Treść opublikowana przez milart
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Ładnie Ładnie. Felga super. Powodzenia w dalszym modzeniu.
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Ładny samochód, fajne mody i super parametry. Bezawaryjności i jak najszybszego wykorzystania wyłącznika airbaga:decayed:
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Będzie piękna. Tylko czekać aż da głos:wink:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wygląda super:slina:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Pisząc lepsze miałeś na myśli całość czy chodziło Ci o Trixa?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzięki. Te zdjęcia są robione po zabiegach kosmetykami meguiars i sonax. Jak już za kilka tygodni odbiorę nowy zestaw to pstryknę jakąś nową sesyjkę ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Niedrogi jest i faktycznie chwalą go sobie. Skonsultuję i coś mi się wydaje że zamienię. ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- A używałeś może osobiście tych kosmetyków. Jak wrażenia? Ja jak na razie widziałem efekt końcowy i czułem zapach wnętrza samochodu po zymolu i przyznaje że rewelacja. Zastanawiałem się jeszcze nad powłoką kwarcową przy której jest super efekt lustra ale niestety nie ma takiej głębi koloru jak przy dobrym wosku.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Eeee no oryginalne ledy w B8 są ok. Osobiście w A4 podobają mi się bardziej niż nowy a'la neon który jakoś ni w ząb mi nie pasuje i za bardzo ugrzecznia cały design. Co do podrabianych ledów to faktycznie wyglądają kiepsko:facepalm: ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 20:07 ---------- Kilka fotek zrobionych na szybko podczas długiego weekendu: ...................................................................................................................................................................................... ...................................................................................................................................................................................... ---------- Post dopisany 31-05-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 22:26 ---------- ...................................................................................................................................................................................... ...................................................................................................................................................................................... Jako że pogoda dopisała znowu popracowałem przy lakierze: I to nie tylko przy A4 ale i przy nowym członku rodziny którego przywitałem wieloma godzinami ciężkiej pracy: A oto wideo prezentujące moją ciężką pracę(proponuję oglądać w 1080p): ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Po wcześniejszych chwilowych problemach ze stratą mocy do tej pory tankuję na statoil. Tankowałem normalną ropę ale skusiło mnie na diesel gold i muszę przyznać że mój samochód na nią świetnie zareagował. Od razu dało się zauważyć że pracuje ciszej(i to dużo), lepiej się wkręca z niskich obrotów no i spalanie spadło. Za pierwszym razem zrobiłem 805 km na baku i myślałem że to jakiś przypadek. Kolejne tankowanie i jest podobnie a wg komputera powinienem zrobić ok 850km. Płynna jazda po drogach lokalnych (żadnych autostrad i ekspresów) bez zamulania, wyprzedzanie itp. raczej nie często przekraczając 140km/h a na zabudowanym wg ograniczeń. Filmik ze spalania na trasie: ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2013 at 22:11 ---------- Miała być zamiana mmi 2g high na mmi 3g ale ochłonąłem i postanowiłem przejść na trochę wyższy poziom detailingu. Mianowicie niedługo będę mógł odebrać tak oto skomponowany(z pomocą profesjonalisy) zestaw: Na lakier: Zymöl Auto Wash CarPro Cquartz TarX CarPro Cquartz IronX Sonus glinka oczyszczająca Zymöl HD-Cleanse Zymöl Field Glaze Zymöl Glasur for Porsche wnętrze: Zymöl Leather Cleaner Zymöl Leather Conditioner Zymöl Vinyl Cleaner Zymöl Vinyl Conditioner opony i uszczelki: Zymöl Tyre Preserve A BOSCH GPO14CE Professional już się grzeje i czeka:decayed:
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Przepraszam ale wprowadziłem was w błąd. Widziałem ten samochód gdzieś indziej i jak znajdę to wkleję link.
