Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
W Widzialem to juz dawno ale to jest do b8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytanie do Kaliego: czy nie przyjebałeś ostatnio w jakąś bete na cargo czerwoną strzałą ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ogarniesz..najwyżeszj powycinasz to co niepotrzebne..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to ze wskazówkami też da się zrobić w b6 i b7 ...już widziałem to tylko nie miałem czasu poszukać w vagu..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
szkoda że nie było płatności paypalem..wtedy problemu by nie było.. a tak to pozostaje odwiedzić PL i pojechać do gościa osobiście..ro***bać mu warsztat, spalić fure i wyr..hać żone..Makki powodzenia
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
poza tym Cygan złamał rękę sobie w 2 rundzie i walczył do końca ze złamaną
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
podajcie nr tego korka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian bierz : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/356484-Need-Motor-mounts
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
rok temu zamówiłem i teraz odebrałem wziąłem na kredyt
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja też miałem taką nadzieję..ale Dawid musi zabawiać publiczność i oszczędzać przeciwników wiedząc że i tak każdą rundę wygrał...
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
90zł
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dziady oszczędzają..albo jakiś nowy patent na nie skrzypienie 4f0 959 565 A 5PR
-
B6 DIVISION
Nosb jak jeszcze nie wyrezałeś budy tył to rezaj cabrio http://allegro.pl/a4-s4-rs4-cabrio-pakiet-maska-blotniki-zderzak-i1686699854.html będziesz pancio na mieście
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
8E0 864 245 M 7NE Idz Adas i zrob zadyme W poniedziałek Szewczyk ASO AUDI VW płonie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no i zaraz Cygan zrobi sieczkę
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
idę do ASO z awanturą.. trochę mnie to wqrw..ło że płacisz za coś to powinno kosztować 50zł jakieś chore pieniądze a dostajesz niekompletne bez gumki :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________będzie wpie..rdol
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
w końcu odebrane gadżety (pokrywa podłokietnika + przełącznik lusterek wersja alu : zastanawia mnie tylko jedna rzecz...dlaczego w podłokietniku nie ma jednej gumki ?- Siłownia
hardcorowo godzine na rowerze w jedną stronę dobra rozgrzewka Nawet nie godzine...jak się bujne to 35-40min i jestem Tyle samo co audikiem w korkach...a korki we wrocku zawsze są to powinieneś w wyścigach rowerowych startować- Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 v8 :)
Gamling masz spory garaż chyba 3 fury- Nowy kodeks drogowy oraz opis znaków specjalistycznych
no muszę się zapisać podobno w wawie można za jednym razem zdawać teorie i jazdy- Siłownia
hardcorowo godzine na rowerze w jedną stronę dobra rozgrzewka- Kolo dwumasowe, awaria, reklamacja
a co było powodem rozwalenia się tego dwumasa ?- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
chcesz kupić eweline , srudobaru czy be8?- Kuna
Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi : - Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka! Chłopczyk nie reaguje i przyśpiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ... - No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy! Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku .... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje ... - No nie bądź taki ... wsiadaj ! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups! - Oj odczep się Tato! Kupiłeś opla to musisz z tym żyć... - [B6 AWX] RS4 diesel edition