Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Strasznie cienkie te rurniki ) Poniżej 100 nie wygląda ;b Siodła jedne z ładniejszych na forum
  2. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Nie no, wójt z Lutowisk(sam wybrałem ) nas gnębi bo wilki płoszą dwudziestki Będę miał chwile to znajdę wykładnię Koła na aucie i kurczaczek...podoba mi się aaaale: bez gwintu się nie obędzie... Te -40 to jest nic... 19"+40 profil=16"+65profil. Do 20" opona jest 275. Przy tej szerokości ciężko będzie otworzyć drzwi. Trzeba szukać felgi z odpowiednim ET. I tak w kolo Macieja Sami zobaczcie:
  3. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    koła nie mogą być większe jak fabryka pozwala. HBA od T6. Hamulce na tygodniu. Nie mogę się doczekać. :-)
  4. Nie rozumie tej polityki Audi z graniem w A4. Bylem pewny ze coś z tym zrobią w B9. Trojka/czwórka bmw z harman-kardonem to jest jakis kosmos nieosiągalny. Naprawdę bardzo ładny sedanik. Gratuluje wyboru.
  5. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Zachowanie równowagi w naturze. Ty nie rzeźbisz to ja muszę więcej. Poza tym mam pretekst żeby się z domu urwać :
  6. griga-st odpowiedział(a) na AdrianS temat w Audi A4 B8
    Awaria czujnika biegu jest typowa dla tej skrzyni. powinni to wiedzieć(i oczywiście wymienić"przy okazji") w jednym jak i drugim warsztacie.
  7. Przesadzacie. Pakują to do wszystkich modeli i jest git. U mnie wymieniali uszczelki bo w półtorarocznym aucie(`09) wyglądała jak cn. dziesięcioletnia. Mi ze względu na wzrost przeszkadzała trochę w dalekich podróżach(szum), ale to jeden z najfajniejszych bajerów jaki można do auta włożyć.
  8. Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył.
  9. Wiem
  10. A ten siatex to nie jest w standardzie?
  11. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Taa, ale pewnie custom. W ori te co mam są największe. Po miesiącu dotarł felunek. Niestety sny o 20 muszę odłożyć na później. TÜV przyp* się do tego ze licznik będzie fałszować Przepis nie precyzuje jak to powinno być weryfikowane i zostawia wolna rękę stacja. U mnie na wiosce gość jest upierdliwy i wysyła mnie niewiadomo gdzie a mógłby to gps-em zrobić Myślę ze będzie dobrze: Z opona tez nic nie nacuduje: 255 i indeks100. Więcej nie muszę chyba tłumaczyć.. Ogólnie bardzo ciężkie auto do modów Do tego dekory zewnętrzne od T6 EDITION : Za pięć nalepek pincet trzeba było położyć
  12. One prawdopodobnie wszystkie takie same są
  13. Kolko rozwala system. Jest ideał. Wszystko bomba. Tylko te rury do wydechu... Daj jakiś spojler, byle co bo muszę plastrem w tym miejscu monitor zaklejać
  14. ...albo z wymienionym silnikiem z cn. drugiej polowy `13. Polifty tez są z CDNC(211KM)
  15. "Wiara was wyzwoli" Z pieniędzy. Łańcuchy czy napinacze były co chwile z innym numerem. Tłoki teoretycznie(etka) od lipca `11(data produkcji silnika, nie auta) ale wg. mnie to bujda bo i nowsze biorą. Nie ma znaczenia 1,8 czy 2,0. To te same silniki. Od sześciu lat na forum Nie miałeś czasu poczytać?
  16. Pochwal się hamowaniem :-) To czterotloczkowe Brembo?
  17. Bo ty w tych Niderllandach do źródlanej wody się odzwyczaiłeś : jak pol tablicy Mendelejewa nie ma(Heineken), naczy nie browar:)
  18. Szary(Rotor) nie pasuje do białego czy czerwonego... Ale z niebieskim idealnie się komponuje.:-) Niestety rotory i rs6ll są już tak u mnie oklepane że się ma wrażenie podobne jak przy piciu Leżajska: mimo że najlepszy browar na świecie, to przy pietnastym dostaje się torsji :-) :-P
  19. Alaskan Malamute . Inteligencja na poziomie owczarka+++. Nawet roczne dziecko można zostawić żeby naciągało ogon czy uszy A jednocześnie potrafi zadbać o siebie w Biessczadach Pierwsze dwa/trzy lata życia musi mieć ruch. Duuuzo ruchu.
  20. Fajny białas z niezłym wypasem Rurki na dwie strony są z tym silnikiem w oryginale? Box mam taki sam tylko w połysku. Myślę ze do białego bardziej by taki pasował No i te rotory... Czarne mi się dużo bardziej podobają.
  21. 3G+ rwie cyce? Można powiedzieć że to pierwsze prawdziwe MMI. Wreszcie można np. muzę bez żadnych kabli przesyłać?.
  22. Kolega Rems już kolejnemu z kolei radzi pooglądać sobie głowicę. Nie przeszkadza mu fakt że w swoim samochodzie ma kompletnie inną niż pozostali poszkodowani.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.