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Jestem bardzo ciekawy wyniku bo z tipem raczej ponad 300PS nie wychodzi. Zazwyczaj okolice 290PS są jak najbardziej realne ale niestety skrzynia ogranicza wyjście ponad to. chyba cos Ci sie pokickalo, s-tronic ma ograniczenie dlatego np w najnowszych 3.0 biturbo co maja w serii 313/650 audi wrocilo do tiptronica - cala reszta automatow w nowych audi jest teraz w s-tronicu. a tu delikatne strojenie tipa https://www.facebook.com/media/set/?set=a.422038401214060.1073741825.366330206784880&type=1 użytkownik tej A4-ki jest może na forum? nie mam pojecia:kwasny: A no jest:wink:
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Jestem bardzo ciekawy wyniku bo z tipem raczej ponad 300PS nie wychodzi. Zazwyczaj okolice 290PS są jak najbardziej realne ale niestety skrzynia ogranicza wyjście ponad to.
-
[ALL B8] A4 B8 BY lukas309
Ładna furka. Gratulacje i bezawaryjności:wink:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
A to jest tak ,ze co roku przy wgraniu nowych map LEKTOR tez trzeba zapodać Niedawno dzwoniłem do kolesia co wgrywa lektora pl i niestety musiałbym co roku kupować od niego mapę żeby było ok. Lipa:facepalm: Lepiej kasę wydać na Łomżing:decayed:
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
No niestety jest to dość częsta przypadłość. U mnie na szczęście amorki są świeżo po wymianie więc mam nadzieję że trochę pojeździ. X5 też mi się podoba:naughty: i to nawet bardzo tylko niestety w tym przypadku przeważyło kilka centymetrów.
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Skrzynia faktycznie ładnie pracuje. Nic nie szarpie i zmiana biegów jest praktycznie nie odczuwalna. Spalanie mnie zaskoczyło bo myślałem że poniżej 12 nie zejdzie. Dużo jeżdżę Viano 2.2 Cdi 4x4 i średnie mam zazwyczaj ok 13. Także ML z tym silnikiem wypada naprawde dobrze. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 05-06-2013 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 23:22 ---------- Nie doczytałem opisu filmiku i go wcześniej nie obejrzałem Można jeszcze bardziej obniżyć tak jak np. w Q7 czy Cayenne ? VW Touareg też był brany pod uwagę ? Niestety bardziej obniżyć się nie da. Ale jak się utwardzi w trybie sport to można sobie trochę pośmigać i nawet fajnie to jedzie. Touarega chwilę rozważałem ale jakoś brakuje mi przekonania do VW i się nie zdecydowałem.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dobra robota. Ładnie to teraz wygląda. Efekt godny włożonej pracy:wink:
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Jak będziesz robił jeszcze zdjęcia to zrób proszę porównanie jak stoi max podniesiony i max opuszczony. Widać to w miarę na filmiku ale następnym razem zrobię takie porównanie.
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
To fakt. Ale jak sobie pomyślę że taki zestaw starczy na kilka ładnych lat to chyba warto. Jedynie obawiam się dekapitacji jak kiedyś żona dowie się ile to kosztowało:decayed:
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Dzięki. Trochę się przy nich napracowałem. Zabawa przy lakierze i wnętrzu samochodu zaczęła mnie od jakiegoś czasu naprawdę pasjonować. Co prawda do tej pory nie używałem kosmetyków najwyższej klasy ale teraz jestem w trakcie doboru zestawu Zymol dopasowanego dokładnie do lakieru i innych elementów.
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
Zadbany i niesamowicie wypieszczony samochód. Felgi pasują rewelacyjnie. Gratuluje wytrwałości i pracy włożonej w utrzymanie.
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
O Q7 chwilę myślałem ale niestety jest zdecydowanie za duży. ML jest z końca 2008r.
