Treść opublikowana przez Beny
-
Muzyka w naszych autkach
10.FOKUS, O.S.T.R., RAHIM - Nierozłączny Kompan [Du-Rzy blend] - YouTube
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Silniczki do czego? Do klapki wlewu paliwa. Strzelam że do tylnej klapy
-
Co to za wyciek ?
Raczej z tego co mi sie wydaje to moze tam jakies uszczelnienie ci poszlo jak wchodzi do tej wiekszej rury tak lopatologicznie i temu sie poci:kox: zobaczymy jak sie wypowiedza madrzejsze glowy:wink:
-
Co to za wyciek ?
Odma- odpowietrzenie skrzyni korbowej, tak mi cos swita ze szkoly:kox:
-
Co to za wyciek ?
jak sie nie myle to chyba odma z silnika
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Chłopaki mam takie pytanie czy ktoś z was malował może uchwyty w drzwiach? Będzie schodzić ten dip? Jeśli nie to najpierw spróbuje w golfie 4 ciekawe ile wytrzyma
-
Strefa Śmiechu
- Dziwne reklamy na postimage
a żeście chłopaka pocieszyli :polew:- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
No gratulacje takiego wyniku- Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Jednak Ty to jesteś dobry as :polew:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tak to jest z 8 ale mnie tylko interesowało czy w 6 też to ląduje...- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Sorry za OT ale Szymeniu tez masz takie podświetlenie ambiente? Czy to jakaś ściema bo efekt zacny- A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
i polecialo:wink:- otarcie zderzaka na parkingu zamknietym
Mi w Krakowie powiedzieli tak jak Ci pisalem:wink: Powiedzialem im ze mialem rzeczoznawce i ze jest zderzak do malowania i tyle:decayed: to oni mniej wiecej powiedzieli 800zl, mniej wiecej...- otarcie zderzaka na parkingu zamknietym
Tego mi w ASO nie powiedzieli pytałem się tylko ile kosztuje malowanie zderzaka a ten podliczył tam sciagniecie+lakier+i cos tam= 800zl a u lakiernika jak podjechałem to chce 500zl wziasc za to:)- otarcie zderzaka na parkingu zamknietym
mi rzeczoznawca w b8 wycenil na 800zl a mam porysowany zderzak 30x30cm pod lewym blotnikiem...- Truckerzy
no ładnie już myślałem ze pocałuje to osobówke- Rozrząd w Audi A4 B8
U mnie Pany wymieniali rozrząd przy 194tys wiec chyba jakiś niemiec chciał zrobić testa kiedy strzeli- Problem z odpaleniem auta
pal nie raz odpalalem i auto do dzisiaj smiga:wink:- Problem z odpaleniem auta
wez aku od kumpla i sprawdz bo cos mi sie widzi ze aku siada:decayed:- Problem z odpaleniem auta
moze aku siada:whistling:- Strefa motocyklistów
dzięki Miszka:decayed: interesuje mnie twój kask dla dziewuchy tylko muszę tez poczytać jak bezpieczeństwo w razie wypadku- Strefa motocyklistów
coś czytałem ze te diablo strada się długo nagrzewają? tylko długo to zależy ile... 1km??? a cenowo porównując michelin road3 (około 1150zl) a diablo strada (około 750zl)..... oczywiście za komplet. To chyba wezmę tańsze- Strefa motocyklistów
dzieki, to poczytam o tych oponkach jak wypadaja w testach- Strefa motocyklistów
Chłopaki a teraz może coś o oponach? Nosze się z zakupem na new sezon Michelin Pilot Road3... Jakie polecacie na moto turystyczno sportowy??? - Dziwne reklamy na postimage