Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Witam , miłej i bezawaryjnej jazdy
  2. Felgi 16 " nie są rewelacją.Polecam większe. Zderzaki nie mój styl, lexy zajeżdżają wiochą. Szanuje wkład pracy. AAAA, zadbaj o estetyke car audio.
  3. No lekka gleba by się przydała, przynajmniej -30 mm
  4. Witam na forum
  5. Nie ma tragedi, trzymamy poziom
  6. Witam z małej polski.
  7. Bawcie się ludziska, szkoda ,że nie mogę z wami być Pozdrawiam.
  8. Prostowałem maszynowo 2 razy przednie felgi, oczywiście felga po prostowaniu jest słabsza, tak informacje przekazali mi w warsztacie.
  9. Widze, że zabawki skompletowałeś. Miłej jazdy, ah ten wykresik. Pomysł z nadkolem od eski
  10. Wpierw trzeba zdiagnozować autko, jeżeli wszystko ok, lekki program i uzyskujesz ok 180 km i 360...NM, ale niech fachowcy się wypowiedzą. :th:
  11. Dobre, heble miałem niezłe. :th:
  12. A jak w ciepłe dni sobie radzi?? Bo adamoo tyle gratów wymienił i moc jest chyba podobna do twojej.
  13. Witam na forum
  14. Witam maniaka. Miłej jazdy.
  15. Witam nowego posiadacza
  16. Witam na forum , pytanie zadaj w odpowiednim dziale. pozdr.
  17. Ja już sobie wyobraziłem jak to może wyglądać, bez obrazy ale nie jestem zwolennikiem zmian tego typu.
  18. Chętnie zobacze fotki, nie jestem pewien ale kiedyś w kraku pewna włascicelka chyba właśnie takie lampki miała założone i wygłądały bardzo ciekawie.
  19. Lusterka a 'la m3 bmw w to grzech wg mnie, lepiej zakupić chromowane obudowy in pro.
  20. Witam, nie pożałujesz wyboru marki
  21. Lusterka m3 zklada sie do bmw, a nie do audi. Radze to przemyslec, bo kiepsko to będzie wygladalo.
  22. No nie bardzo , z przodu mam Michelinki 225/40 r18 bez rantu i wyglądają / \, a z tyłu Barum też 225/40 r 18 z rantem i jest git [ ]
  23. dużo zależy od opony, ja mam 225 na 8" i jest kiszka / \ Wiem , właśnie , a masz opony z rantem ochronnym czy bez , bo te drugie własnie prezentują sie / \
  24. Myśle że nie będzie sprawiać tak wielkich kłopotów jak op..... mv6. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.