Treść opublikowana przez .Pablo.
-
K2 KLIMA FRESH test
Moim skromnym zdaniem to granata powinno używać się po odgrzybieniu klimy + wymiana filtra kabinowego. Samo odświeżenie pomaga ale na krótko. Jak sama nazwa mówi odświeża nie odgrzybia. Ale jak ktoś chce tylko odświeżyć to jak najbardziej .
-
Alternatywa dla DRL
Widać znajomość przepisów jest kiepska. Światła dzienne muszą spełniać wiele wymogów między innymi lampy klosze muszą być do tego przystosowane a na obudowie drl musi być symbol RL + homologacja E4. Jeśli włożysz led do halogenów nie spełniasz wymagań i po dowodzie. Na przeglądzie rejestracyjnym też będą problemy. Jeśli już chcesz mieć dzienne w halogenach to je zmień na drl halogeny schowaj do szafy i po problemie. Nikt ci nie powinien robić problemu o 2cm.
-
co potrzebne do pompowania opon?
Kompresor też potrzebny ale nie polecam takiego wynalazku lepiej wozić w aucie zapas.
-
Przyciemnienie tylnych szyb
Podjedź tam gdzie przyciemniają i przymierz jedną i druga folię i wybierz tą która bardziej ci pasuje.
-
Wewnętrzne oświetlenie??
Może nie mieć pakietu oświetlenia. Ja nie mam w środku silne tylko zewnętrzny natomiast w środku pakiet podswietlenia mam .
-
brak włącznika drl b7
Masz xenony oryginalnie zamontowane ? Jak tak to musisz mieć przełącznik drl. Możliwe że maszdokładane xenony wtedy trzeba rezac to i owo. Ja mam ori xenony i wylacznik drl mam.
-
Drl
W drugim filmie jest tak w oryginale. Ja tak mam wlacznik na auto drl na 1 . Wlaczam auto zapla się drl wjezdzam do ciemnego pomieszczenia zapalają się xenony, pada deszcz w dzień włączają się xenony ale licznik się nie podswietla. Co musisz mieć czujnik zmierzchu i deszczu wiązkę kabli światła i wylacznik drl wylacznik auto i moduł. Ps jak masz lampy h7 gdzie dasz drl,?
-
Metalowa osłona pod silnik
Spinki kupujesz na allegro zamiast oryginalnych audi są wkrety i mocowania spokojnie wytrzyma ciężar osłony. Sam używam tych spinek i rewelacja. W wolnej chwili wstawie linka.
-
Szyba
Jakas krótka ta gwarancja. Ja dostałem dożywotnią B-) a jak szybą by pękła dalej oddają kasę .
-
Dziwny odglos po wymianie sprzegla
Sprawdź czy wszystko jest dobrze dokrecone bo skoro zrobiło się to po wymianie sprzęgła to coś zostało źle złożone.
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
Zmartwie cie jak dpf się wypala nic nie powinno kopcic praktycznie nie powinieneś tego wogóle zauważyć.
-
Dziwne zachowanie auta po wjechaniu w dziure.
Polecam sprawdzić geometrie zawieszenia. Jak mi auto zachowywalo się jak wasze zrobiłem geometrie i jak ręką odjął.
-
DRL - jakie żarówki led polecacie
Dokładnie jak to świeci ? Miałeś wkleic zdjęcia
-
Mocowanie bagażnika dachowego
W czym problem wpisz w google bagaznik b7 i będziesz wiedział dokładny wymiar
-
Jaki mernik lakieru ?
Te mierniki są bardzo mało dokładne lepiej dołożyć i kupic coś cyfrowego za 200zł .
-
Zgasł przy 4 tyś obrotów
Po co kręcić diesla powyżej 4tys obr skoro mocy już nie ma momentu też a kręcić żeby wskazówka poszła wyżej według mnie bez sensu.
-
Hak holowniczy - ciągnięcie kempingu
Masz 115KM ? Trochę mało ale i tak z campingiemq można 80km/h jechać więc da rade. Sprawdź jaką masz wtyczke bo camping na 16 pinow jest. Ps sprawdź też masę auta i przyczepy bo możliwe że będziesz potrzebował viatola na poruszanie się po drodze. Jak będziesz potrzebował a nie będziesz go miał to będą to twoje najdroższe wakacje w życiu hahaha
-
Podłącznie modułu haka holowniczego
Na 98% masz przygotowane kostki .
-
bulgotanie, przelewanie się płynu wspomagania? dźwięk za deską rozdzielczą.
Zbiornik wyrównawczych jest niżej niż nagrzewnica więc się sam nie odpowietrzy. Na jednym z węży z nagrzewnicy masz dziurkę i tam się to odpowietrza
-
Hamulec reczny
Nie ten dział a odpowiedź na twoje pytanie brzmi NIE bo jest samoregulacja jak słabo trzyma ręczny to rozbiórka zacisku.
-
DRL - jakie żarówki led polecacie
Czekam na foty też przymierzam się do dziennych led
-
Żarówka postojowa często się przepala - miga kontrolka ładowania
Z tego co opisujesz wynika że zarowka a raczej wiazka ma gdzieś zwarcie. Poogladaj kable.sprawdź kostki itp
-
Strasznie niski tył przy obciążeniu
A co ma amor do wysokości auta ? Na pusto to się zgodzę gazowy amor podniesie delikatnie auto ale przy załadunku to sprężyna utrzymuje auto w górze. Sprężyny dobrze dobrałeś ? może za słabe przez to nie utrzymują auta. Najlepiej zrób zdjęcie załadowanego auta bo jak pół kola ci się schowa to d*pą powinieneś trzeć po asfalcie
-
Shell V-Power Nitro+ diesel opinie?
A ja wam napisze że uszlachetnione paliwa coś dają może nie w waszym przypadku gdzie macie kupę koni pod maską, nie odczujecie niczego. Ja jadąc załadowanym na maxa(dopuszczalna ładowność) t4 pod ta samą górką i w identycznych warunkach na bp ultimate wyjeżdżam na 4 biegu jak wleje zwykłego on muszę schodzić do 3. Spalanie też na ulepszonym paliwie jest trochę mniejsze. Na paliwach z shela podobnie na uszlachetnionych odczuwalna różnica. Podsumowując w słabszych autach różnica jest widoczna na plus na uszlachetnionych paliwach.
-
cofanie - "trykanie"
Skrzynia się sypie. Szwagier miał dokładnie to samo przy szybszej jeździe do tyłu coś tyrkało. Pojeździł tak rok potem profilaktycznie skrzynie wymienił i problem znikł.