sztuke wymiany rozrzadu i takie podstawowe elementy jak podcisnienia, o vagu i robieniu logow nie wspomne bo wiekszosc uzywa interfejsow tylko do kasowania bledow... Np. jak na vagu nie ma bledu n75 to znaczy ze jest sprawny... Wiesz z tym czasem posiadania jest tak nie raz ,że jeden w rok przejedzie 45-55 k ,a drugi w tym samym okresie yebnie (bo tak przeważnie mówią o tak wysokich przebiegach ) 5-6 k wysłane z one v 5-6 tyś. to zrobie w styczniu hehe:polew:.Racja jest taka zależy kto ile jeżdzi i co lubi mieć pod maską.
  14. Jak koledzy piszą,raz na sezon,przed dłuższym wyjazdem a tak przed jazdą wzrokowo czy wszystkie stoją jak trzeba.Brak ciśnienia czuć prawie od razu że "ciągnie na strone"
  15. Nowe logi Grupy: 010,011,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010,010,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  16. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na mPowErr temat w 2.5TDI
    Czym ją czyścisz??:doh:Starej odmy się nie czyści.Jeśli co wymianę oleju zaglądasz do odmy,to zamień na nowy model zaoszczędzisz sobie czasu na odkręcaniu przewodów od pompy.
  17. Był sprawdzany miernikiem,stare przewody wymienione.N75 nie sprawdzany dziś postaram się zamienić i wrzuce logi.Dodam że na 3 biegu jak robiłem logi lepiej się auto zbierało.Na 4 jak widać przepaść,dodając równomiernie gazu auto zbiera się na 4 też lepiej niż od razu na 100%
  18. Robert od dołu(blokujemy wał więc...)z kanału dostęp idealny ręka idzie od skrzyni do przodu(chyba na wysokości górnej miski),od góry mijamy całe zawieszenie,przecieramy blok żeby syfu nie było(miejsce zaślepki)oceniając jaki klucz użyć(10) wykręcamy śrubę i wkręcamy blokade(jest możliwość samemu,pisałem że jest łatwiej w dwie osoby,ruch wałem pomaga ułożyć [wkręcić]blokade)
  19. Piotr dzięki Tobie graty są montowane:P stołki recaro podgrzwanie(kobieta oszalała[w końcu cieplutko]),skóra łapa,spryski,samopoziom to tylko Twoja zasługa że dotarło.Lampy od Gwertego czekają,zajade na Twojego spota bo widzę że walczysz jak ja (w piaskownicy)aby ruszyć z tematem
  20. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na mPowErr temat w 2.5TDI
    Filmik możesz a nie musisz,bo jest ich wiele abyś nie otwierał gazowanego napoju(to Ci życze)to najważniejsze:)dawaj logi coś pomyślimy(darmowe musisz czekać)
  21. Bedę się kłucił,robiłem to własnymi rękami.Przód może być jak jest,śruba(zaślepka)jest do odkręcenia pomiędzy sankami a blokiem,rączką sięgasz na śrubę w bloku(prawa strona na wysokości pod chłodniczką"magistralą")szkoda że nie mam foto bo osłona siedzi i nie mam jak zrobić teraz(stabilizator potrzebny jest do zdjęcia"rozpięcia" jak chcesz wymienić uszczelkę pod dolną mise olejową).Jest dojście w kanale jak za Cara,bylem tam ze 12 razy i wystarczy druga osoba żeby walem pokręciła aby blokada siadła jak należy.
  22. Sprawdzalem cały układ(w trakcie wymiany rozrządu),jedynie zbiorniczek w błotniku(na podciśnienie)może byc zagadką,filtr zmieniany około 6 tyś na niemieckie coś mann czy hertz nie filtron choć na filtronie lepiej mi się wydaje,tylko częściej wymieniać .Przejrze jutro jeszcze raz ale nie mam teraz miernika czy trzyma jak należy,u mechanika cyknięcie było po dobrej minucie.Zagadka jak dla mnie niesamowita.
  23. Robert wiem o co kaman,gruszka sprawdzona jak turbo na stole,szczelna sam się dziwie że takie jaja.Na teście 3 biegu idzie jak piorun.Dziś jechałem i po stopniowym dodaniu gazu na 4 biegu zbiera się lepiej niż na full a na 3 biegu nie ważne full i leci jak oszalały ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Zastanawiam się nad opaską do gruszki aby ścisnąć przewód,przy obciążeniu jest tam pare barów.Może coś pomoże,dam znać jutro:)
  24. mój na padającej baterii chociaż ledwo kręcił to i tak odpalał, bateria miała 300 amper, z 700 nominalnych, teraz kręci jak wsciekły,. najważniejsza jest blokada wału korbowego, jak tam zablokujesz reszte jestes w stanie sprawdzic wzrokowo,. dodam żeby blokade wału wkręcić trzeba sie sporo nagimnastykowac, i cały stabilizator odkręcić,. Robert jak Cię lubie tak Cię szanuje.Do wkręcenia blokady w korbowód nie trzeba wykręcać stabilizatora:no:.jest patrząc od przodu auta po prawej stronie w bloku nad miską zaślepka(śruba)wykręcamy i wkręcamy blokade(najlepiej jak ktoś pomaga w ustawieniu wału na OT,lepiej się wkręca blokada i wiadomo że już złapała)
  25. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    U mnie jest 90 na blacie a na climatroniku 93/91C i pracuje jak koledzy piszą,mam termostat z INA.Pisałeś że dawałeś termostaty na reklamację czy aż takiego pecha miałeś??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.