Treść opublikowana przez adamooo
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
cany możesz podpiąć wszędzie gdzie są możesz do navi podłączyć..do pdc..do złącza diagnostycznego chyba też
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
hehe ale zbrzydł chyba je to samo co poziek bo zaczął wyglądać jak on
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
średnio te lusterka wyglądają pomalowane..szukaj ori s4 satynowych..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
kroplówki podłączone liniowo
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
ja właśnie dostałem sms-a od Huga.. napisał że nic się nie dzieje..jest spokojnie..niektórzy poszli spać:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
daaaaaaaaawać FOTY
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dawać foty
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
pierdu pierdu...często radzik mówił że nie zrobi i i tak robi.. mojego też nie chciał robić..bo pierwszy raz robił ...
-
Siłownia
no xplode to szrot do shotguna.. jednak odżywki różnie działają..jeden będzie miał dużo siły a drugi dostanie sraczki ale myślę że będzie mocna bomba
-
Siłownia
Właśnie z plecami mam problem, w ogóle nie mogę ich wyczuć. załóż mniejszy ciężar i rób więcej powtórzeń..i zaczynaj plecy od podciągania na drążku do karku..
-
Siłownia
shot gun podobno zajebiaste koledzy brali i biorą i prawie nic nie daje tak kopa jak to więc kupuj..
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
no ładne rezanko teraz kiera multi + nakładki na pedały rs4 bixy.. zamontujesz zderzak s-line i będzie
-
[B6 AVF] Wodzowy Avant 1.9 TDI
brakuje klimatronica z podgrzewanymi stołkami [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________i tunel trzeba wymienić na wersję bez telefonu
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
jakoś te conti do mnie nie przemawiają...miałem 3 komplety..szybko się ścierają i średni bieżnik mają na suchym w ok..ale deszczyk spadnie i robi się ślisko
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
kolegi
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patryk co z felami na lato ? co wkładasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tico :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kup yarisa :)kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpisz sobie do książki serwisowej i powiesz żeby Ci wbili pieczątkę i będziesz Pancio przy sprzedaży..napiszesz że wszystko robisz w ASO..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie..ale mają nowe maszyny...i napewno dobrze robią a jak coś zwalą to na pewno kasę oddadzą ja kupiłem sobie 3 wymianki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POLECAM PO ZIMIE WARTO http://gruper.pl/x.php/1,2901/Szewczyk-wymiana-opon-Warszawa.html
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
18 z modelu rs4 wyglądają na 17..i są mocno średnie
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
teraz jest
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
masakra..symulant [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 12:25_________________________________________________najlepsze jest to że tak źle nie boksował..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
byłem na KSW..dobra organizacja..fajne efekty..dobre walki i zawodnicy..