Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Gratki i bezawaryjności
  2. Panowie ja bym z chęcią załatwił rezerwację problem w tym że w Lublinie bedę dopiero we wtorek wieczorem a to trochę za późno, także potrzebny chętny co by podzwonił i zapytał czy w tym terminie bedzie możliwość rezerwacji i jakie koszta. Poza tym trzeba by zrobić listę żeby było wiadomo ile osób (mniej więcej) będzie, ile osób przyjdzie, kto sam kto z przyjaciółką, przyjacielem, mamusią, córką (pod warunkiem że ładna ) itd itp. Lista chętnych na śledzia 1. andynl - 1 sztuka ludzia 2.
  3. http://www.giuseppe.pl/pl/content/kontakt Ja polecam tę knajpkę, chodzę tam od lat, fajne wnętrze, dobra wyżerka, miła obsługa, ceny na średnim poziomie (dla jednych drogo dla innych tanio ) ja osobiście uważam że jak się chce dobrze zjeść i napić w miłej atmosferze to trzeba za to zapłacić a jak ktoś chce gratis to piwko na przystanku Nie wiem dokładnie jak jest z rezerwacją możliwe że trzeba coś zapłacić, ale to trzeba by zadzwonic i czegoś się dowiedzieć, poza tym to trzeba by znać przybliżona liczbę osób
  4. Wypadało by zeskanować auto i sprawdzić czy masz jakieś błędy (na początek) bo tak na ślepo to rozbierzesz pół auta i nic nie znajdziesz
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to wyższa szkoła kodowania
  6. Bo trzeba było powiedzieć że jesteś Polskim posłem to od razu by Ci dali 25%
  7. Przecież nikt nie mówi że musimy sie nachlać aż nam nogi odejmie, jak mówi przysłowie: wypiję jedno, drugie, trzecie piwo, pójdę trochę krzywo a po gorzale wcale
  8. Proste pytanie mam,w środę ktoś przyjeżdża autem czy wszyscy piechotą utopić śledzia i pysk? Bo jeśli więcej jak połowa przyjdzie piechota to może lepiej zarezerwować w jakiejś knajpce kilka stolików i gościć się jak cywilizowani ludzie a nie włóczyć się po galeriach
  9. i odwrotnie wszystko da sie przeszczepić kwestia cierpliwości
  10. W środę pasuje mi każda pora obym tylko nie musiał siedzieć w domu bo to się = robota ;-)
  11. Miałem ten sam problem, w końcu kupiłem 26cali (bo było w przecenie) poza tym w grę wchodziło żeby rower zajmował jak najmniej miejsca w garażu, no a ponieważ jeżdżę zwykle w weekend lub gdy mam wolne to spokojnie mi to wystarcza
  12. Na to na pewno bym nie liczył, u mnie katalogowo minimum 5,5l a w życiu nie udało mi się zejść poniżej 8l
  13. Gratki zamówienia, podziel sie wrażeniami jak już odbierzesz
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znając życie to sama skorupa do malowania
  15. Jeszcze mnie tu nie było gratki autka, mi też się obija po czaszce pomysł przesiadki na C7 ale to na razie dalekie plany poczekam na lepsze czasy Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam u siebie od A3 8V ogólnie pasi ale jest troszkę mniejsza niż ORI A4 i po zapięciu w uchwytach jest mocno napięta, mówię tu o siatce na haczyki. Jak chcesz to mam na sprzedaż ORI siatkę A4 mocowaną w szynach
  17. Jak sama nazwa wskazuje "AUTO" znaczy się że światła włączają się automatycznie w zależności od tego co "widzi" czujnik zmierzchu/deszczu klikasz klawisz z napisem CAR i na wyświetlaczu głównym (nie na FIS) pojawi Ci się menu powinienes mieć tam serwis coś tam i tam masz podane ile jeszcze kilometrów/dni do przeglądu/wymiany oleju itp. itd.
  18. Bodajże w ustawieniach CAR można ustawić głośność ewentualnie w MEDIA już nie pamiętam jak to szło
  19. wchodzisz w menu CAR i tam są informacje na temat serwisu
  20. Ja mam cos takiego sprawdza sie elegancko i rower nie plącze sie pod nogami http://www.szumgum.com/wieszak-na-rower-sport-arsenal.html
  21. Start/Stop masz ?
  22. zeskanuj auto jakie ma błędy, wróżyć nikt tu nie potrafi, a przyczyn może być wiele
  23. problemem nie są śruby tylko zapinki zwykle coś się urwie przy tej robocie
  24. Nie no nie nastapiło to od razu po drodze przewaliło sie kilka innych aut, mydelnice to poczatki mojej motoryzacji, jak dla małolata do nauki jazdy i grzebania pojazd był idealny, choć do dziś boli mnie ramie od pchania skór......a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.