Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Ja w sumie też 23 bo za tydzień wyjazd w plener mnie czeka
  2. Ejjjj dziewczyny!!! Co jest z Wami???
  3. No chyba nie liczyłeś na to że ten silnik bedzie tryskał energią To albo jej nie zamykaj albo zmień telefon
  4. Ten spoiler co ma Basior i ja nie podejdzie do Ciebie gdyż masz pokrywe bagażnika S-line, a ona jak sam napisałeś jest inaczej wyprofilowana.
  5. Mój był montowany w ASO także powinni tam mieć
  6. Można jasniej? Jakie akcesoria nie pasują?
  7. Ja mam taki w B7, także do B6 też będzie pasował
  8. JAkieś turbulum do tego i pocisk
  9. No Przemas w takim razie wyrazy współczucia. Śmierć skur...no żydom je...m złodziejom. Kiedyś to przerabiałem. Trzeba bedzie wyczulić wzrok na granatowe Avanty !
  10. że jak słucham??
  11. Fajnie to wygląda. Ciekawe kiedy pojawią się ledy do B7 ? Bo troche groobaśne to rezanko Aaa Basior a z tymi lampami to się mylisz. Nie wiem jak te w klapie, ale te w błotnikach są inne w sedani i inne w avancie.
  12. Alvaro prawie wszystkie auta brudne (żeby nie powiedzieć upier...e) jeszcze przymusowo by nas grupowo do konkursu zapisali
  13. no ma sie rozumieć już zacznę zbierać na paróweczki i musztardę Jeszcze jakaieś bułki by się przydały i coś do popicia
  14. Suszyli też koło Skody Groblewskiego na wlocie do Sopotu:D A ja dopiero sobie wróciłem :>
  15. Ja pojade chyba na 19... To Mateusz ustawimy się jakoś razem i z Gdyni pojedziemy??
  16. Szczerze mówiąc to ten zestaw Bluetooth jest taki nie bardzo dopracowany chyba. U mnie się łączy, póżniej się rozłancza sam, po chwili znowu się łączy czasami się tak dzieje a czasami jes ok. Także nie wiem co jest z tym. A mam N70.
  17. Przemas, koledze chyba chodziło jak podłączyć od strony elektrycznej. Takie mam wrażenie. No ale po tym drugim poście to już nie jestem tego pewien do końca A co do sprysków to w Ducato mam tak że jak lampy włączone to spryski reflektorów działają a jak wyłączone to nie działają. W Audi też raczej tak jest.
  18. Lepiej nie naklejaj go, bo: 1. nie wejdzie chyba, 2. bedzie lipnie wyglądać 3. tylnia klapa fajnie wygląda bez znaczków
  19. Od przodu chyba (tzn od szyby)
  20. A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby??
  21. popielniczke z zapalniczką wyciągasz za pomocą szarpnięcia do siebie i elegancko wychodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.