Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki.
  2. Dzieki Panowie, jeszcze jakieś pewne nie piszczące???
  3. Taak Poźka może znaczyć , że dobre zdjęcie hondy wkleiłem, lub Yelo mówi z sensem ??????????
  4. co mam zrobic jak te szalone 1.8T ciagle chca sie scigac Ja mam w głowce swój plan , ale bez fmic się nie obejdzie nie ważne w czyim przypadku. [br]Dopisany: 28 Maj 2007, 01:18 _________________________________________________http://www.fotorelacje.com/displayimage.php?album=34&pos=8 Czy o tą honde chodzi???
  5. Pistacja chyba częściej jest używana jako cywilne autko.
  6. To czaję,Wpierw źle cie zrozumiałem, ale się zastanawiam czy jest sens i ile można urwać, dlatego też pytam czy mierzył to ktoś? Faktycznie jak ogłądałem wyścigi na 1/4 mili to w mocnych autkach: opony z wysokim profilem i felga mała, tyle , że tam większość ze startujących aut nie wyjeżdża raczej na ulice, tylko służą wyłącznie do wyścigów.
  7. Wg mnie troche groteskowe, jeżeli chodzi o mase, to wystarczyło by jechać na rezerwie paliwa na kreseczce , a nie ścigać się z pełnym bakiem [br]Dopisany: 28 Maj 2007, 00:55 _________________________________________________ Mierzył to ktoś.
  8. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chyba nie przeczytałeś dokładnie wypowiedzi autora.MorgothDBMA nie chce mieć tipa, tylko pyta " z czystej ciekawości" jak wygląda zamiana i koszty. Ps. Wg mnie frekwencja odpowiedzi będzie kiepska, polacy częściej wybieraja manuale, jest ich więcej. Rzadko kto wymieniałby manuala na tipa, prędzej ktoś skusiłby się na wymiane tip---->manual.To moje zdanie.
  9. Niezawsze 15" cali jest lżejsze od 17" cali, różnie bywa zależy od producenta. Starej daty 15 -ka może być cięższa od dobrej 17-ki. Takie odchudzenie nic nie da, jest wiele innych rzeczy ciężkich w aucie. Najważniejsza będzie tu różnica w oporach toczenia pomiędzy tymi rozmiarami, skolei jeżeli szerokośc opon byłaby ta sama, wtedy wg mnie różnicy nie powinno być.
  10. Autko w ładnym stanie, wnioskując ze zdjęć. Wg mnie do wymiany fele na większe, dodatkowo zespolone lampy przednie i tył standardowo wymiana na te po 2 lifcie...... Wtedy dopiero będzie miodek
  11. Powitać kolejnego dieselka w klubie
  12. Witam na forum
  13. Również mam problem piszczących klocków , na jakich jeździcie?? Pytam tych, którym klocki nie piszczą. Chodzi mi o nazwę firmy klocków????
  14. Tak myślimy, jakbyś wrzucił fotkę to na 100% będzie wiadomo.
  15. Fabryczny, czy jakiś dodatkowy jeszcze???? krzyn!ek, chyba myślimy o tym samym.
  16. Uzpełnij kolego profil, bo nie wiadomo o jakie autko chodzi.????????????
  17. Witam , życze powodzenia w zakupie, oby to było
  18. Silnik masz seryjny, czy po jakimś chiptuningu.?????
  19. Znajdź kolege Iceman i napisz do niego , on na tym forum najlepiej zna się na klimatyzacji, gdyż to jego profesja.
  20. Witam Koleżankę z Krakowa, i powodzonka w szukaniu
  21. Temat robi się gorący, ale każdy z wypowiadających , wg mnie ma rację. Więc powodzenia w sprzedaży, a jak bankowo się zdecydujesz , że zostawiasz dla siebie, to jeżeli widzisz sens , to pakuj kasę i obyś śmigał długo.
  22. marcin j odpowiedział(a) na maryś temat w 2.5TDI
    To nie wystarcza, w 2,5 tdi to nie jest takie proste, tam jest vp44 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8154.0 Powyższy link bardzo pomocny Z tego co się orientuje to w a4 AEL nie było, w A6 tak, uzupełnij profil, narazie to tylko wiem że jesteś nowicjusz i masz 12 wiadomości
  23. Radze odkręcić koło i dokładnie oblukać sytuacje,może jakiś kamyk w okolicach tarczy ,klocków, zdaj relacje. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
  24. Pod machą niezły bałagan
  25. Wpadnij na mega spot, info w linku, może na miejscu się coś obluka. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9568.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.