Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. spadówa nie chcę żadnych dywaników , chcę cuś innego
  2. Tam już dobrze wszystko wydmuchane zostało
  3. co tam macie jeszcze do oddania z tej esy?
  4. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora/?p=2463213#entry2463213 No tu masz wszystko opisane jasno i przejrzyście
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mogą być inaczej profilowane
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jasne z malutkim dzieckiem np Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk No tak to dobry powód
  7. Taaaaa skończyło by się na tym że mody nie zrobione bo wymówką była impreza albo lampki by były zamontowane na skrzydłach i kac gigant W zimie zwiedzanie Holandii kiepski pomysł szaro, buro i ciągle leje i wieje
  8. ale dlaczego mam jakąś alergie na puszczanie kabli pod dechą no ale trzeba będzie zrobić jak fabryka nakazała
  9. To jeszcze mi powiedz którędy ciągneliście kabelki do lampki w fotelu pasażera? Po prawej stronie i po dechą rozdzielczą czy może pod dywanikiem na lewą stronę?
  10. wariat szybki jesteś No wiesz żeby mi się przypadkiem nie odechciało a tak graty leżą gotowe to już mi będzie wymówek brak choć jak to mówią nie trzeba okazji żeby zrobić imprezę - z wymówkami podobnie Nie chce mi się tych pierdykanych foteli wyciągać, ale jak się wezmę ......................................hahaha
  11. a już zamówiłem 12 pinów za 80 zł w razie jak bym kilka spier....... to będę miał na zapas Dzięki
  12. OK dzięki Mam dostęp na ebayu do pinów 40zł za 6 luźnych pinów, rewelacja cenowa to może nie jest ale wolę to jak kupowanie takich rzeczy w ASO
  13. Tylko się upewniam w sumie nie podejrzewałem że odwaliliście furażerkę Main sprawdzić mi faktury to sobie zamówię, bo tak popatrzyłem na zdjęcia i dostałem weny może wreszcie skończę u siebie
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to możliwe żeby jeździć OOOO delikatnie??
  15. Nie bedąc skromnym robie ten projekt osobiscie z kolegą od lat zajmujemy sie autami z pod znaku 4 kółek. Wieczorkiem wrzoce kilka fotek innych naszych projektow ktore byly zrealizowane Mozemy rowniez zbudować dowolne Audi z dowolnym wyposazeniem i tutaj klijenta ogranicza tylko grubość portwela No to fajnie, tylko problem w tym że budujecie popsute auta kierownik powinien siedzieć z lewej
  16. podłączaliście się z lampką oświetlenia pod fotelem do kostek ? czy bezpośrednio kablem do MCE (z tego co widze na zdjęciach to chyba w kostki ) jakie piny idą w tych kostkach pod fotelem?
  17. Brawo ja do tej pory nie mogę się zebrać żeby zrobić podświetlenie nóg z tyłu (w fotelach)
  18. Ciekawie się zapowiada Powodzenia w modach
  19. ale jak on ten dekor wyciągał :facepalm: :facepalm: matko bosko
  20. Kolega wyżej dobrze Ci radzi wal S-line i poliftowe lampy z tyłu autko nabiera całkiem innego wyglądu Nie baw się w 17cali wal 19 a najbiedniej 18 cali. Ja zakupiłem teraz 19 i autko całkiem inaczej wygląda Bezawaryjności
  21. Kabelki trzeba ciągnąć do lusterka wewnętrznego, no i oczywiście musisz mieć wew. lusterko z fotochromem bo to ono steruje lustrami zewnętrznymi. Pamiętasz ile kabelków miałeś w lustrach zewnętrznych?
  22. Ładne wozidełko Teraz do roboty i rezać Bezawaryjności
  23. Zakładaj fotochrom z*********** sprawa, na pewno nie będziesz żałował
  24. eeeeeeeeeeee ja już to mam ładnie, ładnie, będzie pan zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.