Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Jesteś z Włocławka? Zrób softa to będzie lepiej... Jak coś to mogę dać Ci namiary na kolegę z forum, będziesz miał blisko, a i robi to profi Wykres u mnie w temacie. Swoją drogą to swojego awx-a nie mogłem kiedyś rozbujać wiecej jak 180, pod nogą jeszcze gazu było, ale już nie chciał przyspieszać Wyszło na to że nawet nieduże wzniesienie i auto już nie chciało przyspieszać przy takiej prędkości... Później serie rozbujałem do 210 w dwie osoby
  2. Blachu odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    auto masz serię?
  3. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziś oglądamy triumfatora tego mundialu Sent from Lumia 920
  4. Dół masz dużo słabszy niż na serii Może podjedź na jakąś korektę softu...
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szpaku ja zwykle pokazał klasę
  6. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kroos niby do Realu... Sent from Lumia 920
  7. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Holandia da radę? Chyba Robben Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk
  8. Ile kosztuje taki fachowy programik u kolegi? Takie pytania to kieruj bezpośrednio do juby_p na PW Byłem u niego na zrobieniu programu do awx i polecam Wykres po chipie masz u mnie w temacie
  9. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    możliwe... a na pewno era generacji pewnych piłkarzy Brawo Hiszpania
  10. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Muller na króla to jest piłkarz... Może nie efektowny, ale do bólu efektywny...
  11. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemcy
  12. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ból d*py u Szpakowskiego, Engela, itd.... bezcenne Robben nieźle niszczył
  13. Arkadiush Odwiedzę odwiedzę muszę w końcu ruszyć tyłek i przyjechać na spota... Choć ostatnio taki zapie..ol że nie pamiętam już kiedy myłem swojego klekota ale myślę że się ogarnę
  14. Też tankuję wyłącznie vervę na Orlenie w Kłodawie i nic złego się nie dzieje... A spalanie zależne od nogi
  15. W końcu nagrałem 0-100 oczywiście start mógłby być lepszy, ale nie próbowałem dalej - nie ma co babci męczyć
  16. Jak chcesz taki wykres jak u mnie to zgłoś się do "juby_p" On mi auto stroił Sent from Lumia 920
  17. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gril w masce da sie spokojnie zdemontowac nic nie lamiac a ten w zderzaku sie demontuje poprostu chwytasz i szarpeisz do siebie:wink: tak patrze na ten grill w zderzaku i chyba nie jest ori żadnych numerów oem, napis "made in taiwan". Po za tym wygląda jak jedna, cała, nierozbieralna część...
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Zabieram się powoli za malowanie chromowanych obwódek grilla w masce i zderzaku plastidipem Ten w zderzaku jest nierozbieralny na moje oko... Malować całego z kratką, czy jakoś zabezpieczyć ją, tak by psiknąć samą chromową ramkę? Jak wy działaliście? Jeśli chodzi o ten w masce to uda się oszczędzić wszystkie zaczepy przy rozbieraniu? Jakieś porady?
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierwsza połowa na niskim poziomie Szpaku też daje swój "koncert" Chociaż wynik jest dobry
  20. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Van Gaal ponoć chce Robbena, Mullera i Kroosa Sent from Lumia 920
  21. Z tylną półką też się męczyłem kiedyś tylko że moja była bez rolety... Po zdjęciu maskownicy i odkręceniu wszystkich śrubek, półkę po bokach należy docisnąć, tak by "języczki" ze słupka ( nie wiem jak to nazwać) wyszły z otworów w półce. Najpierw jedna, potem druga strona półki. Następnie półkę ciągniesz do siebie. Tak to mniej więcej wyglądało jeśli dobrze pamiętam Sent from Lumia 920
  22. Powiedzmy że w okolicy 2500rpm u mnie jest przy 2700rpm (na seryjnych gratach), a i z dołu też jedzie fajnie
  23. W seryjnym nagłośnieniu głośniki w tylnych drzwiach grają sporo słabiej niż te z przodu... Po prostu tak jest zbudowana "scena muzyczna" w aucie, gdzie masz mocny przód, a tył jest tylko dopełnieniem. PS: ładne hantle
  24. GTB2260 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.