Treść opublikowana przez griga-st
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Niestety nie ma skad inand zaczerpnac informacji. Pozostaje tylko to Co mozna w necie znalezc. Od Wegrow sie niczego nie dowiesz(zreszta jak od naszych o dieslach od pracujacych w Polkowicach:) Info z ETKI ze od '11 zakladali inne tloki/pierscienie tez zaklamuje Historie bo. auta z '12 wciagaja oliwe ostro. Jedynym pewnym zrodlem informacji moga byc mechanicy z Audi. Ale oni boja sie o prace. Troche nie te dzial. Tu jest o 1.8. Wprawdzie to te same silniki, ale my piszemy o 2.0 i jest odpowiedni dzial. Mod mogl by poukladac troche
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Trzeba by było dokładnie do ETKA zobaczyć od kiedy dokładnie weszły CNCD. Bo zmian teoretycznie w CDNC nie było w ´13 czy ´14 roku. Przynajmniej takich nie znalazlem. Ja miałem z marca ´14 i był 100% OK.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
No bardzo zachowawczo napisane Niby są, ale nikt ich nie pokazuje Taki kurczaczek trochę Yeti z niego O ile sobie przypominam to "dobre" CDNC wyszły dopiero równolegle z wprowadzeniem CNCD. Należy zawsze patrzeć na datę produkcji silnika! Nie auta.
-
Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
Jak mierzą ze odbija czy nie? Gdzie sa podane wartości? Bo "na oko to chłop w szpitalu umarł" Podobna folia tego producenta o transmisji 35% reflektuje światło widzialne w ośmiu procentach(8%). Czyli nie wiele więcej jak fabryka (5-7% VW) Myślę ze znajdę w tym tygodniu czas żeby zadzwonić do importera tej foli na Europe. Moze coś doradzi. Niestety dokładnie tej folii nie maja już w ofercie.
-
Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
Czyli folia ma austriackie ABE. Musi być zgodna z polskimi przepisami które bazują na prawie EU. O pozwolenia zapytaj producenta. Osobiście średnio podobają mi się takie folie. Delikatnie mówiąc.
-
Powrót na niemieckich tablicach -jak
Przyjrzyj się uważniej. Nie maja prawdziwych nalepek na tablicach Kupują sobie blachy do zdjęć. Auto na niemieckich tablicach lepiej się sprzedaje
-
Służbowa Fiat Panda czy Skoda Citigo
Kolejna dobra rada kolegi. Dacia
-
Audi A4 Avant 1,8TFSI / 170KM Multitronic
@sowiq, drugi link OK, ale pierwszy też o przedliftowym;)
-
Audi A4 Avant 1,8TFSI / 170KM Multitronic
Jeżu, co ty piszesz? Kolega pyta o 3G, a ty mu o 2G linki zapzapodajesz. CJEB nie mają problemu z olejem i syfem w dolocie. JEDEN kolega pisał o problemach z głowicą. Reszta sami zadowoleni. Motor skomplikowany. Więc przy dużym przebiegu mogą być kłopoty. Nic poza tym.
-
Kierowca zapłaci daninę...
http://moto.pl/MotoPL/1,88389,20415652,7-na-10-kierowcow-zaplaci-nowy-podatek.html#Czolka3Img
-
Wytrzymałość S-tronic, Tip-tronic w 3.0TDI 240KM
Moim zdaniem na P90D powinni wydawać specjalne prawko. W tym samochodzie naprawdę można poczuć jak odpływa krew z mózgu. Silnik spalinowy to przeżytek.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Tu nie chodzi o ekologię czy kasę. Fama poszła. Dla mnie ważne jest czy strazak będzie się zastanawiać 10 minut wyciągać czy nie wyciągać. Ryzyko wypadku jest niestety wyższe w PL niż na zachodzie EU.
-
Kierowca zapłaci daninę...
Fakt. Polacy kochają auta Posiadanie auta do miasta i na trasy to nic złego. Ale trzy Oktawie do kościoła już raczej tak Tylko import ŚMIECI faktycznie trzeba ograniczyć...Tylko jak pogodzić wszystkich?...
