Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. WRC przeglądam twój watek, i zastanawiam się co ci brakuje do pełnego jajka? Mam na myśli A4 B8
  2. Auto nazywa się (Yema) F-16, i jest....elektryczne:shock3:(zielone). "Zrobili" tez Tiguan-a.
  3. zbyt dużo rezaczy W Ingolstadt zwalniają inżynierów na potęgę. Kierunek Hiszpania i Chiny.
  4. Z tym akurat się nie zgodzę. Jak już pisałem wcześniej wszystko to rzecz gustu, każdy ma inny. Jasne ze tak, ale w gustach obowiązują pewne kanony. Moim zdaniem założenie jakiś ledwo świecących popierdówek, często w komplecie z za mocno świecącymi ledami tablicy rejestracyjnej wyglądają... i psuja ładną bryle B7. Jak się podobają ledy, to jest na forum kilku kolegów którzy to fajnie ogarnęli. Tylko to kosztuje trochę zachodu i inwencji twórczej.
  5. Faja B7 Jak włącza się ta funkcje snow:naughty:? Nie jest to multitronic+ESP? Co do ledow: wszystko poza ori z A6 jest kiszka, włącznie zDectane .
  6. A Niemce znowuż leja Angoli...rezerwowym składem.
  7. Jedynym logicznym rozwiązaniem wydaje się inwestycja w nowy sterownik. Interesuje mnie temat bo tez myślałem o ACC. Bardzo przydatna funkcja do podróży po autostradach. Z nowym sterownikiem wiąże się pytanie czy będą dwa funkcjonować po ściągnięciu CP jak to ma miejsce przy komforcie.
  8. Genau! Kilka razy widziałem progi na Allegro. Kur.., tez u mnie miał być ten pakiet...
  9. Speca od spawania plastików szukaj, i rzezaj tyły.
  10. Normlnie... o biksie skretnym nie wspomne:slina:
  11. Jeżeli skrzynia była(prawidłowo) serwisowana, powinna jeszcze trochę pojeździć Ja miałem z 211KM i bardzo to autko sobie chwaliłem:jerk: Zresztą był to trzeci multi z kolei.
  12. griga-st odpowiedział(a) na PASSATB5 temat w 2.0TFSI
    @wojtas, znasz się może z @xantirem? pzd
  13. O ile dobrze kojarzę, jak robiłem walki u siebie kupiłem przez pomyłkę pompę od A3 2.0tdi która miała właśnie mniejsza wydajność(mam ja gdzieś jeszcze). Jaro napisał wtedy ze daje za niskie ciśnienie. Wydaje mi się ze miał podstawy żeby tak pisać. @pawelkiwi-masz racje, ale twoja wypowiedz brzmi tez w stylu "wiem, ale nie powiem":wink:
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przycisk na zewnątrz? Jak nie, to masz problem:kwasny:
  15. Ja do tiefseeblau używam =15"]Shelda z teflonem (to przed dalszymi wypadami gdzie auto stoi na dworze). A co drugie mycie Sonax z palma starcza.
  16. griga-st odpowiedział(a) na Vandit temat w 1.8TFSI
  17. To faktycznie trzęsło trochę. Cewkę można jeszcze przeżyć. Daj namiary do odpowiedniego działu gdzie robiłeś, może komuś się przyda.
  18. O ja pierdziu:shock3: Było coś dłubane przy przeniesieniu tego momentu na koła?
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niedługo światła będą zbędne:facepalm:
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie tak samo:wink: Nasz punkt widzenia nie jest obiektywny:chce zapłacić 1000zl(250€) za wymianę pol auta:grin: Prywatni klienci są mało interesujący dla ASO bo dużo marudzą, a mało kupują. ASO robi kasę na flocie i kolo takiego klienta nadskakują ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Podobają mi się tez czarne halogeny z A6>
  21. Najważniejsze to nie próbować odpalać bo może być łańcuch. powodzenia
  22. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie przeszkadza ci to? Mi brakuje funkcji BT-stream`u taką jak mam w Smarcie. Wsiadam, i nic mnie nie obchodzi: żadnych kabli, ustawiania, grzebania. Muza leci z telefonu.
  23. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest ostrzeżenie ze zgrywanie długo trwa:eusathink: Ale po grzyba CD, w czasie jazdy nie słuchać różnicy pomiędzy MP3:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.