Treść opublikowana przez griga-st
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Fajno że się tak skończyło:-) Możesz podać w jakiej firmie masz gwarancję?
-
MOJA BESTIA A4 B8 S-LINE
Fajna sekcja Andy, to jest pierwszy wypust.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Młody jesteś i... ...i o elektrykach pogadamy na spocie
-
CZERWONY T5.2
Tak, cały kokpit to Tras. Ale na wypasie:-D. Jak pisałem wcześniej moim absolutnym priorytetem były wiek, przebieg i gwarancja. Miałem dwie wioski dalej highline, absolutne pełne jajko tylko dwa i pół roku z 60T i go nie wziąłem ;-) A, i jeszcze haka nie miało być gdzie hak to standard:-S
-
A4-KLUB.GERMANY
Dajcie fotki
-
CZERWONY T5.2
A, oki. Nie no Dev, zaraz strzele focha Przy gratach dłubie dwadzieścia lat. Czystość to podstawa. Piasta była błyszcząca. Zero rdzy: Tarcza tez. Cienki film z pasty ceramicznej i zakładanie. Może farba zebrała się na klocku... Nowe tarcze i jest git Zakładam zwykle(prawdziwego) Textara. Ponoć są lepsze, ale dla mnie trzyma stabilny, dobry poziom przy konkurencyjnej cenie wiec wleciał i tym razem: Następny temat to zewnętrzny EDITION pakiet.... Robić czy nie robić? Mam straszna alergie na nalepki, ale tu całkiem OK wygląda. No i mam wszystkie pierdółki do niego kupione. Ostatnio na forum furorę robią kubki-popielniczki wiec i ja pochwale się moim VW oryginalnym WIADERKIEM! Oczekuje lawiny komentarzy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluje wyboru napędu Witam na najlepszym forum Audi w PL i jednego z lepszych w EU
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Młody jeszcze jesteś
-
ASO Warszawa Radzymińska 267
Do książki niewiele się wpisuje. A przy standardowych przeglądach okresowych nic. Tylko ptaszek/krzyżyk. Ew. z tylu numer akcji serwisowej. Na raporcie masz wpisane ze olej swój, odpowiadający specyfikacji i oryginalnie zamknięty.
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
taa, rzuci... chyba siodła, skrzynia, silnik, lusterka, navi... Lepiej żebyś podał jakieś znaki szczególne.
-
A4-KLUB.GERMANY
To można na INFO przeczytać. Wydaje mi się ze koledze bardziej chodzi kiedy ty/wy będziecie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W TAKIM SAMYM STOPNIU JAK ZLODZIEJE WINNI są ci co kupują JUMANE graty! Masakra, bardzo fajny furacz na pełnym jajku..../:-)
-
1.8 TFSI benzyna + Tiptronic
Kolega @Tomczyk świeży wiec zalinkuje: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291667-automatyczne-skrzynie-biegow-kody-i-rodzaje/ A pozostałym jako żywo: s-line się należy
-
Niestadardowy Superb II 4x4
To się Dev przeprowadz:-) Będziesz bogaty!
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Kurna, skąd wy te ceny bierzecie?? Ja pamiętam jeszcze że za B7 to półtora kołoa trzeba było położyć! U nas na Podkarpaciu trzeba bulic jak w Rajchu:-S
-
A4-KLUB.GERMANY
W niedzielę też coś będzie? Czy tylko sobota?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Muszą być inne bo 2.0 ma valve lift.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
To ty zaklinasz :-) 1,8 i 2.0 to te same silniki.;-) W 1,8 tłoki mają inny numer i ze względu na inną pojemność (inne ciśnienia w komorze spalania)problem oleju występuje później i z mniejszą intensywnością. Ale jest dokładnie taki sam jak w 2.0. Oczywiście mowa o pierwszej i drugiej generacji:-)
-
Stronic - awaria
Jest (niestety) tak jak piszesz. Ta cześć wygląda jak popychacz z mechatroniki i to mnie zmyliło. Tez niestety jest to "typowa" usterka tej skrzyni o której ludzie piszą często na necie.
-
Audi RS3 salon czy broker?
W Rajchu są bardzo skorzy do rabatów. Zwłaszcza jak masz firmę. Wychodzi nowy model? Temat dla mnie aktualny bo kolega z pracy intensywnie szukał. Nie kupił bo nie można założyć haka:))) W nowej blok jest z amelinium ??
-
Odma olejowa strzeliła po raz drugi
U mnie w temacie chyba jest jeszcze zdjecie z numerem(temat a4,nie bus;)
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Bixy skrętne? Cała elektryka przełożona;)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Skończyły się pomysły na mody?? Masakra, o wycieraczkach cala strona! Następna będzie o czym? O oleju? Ja założyłem bix skrętny, dab+, kamerę, mody na okrągłą sumka, wrzuciłem zdjęcia, następny post: Ooo, jakie fajne gumowe dywaniki! Nie ściemniaj, rób coś z silnikiem
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
:naughty: http://moto.pl/MotoPL/1,88389,19922201,europejski-kraj-chce-sie-pozbyc-spalinowych-samochodow.html#Czolka3Img
-
CZERWONY T5.2
Jak pisałem wyżej, ET 37 przy 8,5. Oryginalne było BA. Czyli jest niżej o 10mm od BV. Niestety -40 to max na sprężynach. Są jakieś no-name -55, ale to nie dla mnie. Trzeba B14 zakładać żeby było niżej. Kodowanie nie prędko. Kabel ma mój kolega. Dopiero przy rezaniu łopatek będę miał zpowrotem. Właśnie wróciłem z garażu Wreszcie wygląda to w miarę normalnie. Nie jest to jakiś sportowy wynalazek tylko zacisk od ciężarowego samochodu. Wcale nie zdziwił bym się jak by był zaadoptowany od jakiegoś MAN-a Kurde spociłem się przy zakładaniu! Sam zacisk pewnie z dziesięć kilo wazy, a jedna tarcza dwanaście