Treść opublikowana przez szakal222
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Spruboj jeszcze pary razy zrobic to samo ,u mnie nigdy za pierwszym razem nie dziala,
-
Różnica między 5V a 20V w spalaniu . Proszę o pomoc
Kasa to nie wszystko ,kto mnie zgarnie z melanzu w potrzebie,jak nie ziomki
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Wlasnie pany a kiedy bedzie nowa wersja starego topgear z clarksonem?
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Baba jest gorsza niz zaraza ,najpierw cie obezwladni ,pozniej zniszczy ,zostawi po sobie spustoszenie i rzadko kiedy odejdzie
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Ja poszlem na latwizne ,nakupywalem kosmetykow ,
-
stal czy aluminium? co odporniejsze...
Kola nie maja naprezen takich ,jak nawiercisz istnieje ryzyko ze ci peknie na brzegach wiercenia podczas uzytkowania
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Dzieki i ze wzajemnoscia ,zycze zeby bylo tylko lepiej
-
Koło zamachowe BKN
No jak. Bedzie wywazone i wycentrowane to nie ma prawa .chyba ze cos jest j**niete
-
Koło zamachowe BKN
Obij tarcze kevlarem wzmocnij docisk,wsio do wywazenia i ogien ,tylko nie zapomnij ze na sztywnym kole musisz kupic tarcze z tlumikiem
-
PRZERÓBKA QUATTRO NA RWD
Powiem wam ze ja tez nad tym myslalem ,pewnie sie da wystarczy zaspawac przedni mechanizm roznicowy ,i wywalic poloski , Zreszta co to za oburzenie chlop chce zrobic cos ciekawego a tu kpina z niego
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
Mozna kupic tez wklad i samemu zrobic ,kiedys tak robilem i bylo dobrze
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zalezna od ceny zakupu w danym momencie przez dana stacje ,no i kaprys kierownika stacji
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
SprAwdz o nazwie z4 bo po zdjeciu nie widac
-
Jaka temperaturę przełączania macie?
Ja mam 30 i jest ok ,jak bedzie za niska to parownik moze przymarzac
-
Tacierzyństwo
Ja zawsze mowie jak sie stawia ,mikosi jedziemy do dziadzi lub lili,a jak do domu to do hajka czyli psa
- wycieraczka
-
wycieraczka
Ja swoje podginalem i mam spokoj
-
Znaczenie ET Felgi
Ja mialem taki rozmiar i wszystko bylo ok ,tak samo na 225
-
Czy na takich oponach bedzie dobrze?
Ja niestety mialem i na sportowych kapciach poznizej 13 nis zszedl ,za to trakcja. Poezja nigd mi sie nie urwal ,ogolnie polecam bo bezpieczenstwo na +
-
Czy na takich oponach bedzie dobrze?
Bedzie ok tylko nie zdziw sie spalaniem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Różnica między 5V a 20V w spalaniu . Proszę o pomoc
Kleska ,znajomych lupic .ja jak ziomkow woZe to biore za wache,a i czasami nawet tyle nie biore ,f*ck me. Co za rasa
-
Wyrzucanie płynu przez zbiorniczek wyrównawczy
Ja morki wymienilem 3 zanim buylo ok,moze masz jakas nieszczelnosc
-
Uszkodzony regulator napięcia
Jakiej firmy altek ,bo u mnie tak valeo cudowalo ,po kombinacjach kupilem boscha bo tego dziadostwa nie oplacalo sie naprawiac
-
Nie działa elektryczna regulacja fotela
Niewiem sam swojego nie zrobolem bo nie mam pojecia jak to dziabnac ,jest na gforum metoda zrobienia tego,trzeba szukac