Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beny

  1. 10.FOKUS, O.S.T.R., RAHIM - Nierozłączny Kompan [Du-Rzy blend] - YouTube
  2. Silniczki do czego? Do klapki wlewu paliwa. Strzelam że do tylnej klapy
  3. Raczej z tego co mi sie wydaje to moze tam jakies uszczelnienie ci poszlo jak wchodzi do tej wiekszej rury tak lopatologicznie i temu sie poci:kox: zobaczymy jak sie wypowiedza madrzejsze glowy:wink:
  4. Odma- odpowietrzenie skrzyni korbowej, tak mi cos swita ze szkoly:kox:
  5. jak sie nie myle to chyba odma z silnika
  6. Chłopaki mam takie pytanie czy ktoś z was malował może uchwyty w drzwiach? Będzie schodzić ten dip? Jeśli nie to najpierw spróbuje w golfie 4 ciekawe ile wytrzyma
  7. Beny odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. a żeście chłopaka pocieszyli :polew:
  9. Jednak Ty to jesteś dobry as :polew:
  10. Tak to jest z 8 ale mnie tylko interesowało czy w 6 też to ląduje...
  11. Sorry za OT ale Szymeniu tez masz takie podświetlenie ambiente? Czy to jakaś ściema bo efekt zacny
  12. Mi w Krakowie powiedzieli tak jak Ci pisalem:wink: Powiedzialem im ze mialem rzeczoznawce i ze jest zderzak do malowania i tyle:decayed: to oni mniej wiecej powiedzieli 800zl, mniej wiecej...
  13. Tego mi w ASO nie powiedzieli pytałem się tylko ile kosztuje malowanie zderzaka a ten podliczył tam sciagniecie+lakier+i cos tam= 800zl a u lakiernika jak podjechałem to chce 500zl wziasc za to:)
  14. mi rzeczoznawca w b8 wycenil na 800zl a mam porysowany zderzak 30x30cm pod lewym blotnikiem...
  15. Beny odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    no ładnie już myślałem ze pocałuje to osobówke
  16. U mnie Pany wymieniali rozrząd przy 194tys wiec chyba jakiś niemiec chciał zrobić testa kiedy strzeli
  17. pal nie raz odpalalem i auto do dzisiaj smiga:wink:
  18. wez aku od kumpla i sprawdz bo cos mi sie widzi ze aku siada:decayed:
  19. moze aku siada:whistling:
  20. dzięki Miszka:decayed: interesuje mnie twój kask dla dziewuchy tylko muszę tez poczytać jak bezpieczeństwo w razie wypadku
  21. coś czytałem ze te diablo strada się długo nagrzewają? tylko długo to zależy ile... 1km??? a cenowo porównując michelin road3 (około 1150zl) a diablo strada (około 750zl)..... oczywiście za komplet. To chyba wezmę tańsze
  22. dzieki, to poczytam o tych oponkach jak wypadaja w testach
  23. Chłopaki a teraz może coś o oponach? Nosze się z zakupem na new sezon Michelin Pilot Road3... Jakie polecacie na moto turystyczno sportowy???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.