Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  2. Mam czujniki cofania ori i jest jedynie w nich dźwięk. Mi zdecydowanie wystarcza bo i tak patrzę do tyłu jak cofam i nie patrzyłbym na wskaźnik. Zresztą czujniki to przydatna rzecz i szybko się człowiek przyzwyczaja
  3. Średnie spalanie z ostatnich 1120km to 5,8 l/100 km przy średniej prędkości 56km/h Jednakże dzisiejsza poranna jazda w korkach - 14 l/100 km przy średniej prędkości 8km/h
  4. Wg mnie najlepsza to opcja 1
  5. Witaj na forum
  6. Navi między zegarami to BNS versja 4. Można bez problem znaleźć mapy do niej - Blaupunkt Teleatlas DX Polska/Czechy 2008/2009 to ostatnia wersja. W mojej B6 nie trzeba było nic rozkodować - nowa mapa do czytnika i działa
  7. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  8. Witaj na forum
  9. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  10. Zaraz wyjdzie OT... Masz przyciski menu koło hamulca ręcznego? Ja mam małą navi i tam zmienia się ustawienia kompa pokładowego a w tym m.in. języka komputera. Ja nie masz to pewnie pozostaje jedynie podłączenie vag'a.
  11. Miałem kiedyś podobną sytuację z tym, że chodziło o prawe światło pozycyjne z przodu. Też raz świeciła a raz nie - zależnie od jakości drogi po, której jechałem Jednakże, po kilku dniach i tak się przepaliła na dobre. Może jest u Ciebie podobna sytuacja Jak pokazała się kontrolka od światła tylnego to wystarczyło jedynie styki oczyścić i problem usunięty. To dla mnie będzie znaczne ułatwienie
  12. pozostaje kwestia rozszyfrowania która dokładnie - wydaje mi się ze któraś z przednich
  13. Wersję drukowaną bez problemów znajdziesz na allegro. Chodzą po jakieś 70 zł. Jest na forum wątek odnośnie skanowania instrukcji do B6
  14. Witaj na forum
  15. Odgrzałeś jakiś stary wątek. Były już następne w tym temacie. Jest w nich napisane, że nie trzeba wykręcać tej śrubki do końca. Kilka jej obrotów wystarczy do bezproblemowego wyjęcia lampy. I nie ma problemów z szukaniem lub wyciąganiem śrubki jak wpadnie za osłonę.
  16. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  17. Witaj na forum Jak poczytasz forum to zapewne znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości tak więc zapraszam do lektury
  18. Witaj na forum Zapraszam do uczestnictwa w spotach w Twoim regionie
  19. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  20. Zawsze ciężko będzie "odzyskać" zainwestowane w samochód pieniądze przy odsprzedaży. Jedyna opcja wtedy to duża doza cierpliwości: zarówno w czekaniu na kupca jak i słuchaniu "eee Panie za drogo... taką to można za 6 tyś taniej kupić". Musi być kupiec, który mówiąc krótko doceni dotychczasową pracę.
  21. Z drugiej strony każdy szuka auta z małym przebiegiem, dziesiątego w rodzinie i użytkowanego jedynie w niedzielę - a przecież tylko takie są w PL
  22. Jak tak dalej będzie to będziemy wino do Francji eksportować
  23. Auto ma atrakcyjny wygląd. Przez 4 lata zrobione 147 tys km a przez ostatni rok tylko 17 tyś. Pomijam przebieg, który często w ogłoszeniach się pojawia. Xenony ma ewidentnie nie są ori. Twierdzisz, że ogłoszenie jest od dwóch miesięcy (wydaje mi się, że ktoś się pytał na forum o to auto) - coś długo. Ciekawe ile osób już je obejrzało i czemu nikt nie kupił
  24. Tak się zastanawiam po co ADAC awaryjne otwieranie aut? Czy jeżeli takie klucze (wg mnie nie bardzo) istnieją to jaki ma w tym interes producent dawania takich kluczy innym firmom??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.