Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja w sumie też 23 bo za tydzień wyjazd w plener mnie czeka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ejjjj dziewczyny!!! Co jest z Wami???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro ??
-
Co Cię denerwuje w audi A4
No chyba nie liczyłeś na to że ten silnik bedzie tryskał energią To albo jej nie zamykaj albo zmień telefon
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Ten spoiler co ma Basior i ja nie podejdzie do Ciebie gdyż masz pokrywe bagażnika S-line, a ona jak sam napisałeś jest inaczej wyprofilowana.
-
[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?
Mój był montowany w ASO także powinni tam mieć
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Można jasniej? Jakie akcesoria nie pasują?
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
Ja mam taki w B7, także do B6 też będzie pasował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
JAkieś turbulum do tego i pocisk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Przemas w takim razie wyrazy współczucia. Śmierć skur...no żydom je...m złodziejom. Kiedyś to przerabiałem. Trzeba bedzie wyczulić wzrok na granatowe Avanty !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
że jak słucham??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2.02??
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Fajnie to wygląda. Ciekawe kiedy pojawią się ledy do B7 ? Bo troche groobaśne to rezanko Aaa Basior a z tymi lampami to się mylisz. Nie wiem jak te w klapie, ale te w błotnikach są inne w sedani i inne w avancie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro prawie wszystkie auta brudne (żeby nie powiedzieć upier...e) jeszcze przymusowo by nas grupowo do konkursu zapisali
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no ma sie rozumieć już zacznę zbierać na paróweczki i musztardę Jeszcze jakaieś bułki by się przydały i coś do popicia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Suszyli też koło Skody Groblewskiego na wlocie do Sopotu:D A ja dopiero sobie wróciłem :>
-
[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3
u mnie to samo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pojade chyba na 19... To Mateusz ustawimy się jakoś razem i z Gdyni pojedziemy??
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
Szczerze mówiąc to ten zestaw Bluetooth jest taki nie bardzo dopracowany chyba. U mnie się łączy, póżniej się rozłancza sam, po chwili znowu się łączy czasami się tak dzieje a czasami jes ok. Także nie wiem co jest z tym. A mam N70.
-
[B6 AWX] spryski lamp xenon
Przemas, koledze chyba chodziło jak podłączyć od strony elektrycznej. Takie mam wrażenie. No ale po tym drugim poście to już nie jestem tego pewien do końca A co do sprysków to w Ducato mam tak że jak lampy włączone to spryski reflektorów działają a jak wyłączone to nie działają. W Audi też raczej tak jest.
-
[B5 ABC] Formula 1 i AUDI
albo TDI
-
Znaczek audi na grillu a na tylniej klapie jest taki sam?
Lepiej nie naklejaj go, bo: 1. nie wejdzie chyba, 2. bedzie lipnie wyglądać 3. tylnia klapa fajnie wygląda bez znaczków
-
[B5] osiwietlenie wewnętrzne
Od przodu chyba (tzn od szyby)
-
Fotoradary - kolejny pomysł
A naklejka na szybie to niby do czego jest?? Jako znakowanie szyby??
-
[B5] brak podświetlenia popielniczki, zapalniczki i ster. nawiewami
popielniczke z zapalniczką wyciągasz za pomocą szarpnięcia do siebie i elegancko wychodzi