Treść opublikowana przez german81
-
[B5 ADR FWD 1.8 125km 96r.] Błędy Vag.
sprawdz czy odma jest szczelna jesli tak to przepływka do wymiany bo za mało pokazuje .
-
1.8T Proszę o ocenę logów
wymien oringi na wtryskach i jesli jestes pewien ze nie ma wiecej nieszczelnosci to przepływka do wymiany .
-
Prośba o analize logów
zrób logi z bloku 2 20 31 i podaj wartosci z bloku 32
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
wszystko jest w porzadku .
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
sprawdz szczelnosc gruszki jesli bedzie ok to wymien n75 i powtórz logi
-
Błąd w VAG-COM czy coś nie tak ze sterownikiem?
mozna tylko nie kazdy chce sie tego podjac bo trzeba wylutowac kosc ze sterownika .
-
Prozba o analize logów
zrób jeszcze logi z bloku 70 i 75 statyczne .
-
Błąd w VAG-COM czy coś nie tak ze sterownikiem?
twój sterownik (zabytek ) obsługuje tylko kanały do 30 .jak chcesz sprawdzic stan twojego silnika to z loguj bloki 2 7 2 13 2 25 i podaj błedy jak sa zapisane .
-
[B5 ADR FWD 1.8 125km 96r.] Błędy Vag.
sonde zostaw w spokoju bo nic jej nie dolega . wymien swiece na BKUR6ET-10 ngk i po wymianie z loguj bloki 2 13 .
-
[B5 ADR FWD 1.8 125km 96r.] Błędy Vag.
zrób jeszcze logi z bloku 2 . kiedy wymieniałes swiece ?
-
analiza błędu
ten moduł jest przy silniczu od podnoszenia szyb sprawdz czy sie nie utopił
-
Prośba o analizę logów i błędów.
tragedi nie ma .przepływka troche zaniza .zrób jeszcze logi z bloku 115 ale zakacz logowanie pare sekund po zdieciu nogi z gazu .
-
[B5 ADR FWD 1.8 125km 96r.] Błędy Vag.
logi wrzyc na ta strone bo narazie mozna dostac oczo plasu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
bład mieszanki 561 - logi
nie koniec sprawdz najpierw instalacjie czy nie jest uszkodzona .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
marcin podaj mi jeszcze wartosci korekty z bloku 32 po przekreceniu kluczyka na zapłon.
-
analiza błędu
bład po skasowaniu powraca?
-
1.8T Proszę o ocenę logów
masz jeszcze nieszczelnosc .
-
[B5 ADR FWD 1.8 125km 96r.] Błędy Vag.
skasu błedy i zrób logi z bloku 2 7 13 dynamicznie .
-
Prośba o analizę logów i błędów.
logi robiłes na lpg czy na pb ? wyglonda ze masz małom nieszczelnosc i przepływka zanirza ,ale zrób jeszcze logi z boku 2 20 31 33 115 118 tylko loguj po jednym bloku
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
masz zdrowa serie jedynie czego mozna sie czepic to masz dosyc wysoka temperature w dolocie .
-
Napięcia czujnika stukowego
ten przepływomierz to chinol na kilometr smierdzi ryzem . czas wtrysku powinien wynosic od 2-2,5 ms
-
Napięcia czujnika stukowego
jest juz lepiej ale do ideału jeszcze brakuje .
-
Problem z podwyższonymi obrotami biegu jałowego, cos z logów da rade wywróżyć?
zrób logi z statyczne z bloku 2 .
-
Wyciek oleju z okolic zawory kombinowanego (EGR) w Audi A4 B6 1.8T
cieknie najprawdopodobniej z pod nastawnika zmienych faz rorzadu ,a ten zawór to nie egr w 1.8t nie ma egr to jest zawór kombi od układu SAI
-
zdiagnozowanie 1.8 20V ARG
Tomek dzieki za komplementa .praca w zawodzie mechanika wymaga ogarniecia takich rzeczy jak podstawow parametry silnika czy to diesla czy benzyna .co do czasu to musiałem poswiecic swój prywatny czas na zgłebienie tych tematów przez co czasami moja rodzine zaniedbywałem .