Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. cuber, góra, dół,tukan2000, mówi o ręcznej, czyli ustawienie , bądź dokręcenie śrub w okolicach reflektora. Ale ty mówisz skolei, że reflektor jest nie ruchomy, dobrze zamocowany. [ Dodano: 11-05-2007, 11:49 ] Już nie wiem o co loto.
  2. Dbaj o silniczek kolorek ładny , i zdecydowanie zastanów się nad większymi felgami. :smile:
  3. Ładna , lampki przód zmiana na zespoloenei bedzie miód
  4. b6 mnie się widzi, ale troche bym ją poprawił wg swego uznania.
  5. Witam , miłego śmigania
  6. JA trzymam kciuki za Tukana, i czekam na sprawozdanie i filmik
  7. Jedź do kumatego gościa, który ma pojęcie o tdi v6 i niech autko porządnie sprawdzi, vag diagnoza, oględziny wałków..., szkoda że nie zrobiłeś tego przed kupnem. Na słowo chyba mu nie wierzysz Niech ci da fakture na to co zmienił podczas robienia rozrządu. Tak naprawde komplet części przy wymianie rozrządu, to koszty ok 2000 zł, cena zależna od rabatów na części. Na liście części powinna znależsć się również pompa wody. Książke serwisową masz Ogólnie silniczek daje radość z jazdy, ale trzeba dbać, dbać, dbać. [ Dodano: 09-05-2007, 09:42 ] Ps, Jak ja kupowałem autko, gość też mówił , że pasek wymieniał, ale i tak zaraz po zarejestrowaniu auta, robiłem kompletną wymiane rozrządu. Poprostu nie wierze ludziom.
  8. Jedż kolego do gościa i powiedz mu że za opoornik 700 zł nie będziesz płacił, że zostałeś oszukany przez niego i sprawa może się rozgłośnić, masz jakąś fakture od pana gtx tuning.?
  9. We Szwecji i słowacji 28:) a, wogóle to we całej eu na 28
  10. dodatkowo fele jakieś ładne muszą być. no i z przodu przynajmniej soczewki.
  11. Hincó bo ja troche namieszałem, gdyż zauważyłem że kolega SLOVIAN, przebywa w Norwegi, ja zaś w Szwecji ale do oslo 350 km. Generalnie to chodziło o linie promowe przez Bałtyk. Pozdrawiam. Odnośnie sytuacji Sloviana, dla mnie to wygląda na wymuszenie ł... a ...p ..ó ..w.. ki.., Dziod nie miał się czego doczepić , a chciał zarobić.
  12. Gleba , wieksze fele i już będzie miodzio.
  13. Czytałem twój post, i jeżeli znalazłbym się w tej sytuacji, również bym odmówił zapłaty tym sk.... ynom. spróbuj napisać odwołanie i wysłać na policje . Ps . widze ,że przebywaszw skandynawi. Obecnie też jestem w skandynawi, dokładnie w Goteborgu.pewnie jedziesz E6 do Oslo?Pływasz polskim, czy niemieckim promem.?
  14. Witam na forum
  15. witam na forum
  16. Witam nowego
  17. v6 i skóra, w dodatku sedan , to sie mnie widzi.
  18. To że zalałeś takim olejem, to nic, z tego powodu nie miałbyś takich problemów.
  19. Szkoda słó, i dziwić się , że później wypadki. U mnie przegląd to również fuszera.
  20. Dokładnie.
  21. robwczesniej też się zdarzały, Ps Swoją drogą, super impreza ale trzeba też myśleć, jak zawsze.
  22. Zadbana seryjka, kilka zmian i miod
  23. przeczytałem artykuł w ATŚ
  24. Ładna seria.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.