Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. cany możesz podpiąć wszędzie gdzie są możesz do navi podłączyć..do pdc..do złącza diagnostycznego chyba też
  2. hehe ale zbrzydł chyba je to samo co poziek bo zaczął wyglądać jak on
  3. średnio te lusterka wyglądają pomalowane..szukaj ori s4 satynowych..
  4. kroplówki podłączone liniowo
  5. ja właśnie dostałem sms-a od Huga.. napisał że nic się nie dzieje..jest spokojnie..niektórzy poszli spać:
  6. daaaaaaaaawać FOTY
  7. dawać foty
  8. pierdu pierdu...często radzik mówił że nie zrobi i i tak robi.. mojego też nie chciał robić..bo pierwszy raz robił ...
  9. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no xplode to szrot do shotguna.. jednak odżywki różnie działają..jeden będzie miał dużo siły a drugi dostanie sraczki ale myślę że będzie mocna bomba
  10. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie z plecami mam problem, w ogóle nie mogę ich wyczuć. załóż mniejszy ciężar i rób więcej powtórzeń..i zaczynaj plecy od podciągania na drążku do karku..
  11. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    shot gun podobno zajebiaste koledzy brali i biorą i prawie nic nie daje tak kopa jak to więc kupuj..
  12. no ładne rezanko teraz kiera multi + nakładki na pedały rs4 bixy.. zamontujesz zderzak s-line i będzie
  13. brakuje klimatronica z podgrzewanymi stołkami [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________i tunel trzeba wymienić na wersję bez telefonu
  14. jakoś te conti do mnie nie przemawiają...miałem 3 komplety..szybko się ścierają i średni bieżnik mają na suchym w ok..ale deszczyk spadnie i robi się ślisko
  15. Patryk co z felami na lato ? co wkładasz
  16. to tico :>
  17. kup yarisa :)kox
  18. wpisz sobie do książki serwisowej i powiesz żeby Ci wbili pieczątkę i będziesz Pancio przy sprzedaży..napiszesz że wszystko robisz w ASO..
  19. nie..ale mają nowe maszyny...i napewno dobrze robią a jak coś zwalą to na pewno kasę oddadzą ja kupiłem sobie 3 wymianki
  20. POLECAM PO ZIMIE WARTO http://gruper.pl/x.php/1,2901/Szewczyk-wymiana-opon-Warszawa.html
  21. masakra..symulant [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 12:25_________________________________________________najlepsze jest to że tak źle nie boksował..
  22. byłem na KSW..dobra organizacja..fajne efekty..dobre walki i zawodnicy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.