Treść opublikowana przez szakal222
-
pojemność baku 80 litrów
Z benzyna nie mam takich problemow bo rzadko tankuje. Ale lpg to roznie
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Ja zrobilem po swojemu .kupilem w sklepie chemicznym. Spirytus techniczny (izopropanol tyle ze tanszy) butelka z atomizerem do mycia okien .wyjelem filtr kabinowy i pryskalem na wiatrak wlaczony na maxa .wlalem litr w ten sposob.klima wlaczana na full grzanie .pozniej wlaczylem obieg wewnetrzny a klime dalem na zimne 15 minut chodzilo auto pozamykane z tym w srodku.efekt nic nie smierdzi a minelo 3 miesiace od zabiegu .
-
pojemność baku 80 litrów
W boleslawcu jak cie moge.ale w zgorzelcu na shelu lupia rowna.cena z d*py jak w de .a wchodzi wiecej niz moze wejsc.spotkalem sie z tym tez. W de. .jak moze wejsc 55 l gazu do butli skoro ma 44 l?
-
Jakiej firmy termostat do A4B6 1.8T silnik AVJ
A sprAwdzales zasilanie na kostce od termostatu?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No fakt z duzych predkosci 312 nie daje rady .w niemczech. Jak byl korek juz pare razy uciekalem po pasie awaryjnym
-
Jakiej firmy termostat do A4B6 1.8T silnik AVJ
Ja mam behra ze zdrapanymi. Logo audi .i dwa lata jest ok
-
Karpacz i okolice
W swieradowie gondola nie pozalujesz.w karpaczu kolorowa. Czyli tor saneczkowy mega frajda
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie jest tak zle na takich siodlach
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
Zrob jak w japonczykach pianke pod panele uloz miedzy polaczenia
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z ciekawosci zalozylem .60 zl nie majatek.tylko teraz tarcze musze do tozenia oddac
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czytaj ze zrumieniem kolego .po chamowaniu z 200 pokrzywilo.wczesniej zero bic.klocki z tarczami sie zeszklily i d*pa.jednak porzadne klocki to podstawa .a co do prowadnic i calej reszty.jak robilem swap wszystko rozebralem w czesci pierwsze i nasmarowalem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No ja zalozylem sobie 312 z ori tarczami i kupilem klocki ms .efekt chamowanie do 0 z 200 tarcze pokrzywilo.dodam ze nie chamowalo to dobrze od samego poczatku.to juz lepsze byly moje 288 na ori
-
Esp na stałe
Tak. Znajdz bezpiecznik .a jak nie to od abs
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Wywala mi blad kata ktorego i tak juz nie mam . i za niskie doladowanie . szukalem nieszczelnosci nie znalazlem.i glupieje.auto wcale rewelecajnie nie przyspiesza
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Takiego spalania nigdy nie mialem cos musi byc nie tak u mnnie
-
Kiedy odciecie zaplonu?
U mnie w avj jak wyzej 6800
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jak juz widze przekreslony znAk to but i 180 do 210 wec mnie to nie dziwi
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Mi na niemcach po autostradach pali 48 litrow na 300km
-
Wydech przelotowy
Juz rozwijam. kupilem go 300 km od domu i musialem to jakos upchac do sedana.wiec poszedl na kawalki. musialem sie nauczyc spawac i jakos dalem rade .jak ktos ci go zrobi od podstaw to jego problem .ale z uzywka bedziesz musial kombinowac jak cie spotka taka sytuacja
-
Wydech przelotowy
Ad 1 wiekszy chalas.lepszy. przeplyw spalin co daje moc 2 rury 2.5 cala wieksxy przekroj i przeplyw .3 najlepiej jezeli ktos ci go wyspawa.moj kosztowal 600 stow uzywka.i elektrody robota wlasna.normalnie 1300 zl
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Mam rejestrator .ale chyba sobie zakupie taki z gps.zawsze to jakis dowod
-
Problem z ksenonami, zamkiem bagażnika i szybą
Kupilem uzywke.dzis podrzuce numer czesci 8E0827833
-
Problem z ksenonami, zamkiem bagażnika i szybą
Co do klapy .jest tam taki silniczek ktory to otwiera i chyba mowi pa pa .ja swoj prubowalem reanimowac.nic nie dalo. Objawy sa takie ze .silniczek slychac lub nie.ale nie otwiera .jak postoji chwile i ostygnie raz czy dwa otwiera normalnie. U mnie pomogla wymiana na inny
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
A no dostalem.jakby byla iskra to do sadu niech leza.jak moge po sadach o fotoradary sm sie bujac.to dlaczego nie z niebieskimi.dla mnie policjant/straz miejska jeden ..uj
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Apropo iskry.dzis zatrzymali mnie niebiescy za przekroczenie predkosci. I moje pytanie padlo jakiej suszarki uzywal.odpowiedzial ze laserowej oczywiscie sprawdzilem.poczym poszla gadka o iskre.to sam sie smial ze potrafi zmierzyc co innego niz w realu. .do tego dozucil na temat tych nowych przepisow.ze poleci to do odwolania bo maja to zbadac i bedzie mlyn.i tak mowil ze ciezko teraz kogos zlapac na przekroczeniu bo wszyscy uwazaja