Treść opublikowana przez tomx
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
oto moj el klasiko:) Kosheen - Catch - YouTube---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- sorki za nabicie postu ale nie wstawic tego to grzech:)
-
Więcej mocy gdy odpuszczę pedału gazu
tutaj widze jedna diagnoze:) rs4:banan:
-
mokra podłoga
moze sie tez lac przez zle wklejona szybe kumpel tak mial w e46
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
witam panowie dzis zakupilem filtr oleju w ic knecht o numerze oc257 do mojego ahh gosciu twierdzil ze jest tylko jeden rodzaj i ten bedzie dobry ale jestem dociekliwy i sprawdzilem sobie w necie ze do 1.9 tdi sa dwa rodzaje wlasnie ten oc257 ktory pasuje do 06/99 a od 07/99 oc457 jezdzi ktos na tych filtrach jakas roznica miedzy tymi dwoma jest moja audi pochodzi z 11/99 i wlasnie nie wiem czy on jest odpowiedni:facepalm: pozdrawiam
-
Nieuzywane wtryski ulegna zniszczeniu??
sprawdzisz zobaczysz:) a decyzja na zmiane skad wynika?
-
Nieuzywane wtryski ulegna zniszczeniu??
chyba ze koles zrobil tak jak opisuja w ksiazce pt::"jezdze motorowerem komar" i zalal wszystko olejem przed tym 10 letnim postojem:naughty: moim zdaniem jezeli przechowywal je pod lózkiem warto kupic, jezeli gdzie indziej to zlom
-
czujnik ciśnienia atmosferycznego
a ze tak zapytam do czego ten czujnik cisnienia atmosferycznego sluzy?czym on steruje?
-
Jakie tarcze i klocki?
ja kupilem w styczniu 2012 tarcze trw klocki trw zrobilem ok 30000 km i bardzo sobie chwale nic sie nie dzieje typu bicie itp po tych 30000 prog na tarczach lekko wyczuwalny palcem
-
Spotkania na drodze
w sobote widzialem czarna b5 pod mcdonaldem kolo pestki w poznaniu godny felunek miala i gwincik i tablice klubowe osuszalem wtedy moja srebrna strzale po bezdotyku:)P
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ale ten gtx 460 oc cos pociagnie?ma ktos taka grafe?pozdr
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Witam panowie moze nie mam maszyny wypasionej ale prosze o porade mam gtx 460 gigabyte oc do tego procek intel core duo 4300 oc na 3 ghz plyta gigabyte 965 mysle ze procek zaniza mi sprawnosc kompa:/co najlepiej pasuje do tej karty?
-
Klimatyzacja - wyciek
najlepiej wywalic wszystko wpyscic azot i obserwowac co sie dzieje najlepszy do sprawdzania nieszczelnosci jest clin do szyb ...sprawdzone :)i wpyscic tylko nowy czynnik 134a bo te z tych odzyskiwarek to szajs freon jest mieszanina roznych gazow
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
panowie zakladajac zarowki myslcie tez o tych ktorzy w nocy jada z naprzeciwka bo to tez wazne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wciagnijcie sie za bardzo:)w to granie:)
-
Klimatyzacja - wyciek
olej jest tlusty nie ma koloru:)jezeli jest zielony to znaczy ze ktos juz walczyl z ta nieszczelnoscia wpuscil kontrast pozniej uklad chodzi zaklada sie takie okulary w ciemnosci swieci lampa uv i cos idzie wydedukowac co jest nie tak
-
1.9TDI ALH 90KM - Wymiana rozrządu - Jaki ?
ja wymienilem pasek na getsa pompa skf rolki skf i chodzi wszystko juz ponad 10000 km przy takich wymianach warto brac towar z najwyzszej polki takie jest moje zdanie
-
Klekot zimny silnik
lepiej twardo niz mięko:) kazdy disel zimny klekocze mocniej... zmiena kat wtrysku ecu
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
najlepiej to samemu zrobic ja po pierwszym sparzeniu do mechanikow 10 lat temu nie daje nikomu pomecze sie 2 ,3 dni dluzej ale wiem co mam
-
Co to za wyciek ?
to auto nie mialo jednego kierowcy napewno bylo sowicie butowane po autobahn sam to zrob nie jest to pewnie skomplikowane zapoznaj sie z etka sam rozbierzesz bedziesz wiedzial co jest a w serwisie nawciskaja Ci ciemnot i zabulisz za nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry:)
-
Powód wymiany świec żarowych.
sprawdz poprostu czy grzeja wszyskie omo mierzem i tyle sciagnij kapturki i kazda pokolei sprawdz mi rok temu przy - 22 palila z 3 przepalonymi swiecami tylko jakies 1 sek talepala szukajac garkow:)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie tak dla dobrego humoru Piosenka o BMW - YouTube co wy na to:)? mialem 2 auta tej marki mile je wspominam ale to jest żenua:)
-
Setny problem z odpalaniem..
rozrusznik tez sprawdz przy dislu to podstawa wymontuj daj do sprawdzenia czy tulejki nie wyrobione w porownaniu do mojej to Twoja kreci jak stary dziad tak wolno
-
Setny problem z odpalaniem..
aku wymien powinien krecic szybciej zdecydowanie bo mu kontrolki przygasaja wymien swiece bez wzgledu na to ile maja lat to podstawa
-
Setny problem z odpalaniem..
wolno kreci ten motor albo aku slabe albo rozrusznik do sprawdzenia a co do filtra hmm wymienia sie zaraz po zakupie prawda?kup porzadny a nie topran:)