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Nie ma co się oszukiwać. 2200 kg i napęd 4x4 musi swoje spalić co nie zmienia faktu że przy tym co samochód oferuje jest to w pełni akceptowalne. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Niezła akcja. Co do spalania to musze powiedziec że po programie troche spadło. Oczywiście w mieście jak go katowałem przez pierwszy tydzień to wyszło ok 17 ale z trasy 480km jadąc głównie ok 120 miałem srednia 8,7 co wydaje mi się super osiągnięciem jak na tego kloca:) Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- A co do jazdy z większymi prędkościami to do 170 km/h jest ok ale później szum wiatru robi się upierdliwy. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
Wyciszenie auta jest niesamowite. Praktycznie nic nie słychać. Silnik też ładnie pracuje i tak na dobrą sprawę jak ktoś nie wie to ciężko się zorientować że to diesel:wink: ASO mietka niestety jest kiepskie ale jak by coś się kiedyś działo to mam swojego magika który specjalizuje się w głównie w MB, Audi, VW, BMW, Porsche i jak na razie jeszcze mnie nie zawiódł. A i muszę przyznać że jak na ponad dwie tony to całkiem fajnie się zbiera i nie ma takiego tragicznego spalania.
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
A więc chciałbym przedstawić nowy rodzinny nabytek. W grę wchodziło Audi Q5, BMW X5 i Mercedes ML. Niestety audice były nie dość że z masakrycznymi przebiegami to jeszcze dość biednie wyposażone. Jak już mi się udało znaleźć taką z B&O, dwu lub trzy strefową klimatyzacją, szklanym dachem, drive select(na tym mi bardzo zależało) to miały np manualnie regulowane fotele, 200000km przebiegu nastukane w 2 lub 3 lata i masakrycznie zasyfione wnętrze. A nie wyobrażam sobie kupić biedę i później wymienić 4/5 samochodu żeby podnieść jego standard. Tak więc szukałem Q5 ok 8 miesięcy. Jeździłem , oglądałem aż w końcu sobie odpuściłem. Właściwie to może i dobrze bo zawziąłem się na Q5 bardziej z zamiłowania do AUDI niż rozsądku bo niestety jeżeli chodzi o napęd to zbiera baty od xDrive i 4Matic'a a ten samochód ma jeździć głównie w wiejskich klimatach gdzie zima nie oszczędza. W każdym z samochodów w grę wchodził silnik 3.0 Tdi. Faworytem oczywiście było BMW ze swoim 286 konnym biturbo(po kilku zabiegach 410km i ponad 800NM) i xDrive ale jak już je znalazłem to się okazało że jest największe i będzie problem z wjazdem do garażu:facepalm: W taki oto sposób skończyło się na ML-u:decayed: Z głównych elementów wyposażenia posiada m.in: - siedmiostopniowa automatyczna skrzynia 7G-Tronic - zawieszenie AIRMATIC z regulowanym prześwitem(można podnieść o 9 cm) i regulowaną twardością (tryb sport, comfort i auto); - asystent podjazdu pod strome wzniesienia; - asystent zjazdu w trudnych warunkach; - limiter prędkości; - tempomat; - ksenony; - czujnik zmierzchu; - dwu strefowy klimatronic; - duży kolorowy system nawigacji z możliwością odtwarzania DVD i zestawem głośnomówiącym bluetooth; - pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza; - pakiet sportowych elementów dekoracyjnych wnętrza; - podgrzewane i el. regulowane fotele; - fotochromatyczne lusterka; - szyberdach; - alufelgi 19"; no i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których zapomniałem napisać. Samochód oczywiście przeszedł długi i pracochłonny zabieg przywracający blask lakieru który widać na poniższych zdjęciach i filmikach. Jak na mercedesa przystało oczywiście nie trzymał serii ale to zostało delikatnie poprawione: Kilka zdjęć samochodu: Krótkie wideo jak się prezentuje w towarzystwie mojej B8 i jak działa zawieszenie AIRMATIC: Z planów to jak na razie muszę założyć hak i światła jazdy dziennej led z wersji 2011 które pasują plug&play w miejsce halogenów.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ścięta kierownica to kiepska sprawa. Robi się uciążliwa jak trzeba dużo kręcić. Mody super. Cuber miałeś jakieś problemy z ochroną komponentu? Odwiedzałeś ASO czy wszystko Ci zrobili w jednej firmie? Było lutowanie proca?