Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Dziękuje, nie mam więcej pytań . No może poza jednym: W tym zestawie APR-a jest ECU. Trzeba ściągać z niego CP?
  2. Nawet podoba mi się ten kolorek Jakie masz ET? Tył schowany <taki jakiś> na trzecim od dołu.
  3. Felunek taki jak u Hammera
  4. Kupując Audi trzeba się liczyć z tym ze jego serwis jest ponadprzeciętnie drogi:/ W moim odczuciu różnica pomiędzy RS4/5, a moja zwykłą jest kolosalna. Ja jeździłem wprawdzie tylko po autostradzie, nie po krętych drogach. Było by to dla mnie za niebezpieczne. Poza tym odczucia (np.dźwięk) odgrywa tutaj także istotna role. Nawet najlepszy dolot nie zastąpi bulgotu V8.
  5. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
  6. Tak pisze w katalogu, i tak mówią w ASO. W rzeczywistości jest jednak tak jak mówi Gibons. Sam chciałem zmienić, ale muszę znaleźć jakąś ori na 19", z stronikiem i slainem. Tylko w ten sposób dowiem się jak powinno być oryginalnie.
  7. Te fele niby oklepane, ale na fajnym aucie jest kox. Jest naprawdę superancko.
  8. griga-st odpowiedział(a) na pgrochu temat w 1.8TFSI
    N 90813202 Verschlussschraube mit Dicht- ring M14X1,5X22 Z fabryki wyjeżdża torx. Serwis daje różnie : raz torx, raz ze zwykłym łbem.
  9. Cos mi się zdaje ze będzie czwórka tej zimy częściej na dworze stała. Pilot?
  10. griga-st odpowiedział(a) na pgrochu temat w 1.8TFSI
    Nawet jeżeli jest tak jak mówisz, to nie zobaczy się go bez ściągnięcia pompy wspomagania, czy chłodnicy oleju. Poza tym numer silnika na głowicy?
  11. Impreza nieoficjalnie zaczyna się tydzień wcześniej. Z gleba u mnie tez ciężko, ale z bazą mógł bym pomoc .
  12. https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oiysSiZdeIE
  13. Jeszcze pasek przez środek, i do Rajchu możesz wjechać Nie wiem o co chodzi, ale modny ostatnio ten groszek niesamowicie wśród dzieciarni Kolega z pracy(25) kupił dwa tygodnie temu białe C6, i pierwsze co zrobił to pomalował felgi na groszkowo
  14. No właśnie, co na te 7XX powie DSG? tu jest s tronic drugiej generacji Nie ma narazie innych dsg niż dl501 w A4. Skrzynie różnią się modułami mechatroniki i sprzęgłami.(dlatego dziesiątki GKB ) Od marca tego roku wkładają dl382 zamiast multi która wysłali na zasłużoną emeryturę.
  15. Co tu dużo pisać, misano rot rwie suty No właśnie, co na te 7XX powie DSG?
  16. Moim zdaniem teraz jest bardzo ładnie. Wzór grila od RS-a nijak by się miał do pozostałych plastików na zderzaku.
  17. ta, akurat A4 jak A4, dla mnie nuda bo widzę na tygodniu dziesiątki jak jadę do pracy. Ale za to zadek z kominami jedyny w swoim rodzaju Tak powinna wyglądać fabrycznie eska .
  18. Mi się już bez fotek podoba Nie czarny
  19. Furacz miodzio , ale wg. mnie te ledy świecą za jasno. Ze zdjęcia wynika ze są sporo jaśniejsze jak światła pozycyjne. Niestety nie widziałem narazie czegoś chociażby zbliżonego do ori barwa, czy intensywnością.
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I see... Prawie kliknolem na ta gałkę... Trochę druciarstwo z tym grzaniem. Ale ten plastikowy trzpień po naciśnięciu przycisku podnosi się do góry, czyli ryzyko zaklinowania relatywnie niskie.
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O to, to Yogurt, to mówisz ze S/RS ma inny trzpień, i ten wybierak nie podpasuje do "zwykłego" stronika? Czy tylko RS jest inny?
  22. Podejda do starych blotnikow? Czy jest to integralna czesc jak w allroadzie?
  23. Fajnie ze znalazłeś wreszcie czas dla "siebie" Stary zderzak tez leży na styropianie? Zakładaj odrazu osłonę nadkola od polifta bo to przez nią ten cały syf w progu i komorze silnika Da się ustawić ogrzewanie postojowe tak żeby grzało jednocześnie silnik? W Bieszczadach - 30 to norma
  24. A mi najbardziej podoba się nakładka na kierownice Jak u mojego dziadka w Wartburgu Bardzo fajny sedanik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.