Treść opublikowana przez griga-st
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Korzystaj. Wszystkie możliwości są tu opisane. ad1. Tych (zepsutych) pierścieni już od paru lat nie produkują. Ale kilka postów wyżej kolega opisuje swoje świeże doświadczenia po takiej wymianie. Nie pisze z kad wytrzasną te pierścienie.ad2. Poczytaj temat.
-
Strefa Śmiechu
To opowiadają sobie moi kumple nad Renem: Emigrant złapał złotą rybkę: Jak mnie wypościsz, spełnię twoje trzy życzenia! Tak? To chce mieć mieszkanie i za nic nie płacić! Woop!! Dostał wyposażone mieszkanie . Chce mieć pieniądze na podstawowe wydatki! Woop!! Dostał socjala. Chce mieć niemiecki paszport! Woop!! Mieszkanie i socjal zniknęły... Co jest grane ryba?! Masz niemiecki paszport. Na wszystko musisz sobie sam zapracować!
-
Strefa Śmiechu
Pewnie już było, ale ilekroć to kliknę to... https://youtu.be/Yu-A_PcPVnI
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Zakładaj kute. Będzie podobnie z cena jak w ASO . 400HP może pęknąć A bardziej serio: Obawiam się ze przy tym przebiegu i zużyciu oleju, nowe tłoki na niedługo pomogą...
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Fajne się ✨ błyszczy?. Kolorek też fajny. Wprawdzie to nie LZ5F,ale Grund że nie czarny?
-
Dodatek do oleju zmniejszający tarcie
Niedawno dostalem info od znajomego ze moja stara T4 przekrecila banke! Bez dodatkow Ale jak ktos lepiej spi jak to doleje, to dlaczego nie Trzeba tylko uwazac na preparaty z PTFE ktory zakleja filter.
-
VG 052529S0
Część? Materiał eksploatacyjny? Czynność?
-
B8 TrOOOOp
Pany, co w ETKA ma numer VG 052529S0?
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
To już wiem dlaczego rozbita była
-
Obraz z laptopa na TV
Każda aktualna komórka to potrafi
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
Cały rok w tych kwiatkach pomykasz?
-
Obraz z laptopa na TV
Bevis, przecież czlowiek pisze ze:
-
Obraz z laptopa na TV
Bez peryferii nie ma raczej szans na tym sprzęcie 1:1 to co na lapku zobaczyć. Oba muszą obsługiwać MIRACAST. Twój TV obsługuje. Lapcio niestety nie. http://blogs.technet.com/b/mkedziora/archive/2013/12/16/miracast-jak-wysy-a-bezprzewodowo-obraz-i-d-wi-k.aspx#.UuD3bLQUBvs
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Generalnie nie ma tego problemu w 3.0. Tylko pojedyncze przypadki w Porsche opisane na necie. Jeden z nielicznych dobrych motorowni VW.
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Fajny środeczek se woj zamówił Ja bardzo milo wspominam tfsi+multi. Kultura pracy niemal jak w elektryku Co z motorem?
-
Przesiadka na b8
Dalej tragedia... Mialem z tego powodu wymieniane uszczelki.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Niezupełnie. Te silniki brały od nowości sporo oleju.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
To 2L od zmiany do zmiany...
-
B8 TrOOOOp
Właśnie patrzyłem u kolegi na parkingu który ma czerwone brembo w sq, i faktycznie będzie ciężko coś mniejszego jak 19 tam założyć
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Od ponad roku, wraz z nowym update pokazuje zawsze i wszedzie stan. Nawet jak auto krzywo stoi. Oczywiscie pokazuje wtedy zle tzn. nie wiem czy to za sprawa update. Tak jest po wymianie silnika.
-
B8 TrOOOOp
Laguna chyba jezdzi na osiemnastkach.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
A widziałes kiedyś w ASO cokolwiek nie kosmicznego ? Kurcze Andnl nawet nie wiesz jak bardzo masz racje http://www.audi.de/de/brand/de/vorsprung_durch_technik/content/2015/07/mission-to-the-moon-keynote-speech.html
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Temat o odmrażaczu wiec napisze: no name z Lidlowskiego sprzedawany w duble packu. Daje rady. Jak podjeżdżałem(daawno ) pod starą(w nocy często i gęsto ~ -35), to tylko przykrycie szyby pomagało. Butelki plastikowe kruszyły się
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
tak, podobnie jak elninio i wybuch wulkanu na Kamczatce. Przepraszam ze tak napisałem, ale z tego co jest napisane na tych dziewiętnastu stronach można sobie jakieś zdanie wyrobić? Additive w paliwie z reguły maja tylko efekt placebo