Treść opublikowana przez Beny
-
Podkład muzyczny
Pierwsze podobne do tego A tu masz ori do drugiego linku
-
Modyfikacje w MMI 2G (LOW)
Mistrz wrclaguna http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/
-
Wielki problem! 3 sygnały i wykrzyknik na fisie do tego napis bremse,
A Aku sprawne? W b6 mialem takie cos jak aku konczyl zywot
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ciekawe co tam wymysliles
-
Żółte światła b5 IIlift, czemu?
Moze soczewke masz juz do wymiany... wypalona? I temu swieci jak swieci
-
Lampy reflektory daylight black
No Gwerty robi robote:kox:
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
Fura kox:jerk: silnik the best:drool3:
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
jasne jak taka różnica to tylko brałbym 4.2 nie zastanawiał się
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
Ale on miał chyba zwykłe 4.2 a nie FSI. To będzie chulało z gazem ale bedzie palil benzyne i gaz
-
pytania opinie na temat audi Q7 4.2 FSI
gaz chyba raczej do tego silnika sie nie nadaje:wink:
-
Muzyka w naszych autkach
this is ass
-
Ktoś zna tą felgę?
No z wygladu troszke podobne do TN4 ale to jednak nie one... Ale moze znajdziesz cos wlasnie z tomasona jest pare fajnych wzorow:naughty: ja mam tn1 i jestem zadowolony tylko na nastepny sezon musze je przemalowac bo czrne fele do czarnego lakieru nie pasuje mi zbytnio...
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Z tego co gdzies tam wyczytalem to nie on kierowal podczas wypadku... siedzial na miejscu pasazera:facepalm: a ile w tym prawdy nie wiem... mi tam go szkoda jak kazdego innego...
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Tak:kwasny:
-
Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
graty za wynik:thumbup1:
-
[quattro 211km] szarpanie na 6 biegu
Jak szarpnie raz za czas to nie dwumas? ja mam takie objawy czasem ale na biegu 3... mechanik zdiagnozował własnie dwumas czekam jak sie mu pogorszy i wymiana
-
dziwne odgłosy po wyłączeniu klimatyzacji
sprzęgiełko pewnie ci się kończy na kole pasowym sprezarki tak jak pisał SVD:)
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
to juz sie pogubilem:decayed: chyba jednak poszukam po necie co to jest:wink:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
ciekawe.... myslalem ze torsen jest taki sam czy to b5 czy b6:kox: czy b8:decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
a mozna gdzies poczytac o tym wynalazku co bedziesz montowal? to jakis super mechanizm roznicowy?
-
Podświetlenie zegarów
wiec jak miales slonce z tylu nie swiecilo na deske wiec cie nie oslepialo i zegary nie musialy sie podswietlac bys cos widzial na nich:kox:
-
Podświetlenie zegarów
Tak ma być zauważ ze licznik podświetla się jak jedziesz pod slonce:naughty:
-
Truckerzy
raczej jest wymagane:wink:
-
Hip-hop Kielce
Fajnie ze mamy rapera w klubie truck jest:thumbup1: oby tak dalej
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Krzysiek fura prze kox widziałem na żywca przez pare sekund przeleciałem kolo Ciebie jak wjeżdżaliśmy w lipcu na prom w Ystad:wink: później się mi gdzieś zgubiłeś a chętnie bym poznał może następnym razem:naughty: heble robią robote:slina: