Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Strasznie cienkie te rurniki ) Poniżej 100 nie wygląda ;b Siodła jedne z ładniejszych na forum
-
CZERWONY T5.2
Nie no, wójt z Lutowisk(sam wybrałem ) nas gnębi bo wilki płoszą dwudziestki Będę miał chwile to znajdę wykładnię Koła na aucie i kurczaczek...podoba mi się aaaale: bez gwintu się nie obędzie... Te -40 to jest nic... 19"+40 profil=16"+65profil. Do 20" opona jest 275. Przy tej szerokości ciężko będzie otworzyć drzwi. Trzeba szukać felgi z odpowiednim ET. I tak w kolo Macieja Sami zobaczcie:
-
CZERWONY T5.2
koła nie mogą być większe jak fabryka pozwala. HBA od T6. Hamulce na tygodniu. Nie mogę się doczekać. :-)
-
Audi A4 B9 1.4 TFSI Sport manual
Nie rozumie tej polityki Audi z graniem w A4. Bylem pewny ze coś z tym zrobią w B9. Trojka/czwórka bmw z harman-kardonem to jest jakis kosmos nieosiągalny. Naprawdę bardzo ładny sedanik. Gratuluje wyboru.
-
CZERWONY T5.2
Zachowanie równowagi w naturze. Ty nie rzeźbisz to ja muszę więcej. Poza tym mam pretekst żeby się z domu urwać :
-
Stronic - awaria
Awaria czujnika biegu jest typowa dla tej skrzyni. powinni to wiedzieć(i oczywiście wymienić"przy okazji") w jednym jak i drugim warsztacie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przesadzacie. Pakują to do wszystkich modeli i jest git. U mnie wymieniali uszczelki bo w półtorarocznym aucie(`09) wyglądała jak cn. dziesięcioletnia. Mi ze względu na wzrost przeszkadzała trochę w dalekich podróżach(szum), ale to jeden z najfajniejszych bajerów jaki można do auta włożyć.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył.
- Passat B6 CC by Bodek
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A ten siatex to nie jest w standardzie?
-
CZERWONY T5.2
Taa, ale pewnie custom. W ori te co mam są największe. Po miesiącu dotarł felunek. Niestety sny o 20 muszę odłożyć na później. TÜV przyp* się do tego ze licznik będzie fałszować Przepis nie precyzuje jak to powinno być weryfikowane i zostawia wolna rękę stacja. U mnie na wiosce gość jest upierdliwy i wysyła mnie niewiadomo gdzie a mógłby to gps-em zrobić Myślę ze będzie dobrze: Z opona tez nic nie nacuduje: 255 i indeks100. Więcej nie muszę chyba tłumaczyć.. Ogólnie bardzo ciężkie auto do modów Do tego dekory zewnętrzne od T6 EDITION : Za pięć nalepek pincet trzeba było położyć
-
Passat B6 CC by Bodek
One prawdopodobnie wszystkie takie same są
-
Passat B6 CC by Bodek
Kolko rozwala system. Jest ideał. Wszystko bomba. Tylko te rury do wydechu... Daj jakiś spojler, byle co bo muszę plastrem w tym miejscu monitor zaklejać
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
...albo z wymienionym silnikiem z cn. drugiej polowy `13. Polifty tez są z CDNC(211KM)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Eeeetam, ale jest fajna
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
"Wiara was wyzwoli" Z pieniędzy. Łańcuchy czy napinacze były co chwile z innym numerem. Tłoki teoretycznie(etka) od lipca `11(data produkcji silnika, nie auta) ale wg. mnie to bujda bo i nowsze biorą. Nie ma znaczenia 1,8 czy 2,0. To te same silniki. Od sześciu lat na forum Nie miałeś czasu poczytać?
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Pochwal się hamowaniem :-) To czterotloczkowe Brembo?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bo ty w tych Niderllandach do źródlanej wody się odzwyczaiłeś : jak pol tablicy Mendelejewa nie ma(Heineken), naczy nie browar:)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Szary(Rotor) nie pasuje do białego czy czerwonego... Ale z niebieskim idealnie się komponuje.:-) Niestety rotory i rs6ll są już tak u mnie oklepane że się ma wrażenie podobne jak przy piciu Leżajska: mimo że najlepszy browar na świecie, to przy pietnastym dostaje się torsji :-) :-P
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Alaskan Malamute . Inteligencja na poziomie owczarka+++. Nawet roczne dziecko można zostawić żeby naciągało ogon czy uszy A jednocześnie potrafi zadbać o siebie w Biessczadach Pierwsze dwa/trzy lata życia musi mieć ruch. Duuuzo ruchu.
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Fajny białas z niezłym wypasem Rurki na dwie strony są z tym silnikiem w oryginale? Box mam taki sam tylko w połysku. Myślę ze do białego bardziej by taki pasował No i te rotory... Czarne mi się dużo bardziej podobają.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Zestaw jeszcze mam ;-) Ale cie nie stać :-P
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Do tej kiedy to tak min.300HP ;-)
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
3G+ rwie cyce? Można powiedzieć że to pierwsze prawdziwe MMI. Wreszcie można np. muzę bez żadnych kabli przesyłać?.
-
Trzęsie silnikiem po odpaleniu w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Kolega Rems już kolejnemu z kolei radzi pooglądać sobie głowicę. Nie przeszkadza mu fakt że w swoim samochodzie ma kompletnie inną niż pozostali poszkodowani.