Treść opublikowana przez ja74687
-
problem z czujnikiem cieczy 1,8 adr a4 b5
Nie dokońca się z kolegą zgodzę bo ten czujnik cztero pinowy jest i od zegarów i od ECU, a ten dwu pinowy jest jak dobrze pamiętam od klimatronika
-
Syk powietrza z zaworku (podciśnienie)
Zrób jakieś dokładniejsze zdjęcie ale to raczej jest coś z serwem chyba związane
-
Co to jest i jak działa?
Kolega Łukasz dobrze ci napisał wymień to i zobaczymy co będzie z tymi obrotami Jak nie pomoże to pisz.
-
Wyciek oleju z pod chłodniczni oleju
Wymiana banalna odkręcasz filtr i śrubę od chłodniczki i tam masz taki oring tylko że ja bym proponował kupić specjalny do chłodniczki bo może i dopasujesz taki sam ale możesz go dokładnie nie ułożyć a ten oryginalny ma takie "zaczepy" bo w chłodniczce masz takie wypustki wtykasz w to te zaczepy od oringa i nic ci się nie przesunie ni nic Tego raczej nie da rady zepsuć tylko poczyść dokładnie wszystko żeby oring dobrze przywierał
- Dwumas
-
1.6 ADP Brak mocy
a te bezpieczniki sprawdziłeś ??
-
Czujnik NOx - niski sygnał (zwarcie do masy, czujnik, nieszczelny wydech
Czujnik NOx to po prostu sonda nowej generacji i to ona ci pokazuje że coś jest nie tak a co może być nie tak masz w nawiasie
-
Dochodzi do 2 tysięcy po czym zdycha
podłącz VAG, i powiedz mechanikom żeby ci zmierzyli ciśnienie paliwa ale za listwą bo na listwie jest jeszcze regulator ciśnienia myślę że jest
-
czujnik temp silnika prosze o pomoc
dobrze wszystko masz wiadomo że licznik jest mniej czuły niż VAG a jak stałeś to się silnik podgrzał i zapewne przy 99 termostat się otworzył Moim zdaniem wszystko jest dobrze
- Dwumas
- Dwumas
-
Problem z odpalaniem na zimnym 1.8 adr
LPG posiadasz ??
-
Sonda Proszę o pomoc -co to za błąd?
a może wymień mu filtr paliwa ?? a w sprawie tej sondy to musisz dokładnie wiązkę sprawdzić podejrzewam że przewód gdzieś się ułamał sprawdź przy samej sondzie jak tam jest
-
Sonda Proszę o pomoc -co to za błąd?
ale na pb jeździłeś to zakręciłeś LPG na butli, z odpalaniem możesz mieć problemy bo coś ci puszcza gaz nie pomoże samo przełączenie na pb wykluczy to tylko zakręcenie gazu na butli i wypalenie całego, zrób tak możliwe że powinno coś się poprawić
-
Kontrolka oleju przy zapłonie
Myślę że poziom oleju sprawdzałeś, a dokładniej kiedy miga jak jest zimno czy nie koniecznie ??
-
Sonda Proszę o pomoc -co to za błąd?
a może spróbuj mu jeszcze zakręcić LPG i przejedź kawałek zobaczysz co się będzie działo a obroty ci nie falują ?? Samochód dużo nie pali ?? a jaki masz jeszcze lpg sekwencję czy zwykłą ??
-
Dziwne rzeczy po ładowaniu akumulatora.
Czyszczenie nigdy nie zaszkodzi, ale żeby robić prawidłową adaptację bez VAG musisz zrobić tak: wyciągasz aku na noc, podkreślam na noc więcej niż 10 godz. wtedy podłączasz aku wyłączasz wszystko co bierze prąd czyli radio dmuchawę itp. potem przekręcasz zapłon na ok 40s. nie dotykasz niczego ani gazu ani nic, potem wyłączasz zapłon czekasz ok 30s. i po tym czasie odpalasz samochód noga na sprzęgło puszczasz na luz nie dotykasz ani gazu ani hamulca daj mu pochodzić na swoich obrotach ze 3 min. i wtedy możesz jechać. Ten sposób powinien ci pomóc
-
Sonda Proszę o pomoc -co to za błąd?
lpg masz ?? ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Prześledź dokładnie wiązkę od sondy do ECU i zobacz w jakim stanie masz przewody szczególnie zwróć uwagę na przewody przy wtyczce i przy samej sondzie najczęściej przy sondzie przewody się ułamują, bo błąd wskazuje na przerwaną wiązkę, myślałem że pokazuje sondę ogólnie i dlatego pytałem o LPG bo i ono potrafi błąd sondy robić
-
Dziwne rzeczy po ładowaniu akumulatora.
Potwierdzam adaptacja przepustnicy powinna pomóc.
-
Sonda Proszę o pomoc -co to za błąd?
Zrób logi sondy wtedy się zobaczy a za odpalanie sonda nie odpowiada. Masz LPG ??
-
1.6 ADP Brak mocy
wszystkie w szczególności numer 2x. ale wszystkie mu posprawdzaj
-
1.6 ADP Brak mocy
Zobacz bezpieczniki w sprawie tego podłączenia VAG, bo tak to będzie ciężko pomóc
-
Wysokie spalanie gaz 20L+ 5 litrow benzyny/100km APU
zobacz jest takie coś chyba jak czujnik ciśnienia czytałem że jak to się uwali to automatycznie przełącza na PB, u mnie to tak to wygląda MAPSENSOR CZUJNIK CIŚNIENIA AC PS-01 STAG 200 300 (3033448664) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale tak jak chłopaki ci piszą kabelek do lpg i wtedy powinno pokazać
-
Pompa Paliwa problem prosze o pomoc
zobacz czy dobrze pompę zamontowałeś czy napewno te wężyki są szczelnie skręcone bo nawet jak jest malutka szczelina to już będzie dłużej mielił, a z tym pływakiem to musiałeś go uszkodzić w jakiś sposób wyciągnij go i sprawdź dokładnie
-
Nie odpala
wyciągnij wtryski i zobacz jak rozpytają paliwo albo czy w ogóle rozpytają Wymień mu jeszcze przekaźnik.