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Przypominam sobie ze kiedyś opowiadał mi kolega z uni w Monachium o symulacjach spalania tetrafluorpropenu. Jedna czwarta tego badziewia tworzy karbonylfluorid. Potencjalnie jeszcze gorsza truciznę. "Najciekawsze" jest to ze ani strażacy ani pogotowie oficjalnie tego nie wie. Interesujące jest tez tłumaczenie tego wyboru szanownego gremium naukowców zebranych przy komisji EU. Moze ktoś znajdzie czas i ochotę żeby to tu opisać
-
Kierowca zapłaci daninę...
Dajcie pany spokój bo zaraz kłótnia będzie Kradli jedni i drudzy. Nie wiem co mamy w genach ze jak dostaniemy trochę władzy, to z człowieka zaraz się świnia robi... Właścicielom pojazdów najłatwiej jest sięgnąć do kieszeni. Wszystko ładnie skatalogowane wiec bez wysiłku można kasować. Inna sprawa ze na przeglądach powinni lepsza selekcje robić bo trup tysiącami na drogach się ścieli (auta i co najgorsze ludzie). To, ze wiek auta niekoniecznie jest wprost proporcjonalny do stanu technicznego można najlepiej na naszym forum zobaczyć
-
Czy warto tankować Pb98?
Napewno ta benzyna którą tankowałeś miała mniej 98 w 98
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Dechy nie będę szarpał Nie ma śmiania. W tym aucie zapuszczona klima tym się kończy. Porowata powierzchnia parownika to doskonała wylęgarnia wszelkiego paskudztwa. Pianki czy spraye do butów to doskonała pożywka dla tych mikrobów.
-
Piłka nożna
Mistrz z dwoma wygranymi meczami... Polska repra grała nieźle jak na polską repre. Nic pozatym. Islandia respekt. Przeciętne z tendecja na nudne mistrzostwa. Absolutnie nie kumam fenomenu Ronaldo. Może dlatego że niedzieny ze mnie kibic;) *niedzielny
-
Sprawdzanie poziomu oleju w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Zaślepka jest jak sama nazwa wskazuje do zaślepienia. Czyli nie powinno się tam cokolwiek znajdować. Prowadnica jest do warsztatowego przyrzadu pomiarowego T70178.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Srebro w tym dezodorancie jest tylko empirycznie. Naczy się "hłit reklamowy";) Zawartość to <0,5% chlorku srebra. Czyli homeopatia. Ten roztwór używali kiedyś d. Wywolywana zdjęć. Pomysł świetny. Tylko problem z czujnikami powietrza i inną elektroniką ....Srebro je zabije jak wilkołaka;)
-
Piłka nożna
W sumie dobrze ze Portugalia wygrała... Później by się śmiali ze nasi przegrali z drużyna którą ograła jakaś Walia
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ze srebrem świetny pomysł! Srebru nic się nie oprze! Ale przy cenie pyłu srebrnego ok. 4$ za gram... No i jego doskonale (najlepsze) przewodzenie prądu...Zasada jest jedna: można psikać pianki, dezynfekatory czy kto w co tam jeszcze wierzy, byle to wszystko później dokładnie i obficie IPA spłukać To cholerstwo żywi się WSZYSTKIM co zostaje po naszych eksperymentach. A efekty czyli bekania i bąki tego pożywiania musimy później wąchać.
-
Rodzaje automatow POLIFT
Multi do końca B8. W `15 era CVT w Audi się skończyła...
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Kolego, naprawdę nie widzisz ze się kupy nie trzyma to co piszesz? Silnik z fabrycznym programem i z softem od tunera to dwie różne pary kaloszy.
-
Piłka nożna
BVB napisali ze kulawy zawodnik opuszcza ośmiokrotnego mistrza Niemiec i przechodzi do klubu ze środka tabeli. Moze Kubuś się jednak załapie do 1 składu _________________ Żabojady biją Islandczyków. Chociaż "żabojad" tu nie pasuje. Zebrali wszystkich którym udało się zwiać przed tygrysem